Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kert Kingo: avalikult pilastamisjuhtumitest rääkimise keelamist “laste huvides” nõutakse ainult reformierakondlaste juhtumite korral

-
06.11.2022
Kert Kingo
© UU

EKRE Riigikogu saadik Kert Kingo kirjutab sotsiaalmeedias sellest, et laste pilastamise puhul kaitstakse reformierakondlasi väidetava laste kaitsmise jutuga, tegelikult kohtupraktika avalikustab need andmed.

“Tänaseks on Mihkelsoni jälestusväärset ja tavainimese jaoks ilmselgelt ebanormaalset laste (fokuseeritult katmata intiimpiirkonna) pildistamise skandaali üritatud maha suruda väitega, et nendest piltidest avalikult rääkimine kahjustab lapsi ja, et laste isa (kes tegelikkuses kaitses oma lapsi võõra väärastunud mehe eest) on piltidest avalikult rääkides justkui rikkunud oma laste õigusi. PUHAS VALE!

Teie, kes te seda reformierakonna välja mõeldud üdini valele rajatud PR kommunikatsiooni, mida levitavad ka paljud tippametnikud, spetsialistid, meedia jpt. uskuma olete jäänud ja sellel kaasa kiidate – AVAGE SILMAD!

Kehtiva seaduse kohaselt on meil kohtuotsused avalikud, s.o kõigile kättesaadavad. Kohtuotsuses on avalikud ka teo toimepanija nimi (nt lapsi seksuaalselt kuritarvitaja, pedofiil) ja teo sisu ehk milles tema tegu/rikkumine täpselt seisnes. Seda vaatamata sellele, et nende andmete põhjal on võimalik tuvastada, kes konkreetselt on rikkumise objektiks olnud laps.

Kas tahate väita, et kõik kohtud rikuvad sel juhul laste õigusi?

Mitte kellegi õigusi ei rikuta sellega, kui taunitav tegu ja selle detailid avalikustatakse!

Et eelnevast jutust paremini aru saada, lugege värsket Riigikohtu lahendit.”

Kert Kingo lisab ka teise juhtumi.

“Seltsimehed “laste kaitseks” sõna võtjad!

Sooviksin teada, kas laste õigused ja nende kaitse eksisteerivad ainult valikuliselt, s.o kui mõne reformierakondlase räpased teod välja on tulnud või kehtib see ka teiste juhtumite puhul?

Ei märganud, et selle hiljuti avaldatud artikli reaktsioonina oleks keegi teist “laste kaitseks” nii tuliselt sõna võtnud.

Kus te olite “prouad” Jollerid, Sinisalud, Punakid ja igat masti “härrad”?”