Kert Kingo: hõlma alt antud korraldused

Arvamus,
Kert Kingo

Ükskõik kui püüdlikult praegune valitsus oma tegelikku eesmärki eitada püüab, raidudes “meil sundvaktsineerimist ei ole ega tule”, immitsevad igast kandist välja koridorides ja hõlma alt antud korraldused ja juhiseid sundvaktsineerimiseks. Lepingud ja plaanid on vaja ju iga hinna eest täita, kirjutab Riigikogu liige Kert Kingo (EKRE).

“Tallinna Ülikooli professori, kasvatusteadlase Mati Heidmetsa hinnangul oleks pidanud vaktsineerimisvastaste suhtes karme samme astuma juba palju varem, sest demokraatias peab lõpuks vähemus alluma enamusele,” avaldas ajakirjandus intervjuud Heidmetsaga.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kingo: „Nüüd siis on demokraatiaks see, kus vähemus peab alluma enamusele. Kus on seesama arusaam demokraatiast olnud võitluses traditsioonilise perekonna eest, kui lärmakalt on nõutud ja peale surutud LGBT+ kogukonna “õigusi”? Vähemuste õigusi! Kus on üleskutsed selle suhtes karme samme astuda?“

Kingo sõnul enam ei varjatagi topeltstandardeid ja kahepalgelisust. Väänatakse jultunult tõde, valetatakse nahaalselt oma rahvale ja hirmutatakse erinevate meetoditega inimesi.

Ta tuletab meelde, meil kehtib endiselt Eesti Vabariigi Põhiseadus.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused