Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: 1000 süstlalaipa ei huvita Eestis mitte kedagi

05.09.2021
(:) kivisildnik

Ma arvan, et kedagi ei üllata enam ammu see, et meie valitsuskupjaid, meediakarjaseid ja muid volitatud isikuid ei huvita palgavaesus miljoni vaese maal, ei huvita palgavaeste katkised hambad, maskidest tekkinud tervisekahjustused ega riikliku iseseisvuse loovutamine esimesele vastutulevale välismaalasele.

Eks need olegi teemad, millest on mõõduka intelligentsiga isikutel raske aru saada, eriti kui oled psühhopaat, ametnikukalts, erinevate inimvaenulike ideoloogiate ja meelemürkide mõju all. Ometi lükkas mind kergelt rööpast välja fakt, et kuigi käesoleva aasta esimese viie kuuga on liigsuremus tuuris 21% ja see tähendab tuhendeid inimesi, siiski karglevad naispoliitikud hullunud pilk silmis ööpeol justkui nõiaellad Blocksbergi mäel.

Mida sa hööritad ennast, ürita kas või üks kord elus natuke kabedamalt astuda, loe alamate laibad kokku ja anna aru. Tee ükskõik kui loll avaldus, süüdista katoliiklasi, kliimasoojenemist ja natse, vehi moblaga ümber pea ning keera jutt esimesel võimalusel seksirobotite peale. Tuhandete laipade mahavaikimine on lihtsalt sigadus.

Ajakirjanduselt ei oota ammu enam midagi peale lillaroosa ila ja ohtlikele inimkatsetele kaasaulumise. Aga Eestis võiks ikka olla kasvõi ainult üks tindipilastaja, kes märkab tuhandete inimeste hämmastavat ärasuremist, mis kummalisel kombel langeb kokku eksperimentaalse solgi süstimisega laiadesse massidesse.

Ei ole meil sellist ajakirjanikku. No ei ole, üks Zirnaski-nimeline hakkas küll sundsüstimisele vastu, kui tuhanded laibad jäid ka sellel helgel peal kahe silma vahele. Nii korralikult on meedia mõtlevatest ja vastutustundlikest inimestes puhastatud. Teadlikult on välja õpetatud vaimsete zombide põlvkond ja selle ajupesukontoritesse lahti lastud.

Seetõttu ongi tekkinud uus ja populaarne meelelahutuse liik: meediakriitika. Meediakriitika on meeleheitele aetud, solvatud ja alandatud lehelugejate ja televaatajate protest valede, ideoloogilise saasta ja metoodilise riigireetmise vastu. Loevad ja seletavad teile ära, kui alatud ja lollid on ajakirjanikud, kes selle ja selle jõleduse on kokku keeranud.

Meediast hoidke heaga eemale, meediakriitikast piisab mõtlevale inimesele täiesti. Seni kui vabariigis on veel üks aus kirjaoskaja, siis võib edasi elada. Selline inimene on olemas ja tema nimi on Tarvo Alev ja ta peab blogi aadressil isalugu.blogspot.com. Tarvo on see eriliste, lausa üleloomulike võimetega isik, kes märkas tuhandete inimeste hämmastavat ärasuremist ja hakkas sellest kirjutama, soovitan lugeda.

Ja ta ei kirjutanud mitte lambist, omast peast või poe tagant kuuldud asjadest, vaid tegi teabenõudeid ja küsis ametnikelt andmeid mitmel erineval moel. Neid surmanumbreid ei ole küsinud minu teada ükski ajakirjanik ega poliitik. Lihtsalt ei huvita, aga näed, üks kaval blogija küsis, sai andmed kätte ja tegi loo.

Lugu räägib sellest, et süstitud surevad mitu korda rohkem kui süstimata tüübid. Ega midagi, hea lugu, hästi kirjutatud, muudkui loed ja naerad. Loole järgnes paaripäevane vaikus, eks ta võttis oimetuks. Soovitan ülalmainitud blogist ise lugeda, nii seda lugu kui edasisi arenguid. Arengud mõne sõnaga olid kohutavad – Vanasorose faktikontrollijad valasid blogija saastaga üle ja riigiameti andmepangast kustusid süstisurmad ära. Üks jäi ikkagi järgi ka.

Ja see ajas blogija närvi. Ta ei leppinud sellega et 52 surma andmebaasist järsku ära kadusid. Mina süüdistaks siin vana liberaalide kombe Vene häkkereid, ekreiitide rasket pärandit või põrandakütet. See selleks, blogija töötas edasi ja kaevates statistilisi laibaandmeid ja sooritades minu mõistust ületavaid aritmeetilisi tehteid, kirjutas uued ja veelgi jubedamad lood.

Üks lugudest kannab nime “SKANDAAL! Kas minister Tanel Kiik on teadlik vaktsineeritud inimeste massilisest suremisest, aga vaikib selle maha?

Teise pealkiri ei ole sugugi vähem mahlane: “ÜLIOLULINE INFO. Viie kuuga suri Eestis ligi 1000 vaktsineeritud inimest eeldatust rohkem!”

Ma pole muidugi maailmakuulus matemaatikageenius, ent olen kuidagi saanud statistika arvestuse ja ka kõrgema matemaatika eksamid tehtud ja nappide teadmiste valguses on blogija rehkendus ok. Seda enam et paarisaja tuhande piires arvutamine peaks olema jõukohane ka algkooli kõrgemale astmele.

Matemaatika pole tänase loo teema, teemaks on tuhanded laibad, mis mitte kedagi ei huvita, ja laibad, mille kohta andmed riigiametist kaovad ja väärastunud ühiskond, mille nomenklatuur ei tunne huvi tuhandete erakorraliste, müstilise ja eriti kahtlaste surmajuhtumite kohta. Kusjuures need surmad seostuvad nii statistiliselt, kui ka terve talupojamõistuse kohaselt ekperimentaalsete süstimistega.

Tuhanded laibad on fakt. Tuhakond neist seostub eksperimentaalse geeniväänamisega – statistika. Aga keegi ei näe, keegi ei kuule, keegi ei saa mitte midagi aru. Üks lahtisema peaga blogija lööb häirekella ja selle peale ei hakata asja uurima. Kaugel sellest, blogijat hakatakse mõnitama, meeditsekistid hakkavad tal kirsadega seljas trampima ja ametlik süstisurmastatistika haihtub olematusse.

Miks massiline surm, mida mul on alust pidada massimõrvaks ei huvita kedagi? Miks laibakuhjale osutavat blogijat hakatakse kottima ja miks andmed, mille ta teabenõudega on kätte saanud, kaovad ära. Ja miks muud statistilised näitajad blogija hüpoteesi kinnitavad – asi on süstimises.

Mis riigis me elame? Miks tuhanded inimesed surevad? Miks ainult üks blogija näeb probleemi? Miks blogijal tekivad probleemid? Kas massimõrva varjajad on massimõrva kaasosalised? Kas see on lõpp? Ehk tuleks see kahtlane süstimine lõpetada? Ehk tuleks inimkatsed vähemalt lastega lõpetada? Ehk tuleks tuhandete inimeste surma asjaolud välja selgitada – see katastroof on juba täna suurem kui parvlaev Estonia hukkumine.

Estonial hukkus 852 inimest. Ja keegi ei ole veel moodustanud tõenäoliste süstimisohvrite hukkumise asjaolude väljaselgitamise komisjoni. Miks? Kas need, nüüdseks juba surnud tuhanded inimesed on teile midagi paha teinud? Või on keegi teine teinud midagi väga väga väga kriminaalset ja inimvaenulikku? Vastust teab vaid Kiik.

Kaua me peame vaevlema teadmatuses ja surmaohus?

( : ) kivisildnik
Pärnus
04.09.2021