Kirjandusloolane Toomas Haug võimupöördest: Kas näib või on?

Arvamus,
Toomas Haug

Kirjandusloolane Toomas Haug püstitab Huikajate portaalis äärmiselt tõsiseid küsimusi seoses võimupöördega Eestis.

Avaldame kommentaari täismahus:

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tuntud mõttekäik kõlab: kui miski asi näib nagu part, siis äkki see ongi part?

Kui praegu Eestis toimuv näib nagu jõustruktuuride osalusel teostatud poliittehnoloogiline operatsioon, siis see äkki ongi nii?

Kui näib, et valitsust moodustab erakond, kes alles eile mõnitas eesti inimeste pühadusi ja osutas ajaloolisi haavu, siis see äkki ongi nii?

Kui näib, et see erakond moodustab valitsust erakonnaga, kes äsja lahkus valitsusest kriminaalsete kahtlustuste tõttu, siis see äkki ongi nii?

Kui näib, et Liberaalsesse Allianssi kuuluvad erakonnad on rahvahääletuse nurjamise nimel valmis tegema ükskõik mida, siis see äkki ongi nii?

Kui näib, et parlamendis toimuvat juhib president, siis see äkki ongi nii?

Kui näib, et valitsust moodustavad erakonnad ei tunne esmajoones vastutust mitte eesti rahva, vaid oma Brüsseli ülemuste ees, siis see äkki ongi nii?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused