( : ) kivisildnik: Asümptomaatilised nõdrameelsed – suurem julgeolekuoht kui pensionifondid ja Hiina agendid kokku

Arvamus,
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Eesti nn vabariigis on rünnaku all kõik normaalne: rahvusriik, perekond, usuvabadus, sõnavabadus, kultuuritraditsioonid, terve mõistus ja muidugi ka heteroseksualism. Selle kõigega oleme me juba harjunud, kõik loomulik ning enesestmõistetav on kommunistide ja sooroslike äraandjate jaoks inimvaenulik düstoopia, vihakõne ja pahaasi.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nüüd on löögi alla sattunud ka nii normaalne ja tavaline asi, nagu seda on tervis ja terved inimesed. Just nimelt, meie tervist rünnatakse, kordan, meie tervist rünnatakse. Ka terveid rünnatakse. Täiesti terveid inimesi sunnitakse kandma klounimaski. Kes ei allu haigete inimeste türanniale, saab peksa ja gaasi ning teda mõnitatakse, demoniseeritakse ja represseeritakse süsteemikindlalt.

Mõistagi peavad haiged kandma maski ja istuma koduarestis, et nad nakkust ei levitaks, selle vastu keegi ei vaidle. See on õiglane ja ühiskonnale vajalik piirang. Vaktsineerida aga terveid inimesi nagu marutõbiseid koeri – see on juba kurat teab mis. See on terror, see on põhiseaduse paragrahvi 18 rikkumine, see on inimsusevastane kuritegu. Sellised seatembud ei aegu.

Ma üldse ei imestaks, kui need eksperimentaalsed, katsetamata ja ahvikiirusel välja töötatud vaktsiinid keelatakse peagi ära ning nende levitajaid karistatakse bioloogilise relva kasutamise eest. Bioloogilise relva kasutamine oma rahva vastu peaks olema raskendav asjaolu, pole küll jurist, aga mulle on selline mulje jäänud.

Kogu see vaktsiinijura haiseb eemaletõukavalt, miks on vaja nurjatud vaktsiinikaupmehed vastutusest vabastada? Kui keegi peaks vaktsiini süsti tagajärjel kõngema, on vaktsiini tootja puhas poiss. 2020. aasta kevadel keerasid paljude riikide valitsused kokku kas uued seadused või peatasid olemasolevate seaduste kohaldamise, et vabastada vaktsiinipruulijad juriidilisest vastutusest.

Näiteid ei ole vaja kaugelt otsida, meie liitlase USA avalikkuse valmisoleku ja hädaolukorra valmiduse akt annab ravimitootjatele immuniteedi vähemalt kuni aastani 2024, nii et tapatalgud lombi taga ei lõppe veel niipea. Kuidas saab aga meie julgeoleku tagada riik, mis ei kaitse isegi oma rahvast mürgisegajate inimvaenulike sepitsuste eest? Absurd kuubis.

Euroopa Liidu seadusandlus on rüvetatud samal eesmärgil. Lisaks on välja imbunud luupainajalikud raportid, mille kohaselt on Euroopa Liit sõlminud vaktsiinitootjatega täiendavad vastutust välistavad lepingud, mis on avalikkuse eest salastatud. Avalikkuse asi on lõuad pidada ja edasi süstida, teadagi. Õnneks on vaktsiinimogulite kokkukukkunud tootmisvõimsused esialgu suurema tapatalgu ära hoidnud. Info ja allikad Objektiivi vahendusel.

Kui teil on mingi haigus ja sellesse nakatunud tõbised, siis ravige neid, pange neile üks mask ette ja teine taha ning toppige nad kasvõi kaelani vaktsiinitünni, aga jätke terved inimesed rahule. Jätke mind kohe rahule, seapeedid! Normaalne inimene on terve ja tervet ei ole vaja nöökida, ähvardada, alandada ega taga kiusata.

Täiesti väljakannatamatu on see haigete inimeste diktatuur. Ole haige, kes sind keelab, aga jäta teised rahule. Ära hakka ettekirjutusi tegema ja käsi väänama. Tervetel ei ole haigete abi vaja. Terved on selle ühiskonna üles ehitanud, terved on sõdades verd valanud ja makse maksnud, et haiged saaksid mugavates palatites konutada – ja see on siis tänu.

Haiget inimest ei tohi kohelda nagu tervet, see on ohtlik ja ülekohtune. Aga täpselt sama ohtlik ja ülekohtune on kohelda tervet inimest nagu haiget, kurat võtaks, ma ei ole haige ja mind ei lohistata haiglasse, mind ei süstita, ei seota operatsioonilauale kinni ja ei lõigata lõhki. Sellepärast, et ma olen terve ja mind pole vaja opereerida, kas sellest siis ei ole võimalik kuidagi aru saada.

Samuti ei ole minusugustele tervetele vaja maske, vaktsiine, liikumispiiranguid ega kogunemis- ja tegutsemiskeelde. Mul ei ole midagi viga. Ja kui keegi väidab, et ma olen haige, siis ta peab oma väidet kõigepealt tõestama. Iga inimene on vaba, kui kohus pole teda vangi mõistnud. Me vajame tervise presumptsiooni, keegi ei pea tõestama, et ta on terve, ülbe ametnikueideke peab tõestama, et ma olen haige.

Tervete tagakiusamiseks on välja mõeldud uus repressiivne trikk, mis oma jultumuselt ja totruselt on võrdne vihakõne projektiga – meil on hakatud rääkima asümptomaatilistest haigetest. Need peaksid siis olema haiged, kes ei erine tervetest millegi muu poolest, kui et levitavad nakkust. Sama hea on väita, et on olemas asümptomaatilised lampjalad või asümptomaatilised pimedad. Ei ole võimalik.

Kui teie räägite asümptomaatilistest haigetest ja alandate, solvate ja represseerite sellega terveid inimesi, siis vastan ma teile väitega, et te ise olete asümptomaatilised nõdrameelsed. Vot nii, olete ilma sümptomiteta nõdrameelsed, levitate vaimunõtruse batsille ja teie nõmedat juttu ei pea ükski endast lugupidav inimene kuulama.

Ma saan aru, et suure osa inimesi kardab surma, eriti nakkuslikku vanadussurma. See on üldiseid haridusolusid, kultuuritaset ja pidevat intelligentsuskoefitsendi langust arvestades igati loomulik. Eriti olukorras, kus oma tervise eest absoluutselt hoolt ei kanta, süüakse solki, oleskletakse 24/7, andutakse kõikvõimalikele pahedele ja trenni nähakse ehk vahel harva telekast.

Nõrgal inimesel on olematu immuunsüsteem ja teda ei aita peakott, anaaltapp, vaktsiin ega ülemaailmne feministlik revolutsioon, nurjunud eluvormi ei saagi aidata. Kui oled oma keha hooletusse jätnud, siis polegi muid variante, kui surma odata. Aga see on sinu, haige inimese probleem, mul on terve inimese asjaajamised.

Asümptomaatiline nõdrameelsus aitab selgitada mõndagi – vaatad, et väljast päris normaalne tüüp, püsib suuremate pingutusteta kahel jalal, kraega särk on seljas, aga näost ajab välja kohutavat muda, telekasse vist muid ei lastagi. Jälle üks asümptomaatiline nõdrameelne, selge pilt, jutul lõpp. Sihuksed nõdrameelsed on suurem julgeolekuoht kui pensionifondid ja Hiina agendid kokku.

( : ) kivisildnik
Pärnus,
26. märtsil 2021

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused