( : ) kivisildnik: Abielu kui putinistlik-talibanlik eluvorm

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Väga austatud endine presidendihärra Ilves, suur filosoof, kes on mulle alati nagu isa eest olnud – on võrrelnud meie valitsust Talibaniga ja nimetanud abielu referendumit putinistlikuks. Suure mõtleja Ilvese autoriteet on mõistagi ülemaailmne ja taevakõrgune ning tema ekspertiis abieluküsimustes ilmeksimatu.

Ausalt öeldes ei tea ma kedagi, kes oleks hr Ilvesest rohkem abielus olnud, kui Charles Perrault’ muinasjutust tuttav Sinihabe välja arvata. Mina oma ühe abieluga olen täielik amatöör ja võhik ning minusuguseid on palju, seega tuleks hr Ilvese filosoofiat veidi põhjalikumalt analüüsida ja eksegeesida. Auväärse iga sõna on väärt kaheköitelist monograafiat.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ma loodan et keegi ei solvu, kui ma jätan kõrvale vandenõuteoreetilised seisukohad, nagu oleks hr Ilvese avaldused lihtsalt totrad või oleks nad tehtud vaktsiinide või muude medikamentide mõju all. Ma söandan koguni eeldada, et mõlemad eelpool mainitud avaldused on tehtud terve täiskasvanud inimese poolt, kes vastutab oma tegude eest.

Alustame allikakriitikast, Talibani sõna ütles hr Ilves sotsiaalmeedias, ja juba seetõttu peab see olema puhas tõde. Valvsad nuhid, tsensorid, tehisintellektidest inkvisiitorid ja pealekaebajad, kes pööblimeediat ohjeldavad, kustutavad kõik faktivigu, vaenu ja muud Prantsuse kommuuni standarditele mittevastavat ollust sisaldavad postitused ja karistavad nende autoreid halastamatult virtuaalvangistusega. x

Hr Ilvese postitust ei kustutatud ja teda ei vangistatud, ka ei langenud tema filosoofilisi tõekspidamisi levitanud ajalehed ja portaalid faktikontrolli rünnaku ohvriks. Putinismi avalduse tegi hr Ilves Inimõiguste Instituudi korraldatud mokalaadal, mis korraldajate läheduse tõttu Vanasoorosele on kaheldamatult absoluutse tõe allikas. Mõistagi pole ka selle seisukoha levitajaid mingil moel erafirmade poolt tsenseeritud ega ka kohtulikult karistatud.

Ühesõnaga hr Ilves on tõsine inimene ja ta on oma mõtted inimkonnale teatavaks teinud läbi kristallpuhta meedia kõige kirkamate allikate. Mõte on lühidalt selline, et need abielureferendumi korraldajad on keskaegne, madalalaubaline ja harimatu seltskond, kes on halbu kombeid õppinud kurjuse kehastuselt ja meistermasuurikalt Putinilt.

Täpsustan nende jaoks, kes vaesed ja ei jõua lehti lugeda, et Putin on tõesti väga halb inimene ja kõik, mis ta iganes teeb, langeb progressiivse inimkonna põlguse ja üleolevate märkuste alla. Peale kahel jalal käimise ja noa ja kahvliga söömise on kõik ülejäänud Putini teod kas sarimõrvad, inimsusevastased kuritööd või jultunud kannibalismiaktid.

Putin on peaagu niisama kohutav tüüp kui Ameerika president Trump – kes on teadagi meie ainus julgeoleku ja iseseisvuse garantii.

Kui poleks seda koletist Trumpi, siis oleks Putin Julm meile juba ammu ärtust ära teinud. Ühesõnaga, selline on siis see meie putinistliku referendumi taust. Puhas putinism, aga vähe sellest, referendum oleks muidu päris hea asi, kui ta ei oleks just see neetud abielureferendum.

Meenub Euroopaga liitumise referendum ja see oli ju otse fantastiline, nii et jama ei tule mitte referendumist, vaid abielust. Asi on põhiliselt kindlasti abielus, sest abielu inimvaenulikkusele on korduvalt tähelepanu juhtinud Pärnu kandi poeta laureatus, üks roosa kleidikesega noorhärra, nimi hetkel ei meenu.

Üldse on raske leida ajaloost mõnd homoseksuaalset, feministlikku või kommunistlikku mõttetarka, kes poleks abielu kui täieliku jälkuse otsustavalt hukka mõistnud. Tänaseks on abielu kuritegeliku olemuse läbi näinud kogu progressiivne inimkond eesotsas soroslaste ja transseksuaalidega.

Hr Ilvese sõnum on selge, valitsuses domineerib abielumeelne element ja see abielu mahitamise poliitika, viib meid kõiki keskaega, täpsemalt varakesaega kohe Talibani ja putinismi vahel. Kui olgem ausad, asi ei ole ka valitsuses. Kui poleks inimesi, kes alatult ja vastutustundetult abielu elavad, siis poleks valitsuse poliitik muud kui sooja õhu võngutamine.

Ega meie valitsus ei ole abielu välja mõelnud ega kellelegi peale surunud, kõik on ikka ise kuidagi tee õnnepaleese leidnud ja seal abielulepingule alla kirjutanud. Kelle abielulepingul on hr Ratase allkiri, see visaku minu pihta esimene kivi. Abielukohustust Eesti vabariigis ei ole, ei ole ka lastetusmaksu ega muid riiklikke sunnivahendeid abielu sõlmimiseks.

Hr Ilves on ehk veidi lühinägelik, rünnates kirglikult valitsust ja referendumist. Magamistoas ajavad neid kohutavaid abielu ja hereroasju ikkagi enamuses suht riigikauged inimesed. Diplomaadid ja muud aadlikud on muidugi õppinud Euroopa kommete kohaselt orgiaid korraldama, aga lihtrahvas elab keskaegset abielu nagu metselajad.

Üldse on Eestis abieluprobleem otse ajalooline luupainaja. Kunagi kui raudmehed tulid ja meid tule ja rauaga demokratiseerisid, siis lahutati paganlikud abielud, nii et igal mehel võis olla ainult üks naine. Oli palju viha, vastuhakkamist, pisaraid ja ka verevalamist.

Meie iidseid õitsil ja ehal käimise kombeid on muinaspastorid pidanud maailmas pretsedendituks roppuseks, seninägematuks häbiks ja õuduseks, tänapäeval siis pornograafiaks või kuidagi nii. Ühesõnaga ei sobinud eurooplastele meie abielu ega abieluväline panemine.

Eks need ropud kombed peksti meist muidugi välja aastasade jooksul niivõrd kuivõrd. Meeletute pingutustega õpetati meile selgeks ja suruti vägivallaga peale kristlik abielumudel. Rahvapärane polügaamia ja orgiakultuur hävitati. Represseeriti, represseeriti ja veel kord represseeriti. Seitsesada aastat käis see pull.

No saime siis kuidagi selle monogaamia selgeks, tegelikult said selle käppa ikkagi ainult helgemad pead. See selleks.

Ja nüüd on Euroopa anaalsulased kristliku abielu kallal, ka üks naine on nende komude jaoks liiga palju. Ära on tüüdanud see lõputu ja mõttetu jõuramine. Kunagi maksti põllumajandusliku tegevuse lõpetamise eest tasu, maksku nüüd siis heteroseksuaalse tegevuse lõpetamise eest ja maksku hästi või olgu vait.

(:)kivisildnik
Eesti heteropealinnas Pärnus
11.12.2020

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused