Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kert Kingo: mis on lubatud LGBTle, ei ole lubatud inimestele?

-
16.08.2023
Kert Kingo

Topeltstandardid, topeltmoraal, topelteetika on hakanud Eestis domineerima.

Nüüd jõudsime selleni, et lastetuse uuringud ajal, mil Eesti sündivus oli sajandi madalaim, olevat lastetutele naistele solvavad. Samas, riigi poolt miljonitega toetatud, noori naisi enda sandistamisele õhutava ja ebanormaalsust propageeriva seltskonna poolt 15-aastastele suunavate “küsitluste” läbiviimist peetakse vägagi kohaseks. (https://www.lgbtiqsurvey.eu/lgbtiq/?campaign_id=7&lang=et_EE&fbclid=IwAR1vyRjqJe__-1Y0f47prFBxxxzOdrlSWazUl8hzTq1YHEU78c8UO3XYk94)

See näitab selgelt, millised on valitsevate libaeestlaste prioriteedid. Kus on nüüd see paljuräägitud eetika?

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo on öelnud, et LG…+, s.o värvilise triibulipu seltskonna eest seismine on tema südameasi (mitte nt puuetega inimesed ja tegelikud abivajajad). Juba seadustati homoabielud ja järgmiseks pakiliseks probleemiks, mida “lahendama” hakatakse on soolise enesemääramise küsimus.

(https://arvamus.postimees.ee/7779990/signe-riisalo-jargmisena-tuleks-ara-lahendada-soolise-enesemaaramise-kusimus )

Seni, kuni seaduslikku lahendust pole tegeletakse noorte (eelkõige tüdrukute/naiste) sandistamisega ehk “soolise ebakõlaga” nurgataguseid teid kasutades. Nendeks on nn ilukliinikud. Seal pole vaja mingit eelnevat arstlikku komisjoni ega luba, teostatakse lihtsalt nö plastiline kirurgia. Raha (3000-4000€) eest saab kõike.

Nii käivadki noored neiud oma rindasid eemaldamas nt Tallinnas Kotka erahaigla plastikakirurgia keskuses, kus dr Pille Kirjanen aitab tüdrukute “unistusi” ellu viia. Ei mingit probleemi eetikaga ega seadustega. Ei mingit vastutust ega südametunnistust.

Kert Kingo