Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Keskerakond jätkab poliitilise tsirkuse ja seetõttu ka vabalangemisega

-
14.09.2022
Taavi Aas lõpetas äsja majandusministrina, aga esines juba elektrihinna tõstmise vastasel meeleavaldusel.
© UU

Kuigi Jüri Ratas lubas pärast Porto Franco skandaali, et Keskerakond hakkab oma korruptantidega võitlema, lähevad asjad seal üha hullemaks.

Ajal, mil käib Mailis Repsi kohtuprotsess, kirjutab meedia Siret Kotka “mitmekorteripidamisest” Tallinnas, samas kui poliitik elab üürikorteris ning kasseerib eluasemekulu hüvitise sisse Riigikogu kantseleilt. Ja nagu ikka Eesti poliitikas, leitakse, et kõik on JOKK: Riigikogu kantseleil polevat õigust keelduda eluasemekulude hüvitamisest isegi siis, kui saadikul on pealinnas mitu korterit.

Kotkast tehakse lausa ettevõtlik inimene: “Keskfraktsiooni meedianõuniku Andres Kalviku hinnangul on Kotka näol tegu ettevõtliku inimesega ning polevat midagi halba, kui riigikogu liige laseb riigil oma eluasemekulud kinni maksta isegi juhul, kui need korterid oleksid ärilisel eesmärgil välja üüritud,” vahendab ERR Eesti Ekspressi.

Isegi kui asi on juriidiliselt korrektne, näeb kõik see väga halb välja, ja pole imestada, kui Keskerakonda toetab viimase Norstati uuringu järgi vaid 15,1 protsenti valimisõiguslikest kodanikest, eestlastest valijate hulgas on erakonna toetus langenud 9,2 protsendini.

Eestlaste seljakeeramise taga on ilmselt ka see, et Keskerakond hoiab oma putiniste nagu pilpa peal, eriti Yana Toomi, ja Stalnuhhini väljaheitmise taga arvatakse olevat pigem kaalutlus, et sellega kaotatakse vähem hääli, kui tema allesjätmisega.

Kõige selle taustal jätkab Keskerakond narri mängimist, jagades Toompeal kohaletulijatele küttepuid ja pannes miitingul esinema Taavi Aasa, kes alles mõni kuu tagasi oli majandusminister ja elektrihinnad olid juba tema ministriksoleku ajal laes.

Uued Uudised