Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kiri: inimesed, olge valvsad, genkasid on meil küll ja veel…

-
22.05.2024

Auväärne Meediavalvur!

Panin kirja lühiloo, mille tekkimise ajendas ühe intervjuu sirvimine. Kui arvate, et selline lugu sobib Uutesse Uudistesse, ja leiate, et väärib avaldamist, siis palun!

Tervitades ja teravaid näppe soovides!

Juhtusin hiljuti raamatukogus lugema Päevalehe (või oli see muu paberleht) nädalalõpu numbrit ja seal hakkas silma Genka, alias Elevant, alias muud nimed (Oleg Kostjugin jt), intervjuu.

Lugesin diagonaalis, sest mida ikka, parafraseerides tema intervjuus öeldut, ühelt elukutseliselt (guugeldasin) räpparilt tarka arvata on. Just nii arvas tolles intervjuus Elevandina hiljuti tuntust saanud räpimees Helmete raadiosaatest „Räägime asjast“.  Rääkis muuhulgas, et hoiab poliitikast eemale. Aga valetas ilmselt. Kust ta muidu teaks üldse sellest raadiosaatest ja oskaks midagi selle kohta arvata isegi. Jälgib nagu suur vend mängu küll.

Äkki, juba halli habemega mehele, võiks midagi muudki koita, sest … ok, räpp küll, Eestis kutt isegi müüb, aga seda muusikažanri tehakse maailmas ikka väga palju ja heal tasemel, ja kuhu Suurel Genkal ikka pürgida, kui asju reaalselt vaadata. Elevandiks sai ka nüüd oldud, pensile veel vara… Äkki pääseks siiski mingil moel pumba juurde „valesid inimesi“ maha tehes, „õigetele“ pugedes.

Inimesed, olge valvsad, genkasid on meil küll ja veel.

Kõrvaltvaataja