Kert Kingo: Eestis joonistub selgelt välja justiitsmaffia

Arvamus,
- Updated
©UU
Praegu pole demokraatiat, on justiitsmaffia. Pilt on illustratiivne.

Jurist ja Riigikogu saadik Kert Kingo kirjutab sotsiaalmeedias Eesti Ekspressi loost “Suures narkoasjas „haleda“ kohtuotsuse teinud kohtunik sai kolleegidelt, nii et tolmab”, leides, et tasapisi ja selgelt joonistub välja Eesti riigi justiitsmaffia.

“Justiitssüsteemist on avalikult saanud relv, mida kasutatakse muuhulgas tülikate, sõnakate ja sobimatu meelsusega inimeste tühistamiseks, nende enda ja nende elude hävitamiseks.

Riiki esindavad süüdistajad ehk prokurörid klopsivad politsei ja kapo abil kokku järjest jultunumaid valedest koosnevaid “süüdistusi”. Seadustele sülitatakse, sest nii on vaja! Riik ja pätid on vahetanud kohad.

Alati leidub kohtunikke, kellel on mõni “patt” hingel ja millega saab prokuratuur koos kapoga teda läbi santaaži koostööle sundida. Need kohtunikud kindlustavad sobiva ja “õige” otsuse.

Maffia töötab kui õlitatult: kapo, politsei – prokuratuur – kohus. Seda kõike jälgib “ristiisaliku” rahuloleva pilguga riigi peaprokurör, jälgib oma grupeeringu tõhusat tegutsemist. Justiitsministrid vaikivad!

Eesti Ekspressi artiklis on peamine mitte antud kuritegu, pätid ja kohtunik, vaid prokuratuuri kui nööritõmbaja tegevus.

“Kohtuotsus koosnes peamiselt prokurör Verte kirjalike teeside tekstist, kuni vigadeni välja. Seda kinnitas Wordi failide võrdlus.”

„Maakohtu otsus on sedavõrd „hale“ prokuröri süüdistuskõne ülekordamine.“

„Maakohtul endal puudub siseveendumus, sest ta pole isegi püüdnud enda siseveendumust väljendada.”

„Kohus on kaitseväidete esitamise ajaks kõrvaklapid pähe pannud, et mitte neid kuulda ja kuulas ainult prokuröri juttu.“

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused