( : ) kivisildnik: Avalik kiri Kaja Kallasele Tõnu Aare vaktsineerimisjärgse hukkumise küsimuses

Arvamus,
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Avalikkusele teatavaks saanud andmete kohaselt olete Te Eesti Vabariigi peaminister, loodan väga, et see info ei tule Teile üllatusena. Pöördun Teie poole Feispuki vanglast, minu sõnavabadust piiratakse, minu väärikust rüvetatakse ja minu inimõigused tallati taas jalge alla, sest ma julgesin toetada valitseva režiimi piirangutepoliitikat.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ma kutsusin ustavaid kodanikke üles rakendama täiendavaid piiranguid nagu: enesepiitsutamine, elupaik aiaposti otsas ja rohutirtsude söömine. Ma ei saa aru, mida ma valesti tegin, enesepiitsutamine on sadomasohhistide kogukonna väärikas rituaal, sitikate söömine euroliidu ametlik projekt ja ma ei oska ökoloogilise jalajälje vähendamiseks välja pakkuda ühtegi paremat ideed kui sambapühakute äraproovitud askees.

Aga mitte oma kroonutruudusest ei tahtnud ma rääkida, siin pole midagi üllatavat, minusuguseid on kindlasti veel. Toetame valitsuse poliitikat, kannatame selle pärast ja oleme lastele, invaliididele, töötutele ja pensionäridele heaks eeskujuks. Meie saame ikka kuidagi hakkama, kanname raskeid ohvreid õilsa eesmärgi nimel rõõmuga ja kiidame Jumalat, et hing sees.

Paraku ei lähe kõigil nii hästi. Mõned meie hulgast tapetakse nagu pastor Harald Meri, mõned surevad lõpuni selgitamata asjaoludel nagu Hardo Aasmäe ja Tiit Madisson või parvlaeval Estonia hukkunud. Mõned surevad aga pärast paljukiidetud, ohtralt reklaamitud ja valitsuse poolt mahitatud vaktsineerimist – hiljuti lahkus meie hulgast kaks Pfizeri süsti saanud muusik Tõnu Aare.

Härra Aare traagiline hukkumine teeb mind veidi murelikuks, vähe sellest, ka muusiku sugulased on häiritud ning andsid asjale ametliku käigu. Mõistan lahkunu omaste muret ja loodan, et ka Teie üritate selgusele jõuda, miks Teie haldusalas inimesed pärast elusid päästvat ja hoolivust näitavat ning majandust tõstvat süsti ära surevad. Kasum on mõistagi suurem kui kahju, nii nad ütlevad, aga ikkagi.

Masendav on see, et ma ei tea ühtegi tuttavat ega sõpra, kellel mõni lähedane oleks viimasel ajal surnud hirmuäratavasse meediaviirusesse, küll on aga paljudel sugulasi trombiga haiglas või koguni surnud nn vaktsiinide heauskse tarvitamise järel. Õudusvärinaga lugesin uudist, et ka Teie olete vaktsineeritud. Kas Teid ootab Tõnu Aare ja paljude teiste saatus? Vastust teab vaid tuul.

Ma loodan, et… ühesõnaga mu lootused ei ole eriti roosilised. Võibolla ongi nii parem. Aga eks see ole Teie keha ja Teie kahetsusväärne otsus, kurb aga loogiline. Meil on vaba maa ja igaüks võib endale süstida kas fentanüüli, hiniini või klistiiri. Kuidas see teisiti saakski minna. Aga mul on üks igati põhjendatud küsimus: kas Tõnu Aare keha on Teie keha? Või kas Tõnu Aare keha on väga austatud Tanel Kiige keha? On meil tegemist Jolleri või mõne muu taolise hingetu kehaga?

Austatud peaminister, see oli sissejuhatus, ma anun Teid, et te võtaksite härra Aare hukkumise asjaolude väljaselgitamise oma südameasjaks, et te kutsusite kõiki vaktsineerimise järel hukkunute, haigeks ja vigaseks jäänute omakseid üles jagama oma muret ja uurima traagiliste juhtumite tagamaid. Aidake neil hingerahu tagasi saada. Keegi peab ometi vastutama.

Aidake hukkunute ja vigastatute omastel selgusele jõuda, kas tegemist on genotsiidi, globalistidest depopulistide märatsushoo, miljardäridest mürgisegajate vandenõu või lihtsalt vastutustundetute poliitikute, müüdavate meedikute ja loomastunud ajakirjanike lauslollusega? Inimeste elud on ohus, inimesed surevad, vaktsineeritud haigestuvad massiliselt. Fakt.

Ajakirjanduses ilmunud andmetel nakatus meil ühe päeva jooksul 222 inimest, neist 40 olid vaktsineeritud. Mina ei ole vaktsineeritud, aga millegi pärast ma ei haigestu, miks küll? Aga sellepärast, et ma ei söö solki, ma viibin palju värskes õhus, ma teen trenni ja ei laasta oma närvikava idiootliku meedia valede ja propagandaga. Ma loen klassikat.

Kutsuge mind kuskile oma mitteverejoomise sabatile kaamerate ette, ja ma räägin Teie rahvale, kuidas olla tugev, terve ja tark. Ma pakun Teile oma abi. Te ei saa ise hakkama, Teil ei ole toimivat ega reaalset ellujäämisprogrammi ega ka loomupärast karismat – Teie väljavaated allesjäänud alamate elude päästmiseks on nullilähedased.

Eesti Vabariigi kodanike ja mõõdukalt legaalsete immigrantide elude päästmiseks olen ma nõus isegi Teiega koostööd tegema, ja kui väga vaja, siis kasvõi Teie isaga. Vahet pole, ma tunnen hästi Aarede perekonna autoriteete ning olen nõus hakkama erapooletuks vahendajaks kahjutasu maksmise pikas ja vaevalises protsessis, ja seda täiesti mõõduka vahendustasu eest. Soovitan seda pakkumist tõsiselt kaaluda.

Mul ei ole ka midagi selle vastu, kui teie selja taga seisvad jõud sunniksid mu vägivalla ähvardusel hakkama Eesti Vabariigi naeruväärseks ja madalapalgaliseks presidendiks, aga seda ainult pandeemia lõpuni, igal asjal on piir. Olen läbirääkimistele avatud. Elude päästmise nimel olen mistahes meeleheitlikuks katsumuseks valmis. Palju see ikka Feispuki vanglast hullem olla saab.

Ma ei taga süstitute ellujäämist ega tervist, ma ei saa seda teha, selles küsimuses pöörguge Kõiksuse Looja poole, vahel võetakse palveid kuulda. Fakt. Aga ma luban kirjutada hukkunute mälestuseks morbiidse eleegia, see on meeleheitlik vastutulek – minu teada ei ole ei sotsiaalministeeriumis ega ka Teie kantseleis ühtegi suurt kirjanikku. Järelikult puudub Teill lisaks ellujäämisstrateegia ka surematuse projekt.

On viimane aeg alustada surematuse projektiga või muidu…

( : ) kivisildnik
Raplas
31.07.2021

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused