( : )kivisildnik: Annetagem oma vaktsiinid rõhutud vähemustele

Arvamus,
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Ülemaailmne rõhumise vastane võitlus on kärarikas, vägivaldne ja tervele mõistusele solvav. Ka Eestis on hakanud kiunuma seltskond veidrikke, kes tunneb, et üleöö on heteroseksualism ja heteroseksualistid hakanud neid rõhuma. Siiani pole ükski hädaldaja suutnud mulle selgitada, kuidas ma teda rõhun aga ikkagi – inimene kannatab.

Mis siis ikka, aitame. Kui inimene on peast rõhutud, tuleb aidata. Siiani on rõhutuabi olnud pigem sümboolne, ei aita neile sotsiaalministeeriumi tühistest miljonitest, mille sm Kiik ikestatud vähemustele oma ausa nimega riskides eraldab. On vaja otsustavalt sekkuda. Elud on ohus, surijad koputavad meie uksele. Tuleb uks lahti teha.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ma teen ettepaneku raskel pandeemia ajal, kui kõigi elud on ohus ja reaalselt on hukkunud mitu inimest. Kodanikud, taastame sotsiaalse võrdsuse ja lõpetame heteroseksuaalse rõhumise sotsiaalselt sidusa vaktsineerimise abil.

Sotsiaalselt sidus vaktsineerimine on lahendus

Mis on sotsiaalselt sidus vaktsineerimine? Sotsiaalselt sidus vaktsineerimine on see, kui vaktsineeritakse ühiskonna kõige nõrgemat osa. Kes on ühiskonna kõige nõrgem osa? Need keda heteroseksualism kõige rohkem rõhub – homoseksuaalid, immigrandid, välispankurid, feministid, maasikaplantaatorid, Ukraina võõrtöölised, bolttaksojuhid, mõistagi ka rõhutute õiguste eest võitlevad soroslased ning ajakirjanikud.

Pealegi näitavad uuringud, et pandeemia meetmete all kannatavad kõige rohkem transvähemused, seksuaalvähemused ja rahureligiooni pooldajad ning muud sarnased rassilised vähemused. Sooritatakse enesetappe, halveneb vaimne tervis.

Kõiki ei saa korraga vaktsineerida, seepärast tuleb esmajärjekorras vaktsineerida ühiskonna kõige nõrgem osa – nii teeme me neile head ja päästame nende elud. Neil hakkab pärast vaktsineerimist kohe parem. Mina kui heteroseksuaal, olen nõus vabatahtlikult loovutama oma vaktsiinid rõhutute abistamiseks kogu maailmas. Saan ise ilma väga hästi hakkama.

Kutsun käesolevaga kõiki Eesti heteroseksuaale annetama oma vaktsiinid transinimeste, abieluvõrdsuslaste, vanasoorose käsilaste, euroametnike, iduinvestorite, võitlevate feministide ja bolttaksojuhtide elude päästmiseks. Need on teatavasti eriti väärtuslikud elud ja need tuleb päästa esmajärjekorras, ka Aafrikas ja mujal kolmandas neljandas maailmas on elusid, mis on alati vajanud päästmist.

Kes ei taha ise oma vaktsiini ära anda, nende tarvis soetatud vaktsiinivarusid võib menetleda nii, nagu kohtleb sm Kiik sotsiaalministeeriumi rahalisi vahendeid. Kui vanadelt, vaestelt ja väetitelt võib ära võtta kümme milli, siis pole nad ka vaktsiini väärt. Loogiline? Täiesti loogiline.

Ajakirjanduses on korduvalt avaldatud arvamusi, et üks osa ühiskonnast tuleks viia metsa ja siduda puu külge või panna vangi, juriidiliselt on selline rõhumise vastane võitlus natuke liiga polpotlik, samas vaktsineerimise järjekorra lõppu lükkamine on neile paras ja juriidiliselt korrektne. Las surevad seal ära.

Ja kui see plaan meil korda lääb

Siis jätkame sotsiaalselt sidusate headuseprojektidega sama loogika kohaselt – enne kõige nõrgemad, igasugused heterod sätime järjekorra lõppu, enne neid kogu kolmas ja neljas maailm ja muud sarnased rõhutud.

Millised võiksid olla järgmised sotsiaalse sidususe projektid pärast õnnestunud vaktsineerimist? Mõistagi laste soomuutmine ja kordusvaktsineerimine, sest vaktsiinid on eksperimentaalsed, ehk ei anna esimesel korral tulemust, kes teab? On vaja edasi eksperimenteerida. Tuleb lihtsalt rohkem ja paremini süstida, tuleb uskuda.

Pealegi liigub ringi sadu ja tuhandeid erinevaid pandeemia tekitaja tüvesid. Võib olla nii, et vaktsineerimise ajal seda õiget tüve ei liikunudki ringi, aga kes teab, ehk hakkab liikuma, nii et teeme aga uue sotsiaalselt sidusa vaktsineerimise tiiru kõige nõrgematele peale. Teised saavad kuidagi hakkama, on alati hakkama saanud.

Vaktsiine toodavad erinevad firmad, juba praegu oleme teinud ettemaksu nelja erineva vaktsiini eest, mina neid küll endale krabada ei taha, osa on ilmselt eriti head geneetilised ravimid, las nad lähevad kõige nõrgematele. See on õiglane.

Ja ega maailmas ometi ainult neli vaktsiinitootjat ei ole, neid ikka on. Kõik tuleb kokku osta ja nõrgemate elude päästmiseks neile nahavahele sokutada – ega muud lootust ei ole. Täna, kui ma seda lugu teen, tuli uudis, et viis tükki suri ära. Kohe silma võttis vesiseks, aga mis teha, vaktsiinid loovutan ikka nõrkadele. Mul on kuldne süda.

Kas või hukkun kangelasena, aga elude päästmisest ei loobu

Kodanikud heteroseksuaalid, järgige minu kangelaslikku eeskuju ning loobuge eluga riskides vaktsiinidest, et päästa ühiskonna kõige nõrgem osa kogu maailmas. Esiteks on eluga riskimine põnev, eriti nüüd, kus lennukiga mägedesse seiklema minna ei lasta. Teiseks on väga õilis ja upsakas olla ennastohverdav heategija, pealegi ei maksa see meile mitte sentigi.

Mõistagi võiks riik mulle kui elupäästjale mõne uhke risti rinda torgata, aga ega ma ei ole kade, võtku endale või andku Mikk Pärnitsale. Mulle piisab teadmisest, et ma olen ohverdanud oma elu vaeste kannatajate eest kusagil Barricade väina lähistel.

Oma elu ohverdamine tont teab kelle heaks, annab väga mõnusa moraalse üleoleku tunde. “Mina andsin oma elu, aga teie, koerad, värisesite, mask ees, kuskil kontori nurgas ja närisite makarone. Nõrk, eidelik ja hale.”

Proovige, te ei kahetse. Neid, kes ei ole nõus isegi oma tühise eluga riskima, võib õilis elupäästja süüdistada, alandada ja nöökida. Mul on kellele ülevalt alla vaadata. Miljonivaade, igatahes.

(:)kivisildnik
27.11.2020
Pärnus, pandeemiast laastatud suvepealinnas

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused