Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Katrin Pauts eksib: “hävingut külvav seentõbi” on hoopis tema Keskerakond

-
25.10.2022
Kremli propaganda otse tänaval.
© UU

Keskerakond põeb ilmselt sügavalt oma langust kolmandale positsioonile Eesti poliitikas, olles seetõttu algatanud liberaalidele omase vihkamiskampaania nende vastu, keda ta peab süüdlaseks oma allakäigus (märkamata iseenda mandumist).

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni nõunik Katrin Pauts on oma ERR-is avaldatud paskvillis nimetanud EKRE-t “hävingut külvavaks seentõveks”, lisades, et “paremäärmuslus praegu toitub ja kosub nagu must hallitusseen?” “Paremäärmuslus” kõlab väga ALDE-likult….

“Seentõbi” on aastaid olnud hoopis Keskerakond, kes on hoidnud au sees koostöölepingut Ühtse Venemaaga ja turgutanud seega ka Putini mõju kasvu. Just Keskerakond valis hiljuti aseesimeheks putinlikult räuskava Yana Toomi, kes külvab kõigis Eesti väljaannetes, kus talle vaid sõna antakse, Eesti-vaenulikkust, ja kes kahetses, et Narvas uut “pronksiööd” ei tulnud. Keskerakonnast on pärit ka Mihhail Stalnuhhin, kes säriseb vihast Ukraina vastu. Kogu Keskerakond on endiselt täis putiniste.

Just Keskerakonna kaudu on Tallinnas võimu haaranud venemeelsed ehk Keski Lasnamäe osakond ja ossinivskilikud sotsid, kes on linna valitsemisse toonud ka Venemaale omase korruptiivse käitumise. Keskerakond aitas Reformierakonnal Kaja Kallase esimeses valitsuses alustada Eesti täitmist slaavlastega.

Keskerakonna korruptiivsus ei ole enam isegi mitte legend, vaid karm reaalsus. Keskile kuulub eriline “rekord” Eesti poliitikas: saada üheaegselt krimisüüdistus korruptsioonis ja minna siis kohe järgmisesse valitsusse teise sahkerdajapartei kõrvale. Ilmselt oli see karma, kui Kaja Kallas Keskerakonnale mõnuga noa selga lõi – Ratase partei tegi eelnevalt seda EKRE-le.

Keskerakonna juhid on lubanud partei puhastumist, aga korruptiivsed skeemid nende poliitikast ei kao kuskile. Pauts arvab, et Keskerakond on aru saanud, et EKRE-ga valitsemine oli viga. Aga kellega nad loodavad ise valitsust luua? Reformierakonnaga, kes teatas neile meedia kaudu, et keskerakondlastest ministrid on pikalt saadetud? Hääbuvate Isamaa ja sotsidega?

Keskid vanadesse kõrgustesse enam ei tõuse, sest eestlased ei usalda sellist maotut seltskonda ja ka venelastele ei saa praeguses rahvusvahelises olukorras enam putinistlikke sõnumeid saata. Kunagi oli võimas Koonderakond. Oli…

Uued Uudised