( : ) kivisildnik: Bideni juhtum – kas nõdrameelne saab võimule?

Arvamus,
- Updated
Nikolai II, Rasputin ja Loll Ivan olid kolm erinevat inimest – Biden ühendab endas aga nende kõigi halvimad omadused.

Meie öökimaajavate lehtede lugejatele on jäätud mulje, et Ameerika demokraatide presidendikandidaat Joe Biden on tore tegelane. Otsesõnu on öeldud ja mitmel erineval moel manatud et – Biden on Eestile parim. Samas on meil alust arvata, et tegu on nõdrameelsega.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Just äsja teatas 78-aastane Biden, et ta on senatis istunud juba 180 aastat. Eksimus ei ole suur, viga jääb kahesaja aasta piiridesse. Väide, et ühendriikides on kovidisse surnud 120 miljonit inimest, on muidugi juba kosmilise mõõtmega totrus. Ja sugugi mitte ainus.

Solvavaid, sõgedaid ja täiesti arulagedaid avaldusi on see tüüp teinud tööstuslikus koguses, igaüks võib ise edasi guugeldada. https://www.allgreatquotes.com/authors/joe-biden-stupid/ ega meiegi võimueliit ole olnud vaimuhiiglased, meenub Karl Vaino tütar: “Rumal eesti matsirahvas ei saa aru, et ainult vene keele kaudu jõuab see rahvas maailmakultuuri ja tsivilisatsiooni pärandini.”

Bidenite perekonna huvid on oluliselt asjalikumad, Bideni poja Hunteri narko-, prostitutsiooni- ja musta raha huvid on Senatis uurimiskomisjonides ja kõrvalise tähtsusega ajakirjanduses korduvalt jutuks olnud. Piisab kui mainida 1,5 miljardilist laekumist Hunter Bideni fondi arvele kommunistlikust Hiinast, Ukraina ja Vene oligarhidelt laekunud miljonid on selle kõrval nali.

Värvikas perekond, meie rahapesijad on Hunteri kõrval vaesed puuvillanoppijad. Elukombed on ka vanal Bidenil tähelepanuväärsed, tema laste ja naiste kabistamisest on koostatud muljetavaldavaid videoantoloogiaid. Tuleb see vaimsest tervisest või demokraatiast, ei tea meie.

On täiesti loomulik, et mõni inimene võib olla lausloll, loomalikult kiimaline ja üdini korrumpeerunud ning tõusta poliitilise eliidi tippu, Biden oli ühendriikide asepresident aastatel 2009-2017. Kannibal Idi Amin oli muidugi hullem, kannibal Bokassa ilmselt ka. Kuid kes võib käsi K. Parise kogutud artiklitel vanduda, et Bidenid ei ole eliitgurmaan?

Üks asi on kunagi Aafrikas laamendanud sõjaväelised diktaatorid, teine asi meie liitlase päevapoliitika täna. Bidenil on meedia, intellektuaalide ja ülirikaste üksmeelne toetus, tema selja taga on Hollywood, korvpallurid ja räpparid. Ka eesti meedia on Bideni järgi lausa hull.

No leidsid endale lemmiku, hullemat on raske ette kujutada. Võib ilma igasuguse irooniata kinnitada, et kõik mida Trumpi kohta on valetatud, kehtib Bidenite kohta, alates vene suhetest ja naiste ahistamisest ning lõpetades rassismiga. Biden on täiuslik kurjuse kehastus.

Kui võrrelda ühendriikides toimuvat Vene tsaaririigi viimaste päevadega, siis leiame palju ühist: terroristid ja revolutsionäärid laamendavad tänavatel, ube on raske hankida ja ka normaalseid inimesi valdab täielik pohhuism. On aga üks oluline vahe – Nikolai II, Rasputin ja Loll Ivan olid kolm erinevat inimest – Biden ühendab endas aga nende kõigi halvimad omadused.

Kordan veelkord, kui Bokassa ehk Amin haaravad kusagil maailma lõpus relvastatud jõukude abil võimu, on see veel kuidagi mõistetav. Kui seda monstrum Baidenit toetab aga Ühendriikide poliitiline ja majanduslik eliit koos meedia ja haritlaskonnaga – siis on see kurat teab mis.

See on kas kõigi aegade kõige alatum vandenõu, loomastumise tipp või juhib ameerika demokraate-progressiive tõesti odav ja katkine Hiina tehisintellekt. Ükski enam-vähem mõistlikest inimestest koosnev seltskond ei saa olla nii jultunud, juhm ja küüniline.

Fakt on aga see, et Bideni taga ei ole ühe provintsi hullumaja palat ega mõni marutõbine peni, vaid ülimalt mõjurikas jõuk – liitlase üks kahest suurparteist ja kogu planeedi nn progressiivne inimkond kaasa arvatud meie ullikesed. Olgu nad neetud.

Probleem ei ole ühes poologaras, perversses ja korrumpeerunud klounis, vaid selles, et suur osa selle planeedi elanikkonnast on kaotanud igasuguse analüüsivõime, väärikuse, inimlikkuse ja õiglustunde. Ohtlik ei ole mitte Biden, vaid pandeemiline bidenlus.

On igati mõistetav, et taolise kvaliteediga inimkond on kiindunud abortidesse, homoseksualismi ja laste soomuutmisesse. Inimkonna kriis, eelkõige vaimne ja psühhiaatriline kriis on kõikehõlmav ning ohustab teie liigi jätkusuutlikkust ja kestmist läbi lähituleviku. Kõigi aegade mainimine oleks sool iga päevaga laiemaks kärisevale haavale.

Kui ehk Jaapan ja Ida-Euroopa välja arvata, siis valitseb nõdrameelne bidenlus kogu lääne tsivilisatsiooni. Küsimus ei ole selles, kas poolemeelne saab võimule, debiilikud võimutsevad nii ehk teisiti riigiaparaatides, kultuuris, jõustruktuurides, hariduses ja meedias. Küsimus on selles, kas õudusele tuleb lõpp või lõpeb kõik verises kaoses.

Kas me jätkame klassikalise Ameerika tüüpi ühiskonnana või võtame hääletult alistudes omaks Hiina kommunistide totaalse orjalaevamudeli. Viie nädala pärast otsustatakse ameerika edasised arengud, lähedal on Bideni-Trumpi esimene debatt. See saab olema lõbus, Trump nõuab Bidenilt narkotesti.

Mina isiklikult nõuan kõigile Bideni pooldajatele IQ-testi.

(:)kivisildnik
27.09.2020
Sanga talus

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused