Kert Kingo: erinevalt Kreeka peaministrist Eesti omale korruptsioon justiitssüsteemis sobib

Arvamus,
©Uued Uudised
Eestis on kaporatuuriga juba ammu jamad, sest see seltskond tsiviilkontrollile ei allu. Pilt on illustratiivne.

EPL/Delfi vahendab maailma uudist, et “Opositsioonipoliitiku pealtkuulamine raputab Kreeka valitsust”, mis näitab Kreekat skandaalist hoolimata õigusriigina. Eesti õigusriik pole, sest siin on sellised teod “omadele” lubatavad, ütleb EKRE poliitik Kert Kingo.

“Kui keegi arvab, et meil on selles osas õigusriik, siis ta eksib! Riigiprokuratuur ja kapo, kellelt eeldatakse seadustega kooskõlas tegevust ja kes seda peaksid ka olema, rikub silma pilgutamata järjepidevalt seadusi.

Neid rikkumisi on tuvastanud ja oma kohtuotsuses ära märkinud nii maaakohus: Kohus taandas juhtiva riigiprokuröri Taavi Perni kohtuprotsessist kui Riigikohus Narkoprokurör üritas kaht meest vale abil kokku 30 aastaks vangi sokutada.

Erinevalt Kreeka peaministrist on meie valitsusjuhile selline tegevus sobiv. Ei mingit kriitikat ega kommentaari kohtuotsustega tuvastatud riigiprokuröride ja nende “töökäte” kapo töötajate seaduserikkumiste kohta. Vadratakse hoopis Eestist kui “õigusriigist”.

Loomulikult ei pea ka keegi tagasi astuma, sest “omadele” ju liiga ei tehta.”

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused