( : ) kivisildnik: Eesti lapsed on ohuks Ukrainale?

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Arengud Eesti Vabariigis on öökimaajavad, meil on valitsuskriis, sest emeriit-empaat, väga austatud Kaja Kallas on nõus pigem valitsusest minema jalutama, kui aitama Eesti paljulapselisi peresid. Loogiline, ei saa ju ühe ja sama raha eest osta ukrainlastele relvi ja anda see raha samal ajal Eesti lastele. Ei ole võimalik.

Loogiliselt saab maksumaksja- ja laenuraha jagada Eesti laste ja Ukraina relvade vahel nii, et kas saavad Javelinid kõik või saavad lapsed kõik või saavad mõlemad mingi osa või ei saa kumbki mitte midagi. Et kumbki ei saa midagi, seda pole arutatud. Laual on poliitilist paradigmat muutev projekt, et osa pappi lastele ja osa relvadele – see aga on meie ülipopulaarsele empaatikutele täiesti vastuvõetamatu.

Asi ei ole siin kindlasti mitte Eesti empaatia eripäras, otse vastupidi, asi on lastes, mis oleks (ei julge laste kohta enam kes asesõna tarvitagi) nagu mingi tefloniga kaetud, nii et neile ei hakka külge ei empaatia, humanism, kaastunne, Euroopa alusväärtused ega isegi mitte võrdse kohtlemise dogma. Ei saa Eesti lapsi, kelle hulgas on mõistagi ka venelasi, ometi Javeliniga võrdselt kohelda.

Liberaalsed poliitikud on hullematki ila näost välja ajanud, lastekohitsemise projektiga võrreldes on laste näljutamine überinflatsiooni tingimustes muidugi kukepea. Mõistagi selgitab ajaleht Postimees psühholoogilise relva ülesannetes laiadele massidele, et valitsuse lagunemine oleks praegu kahjulik niihästi Ukrainale, Eestile kui ka rahvusvahelisele koalitsioonile.

Postimehele oleks tampoonihunta ja süstlaeskadronide langemine raskeks majanduslikuks kaotuseks, seda me teame ja me ei imesta ka selle üle, et Yana Toom (kelle nime pärast euronomenklatuuri hulka tõusmist kirjutatakse türgipäraselt Y-tähega), õigustab Postimehe kanalil Vene sõjaväelaste vägistamisharrastusi, kaasa arvatud lapsed ja lemmikloomad.

Toomi arvates olevat vägistamine sõjas loogiline, vältimatu ja relv. Niipalju kui mina tean, võideti nii Eesti Vabadussõda ning saavutati silmapaistvat edu Sinimägede heitlustes ilma loogika ja vägistamistalguteta, aga viimase sõna jätan ma selles küsimuses meeleldi sõjaajaloolastele ja kaitsejõudude pressigeneralissimusele.

Igal juhul on Kuperjavovi, Põderi, Laidoneri, Maitla, Rebase ja Soodeni vägistamisteened isamaa ees meile tundmatud. Kui keskerakondlikel harrastusajaloolasel on millegagi meie hariduse puudujääke täiendada, siis palun lahkesti teada anda. Seksualistid loevad kindlasti suure huviga.

Toomi mõõdukalt putinistlikule avaldusele ma lisaksin vaid niipalju, et vägistamisi tuleb ette ka rahuajal, ja ega needki piinlikud vahejuhtumid ole vähem loogilised ega vältimatud, pealgi annavad vägistajad tööd politseile, arstidele, vangivalvuritele, kohtunikele ja müüdavatele ajakirjanikele, nii et hea tahtmise korral võiksime ka nõidade põletamise juures näha mõnd õigustavat ja pehmendavat asjaolu, aga me ei tee seda, sest me oleme normaalsed inimesed.

Veidi üllatav on see, et Toomi sõjakuritegusid õigustav sõnavõtule ei järgnenud totaalset meediapeksu nagu lugupeetud Mart Helme Riigikogu kõnele, kus mainiti mitteformaalsete sõjapõgenike hüpoteetilist prostitutsioonilist tegevust. Aga eks ajakirjanikud ole ise õigustanud nii kõrbesõdasid, illegaalset massiimmigratsiooni kui ka solgisüstimist, nii et on võimalik, et nad ei näegi probleemi, sest on ise osa veelgi suuremast probleemist.

Vene nõukogude absurdiklassik, vasakäärmuslaste poolt mõrvatud Daniil Harms, on kusagil öelnud: “Laste hukkamine on muidugi julm, aga midagi peab ju nendega tegema.” Paistab, et valitsus on lasteprobleemi lõplikule lahendusele küllaltki lähedale jõudnud. Gripilaadsed haigused, süstimine ja sõda ei tapa kaugeltki kõiki lapsi – nälg teeb aga puhta nurga, nälg tapab 100%.

Mäletan Võrumaa uudist rängast üleminekuperioodist, kus keegi vanaisa hüppas aknast alla, sest ei suutnud lastelastele süüa osta. Sõjaõhutajad, surmaga kaubitsejad ja inflatsiooniarhitektid on meil juba saavutanud 19% inflatsiooni, mis on ligi kolm korda kõrgem eurotühermaa keskmisest.

Pole üldse võimatu, et inimvaenulike tendentside süvenedes tabab Võru vanaisa saatus suuremat osa meie paljulapselistest peredest. Kas ja kui palju lähenev sõda koos vägistamistalgutega aitab meie iivet tõsta, ei oska ütelda. Pigem ei, sest vasakliberaalse nälja tingimustes kipuvad rasedused katkema ja rasedad kõngema.

Igal juhul tuleb hetkel nautida mõõdukat hinnatõusu, va Kaja Kallase pööraseid näoilmeid ja hullumeelelt kõlavaid avaldusi, võigast vägistamisapoloogiat ja sellele järgnevat lummavat meediavaikust ja teadmist, et sul on kodus lapsed, kelle eksistents ähvardab Eestit, Ukrainat ja rahvusvahelist koalitsiooni, see tähendab NATO-t, ÜRO-d ja McDonaldsit.

Sest nautida saab ainult seda, mis on olemas. Mida reaalselt ei eksisteeri, seda ei saa ka nautida ega muul viisil tarvitada. Ootan huviga Eesti laste vastaseid sanktsioone. Kui sinu lapsed on tõesti ohuks maailma rahule, siis hoia oma piip ja lutipudel. Teadagi. On ainult aja küsimus, millal lastega peredele ei müüda enam soola, rauda, bensiini, äädikat ega Vene elektrit.

Loodame, et Ukraina sõjakäik venib, sest nii kui putinistide hord on hävitatud, julgen prognoosida seda, et vasakliberaalne öko-abordikogukond, pöörab oma viimased Javelinid sisevaenlase vastu – seega siis sinu ja minu laste ja lastelaste vastu. Meid valitseb reaalne ja surmav lastevastane jõud. Me peame sekkuma. Kohe!

Eesti laste päästmiseks näen ma ainult üht reaalset võimalust, selleks tuleb valida Sven Sildnik riigikokku. Lastevastane globalistlik-satanistlik salapedofiilide jõuk tuleb maa pealt pühkida. Nad on juba võtnud su lapsed sihikule. Vali põhiseaduslik kord! Vali Lapsed! Vali elu! Teist võimalust ei tule!

( : ) kivisildnik
Pärnus 14.05.2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused