Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Eesti Liiduvabariigil saab Putini Euroopas olema väga eriline koht

13.11.2021
(:) kivisildnik

Mida minu vanad silmad näevad? Issand, sa vaatad telekat ja sa ei mürista! Euroliidu põhiline vanamutt Merkel on langenud rassismi, ksenofoobiasse, võõraviha mülkasse ja kõigele lisaks veel räpasesse putinismi. Küllap on meiegi lehed kirjutanud sellest, kuidas Merkel helistas viimases hädas Putinile ja anus talt abi immigrantide vastases sõjas, täpsemalt Valgevene rindel.

Merkeli hädakisa põhjuseks on tema sügavalt väär arusaam olukorrast Valgevene piiril, just nagu kasutaks Lukašenko režiim immigrante Euroopa Liidu vastaseks tegevuseks ja see olevat kuidagi ebainimlik ja täiesti vastuvõetamatu. Täpsustan, Euroopa alus- ja põhiväärtusi arvestades ja rändeleppest lähtuvalt ei ole immigrandid kunagi ega mingil moel vastuvõetamatud.

Otse vastupidi, meie leheahvroeurooplased ja kartellipolitikaanid on alati jõuranud, et immigrandid rikastavad, on alati rikastanud ja jäävadki rikastama. Kõik, kes sellele globalistide usudogma vastu on julgenud vaielda, on tehtud silmapilk natsideks, rassistideks ja inimsusevastasteks kurjategijateks. Punkt. Sest immigrantide elud on ohus ja surijad koputavad uksele ja tahavad ajukirurgia teenust osutada.

Paistab, et võta-vastu-ja-pea-lõuad-ja-maksa-kinni immigratsioonipoliitika on keskvõimu salajase ukaasiga ära muudetud. Meie homolehed ei ole seda ukaasi siiani ära trükkinud, aga tegu ei ole kindlasti Merkeli seniilsusega. Keegu Ursula vom und zum Leyen kaebas J. Bidenile, et Valgevene peab euroliidu vastu hübriidsõda. Millegipärast unustas vanainimene mainida NATO artiklit nr 5.

Kui euroliit näeb Lukašenkos vaenlast ja immigrantide Euroopasse toomises sõjalist rünnakut, kas siis ei peaks Eesti Vabariik nägema vaenlast nii euroliidu ametlikult kehtivas immigratsioonipoliitikas, kvoodimajanduses, immigrante mahitavates MTÜ-des kui ka ajakirjanduses ja kultuuritegelastes? Kas see kõik on ebainimlik ja sõjaline rünnak? Selles küsimuses olen ma merkelite ja leienitega ühte meelt. On jah sõda.

Meie Merkeliga arvame, et sõjakurjategijad tuleb esiteks kahjutuks teha ja teiseks kohtu alla anda. Me vajame immigratsioonisõja Nürnbergi protsessi ja kohe. Mu meelest pole siin midagi keerulist, äriregistris on immigrantide hübriidkontorite aadressid kirjas ja nende kaasosaliste nimed on ajakirjanduses lahkesti avaldatud. Nad pole kunagi oma vaenutegevusest ega sõjalistest operatsioonidest saladust teinud.

Lihtsameelne militarist võiks siinkohal arvata, et Merkel peaks viivitamatult ja esimese lainega paiskama Valgevene rindele hambuni relvastatud transdiviisid, mõlema Saksa liidumaa töökorras tankid Tiiger ja meile Vabadussõja lõpusirgelt hästi tuntud landesveeri vabatahtlikud koos merkeljuugendi vahvate enesetapusalkadega.

Teades aga liidumaiste transdiviiside multikultuurseid staape ja uusmarksistlikku meelsust, võib arvata, et kõik peale kahe Tiigri lähevad joonelt Lukašenko poole üle, sest Tiigrid upuvad vana kombe kohaselt Bresti lähiümbruse põhjatutesse laugastesse. Lisajõude saanud Valgevene alustaks kohe vastupealetungi ja pole imestada, kui nad avaksid ka teise rinde kusagil Normandias.

Merkelil ja Leyenil näib olevat raske leida rassistidest ja ksenofoobidest mõttekaaslasi nii oma generalissimuste kui ka J. Bideni ihukaitsjate hulgast. Plaan kasutada relvana Putinit on iseäranis õel ja vähemalt sama salakaval. Putin on ju teatavasti kurjuse kehastus ja monstrum, kes paneb kõigile supi sisse radioaktiivset talliumi ja ei karda kakelda isegi Donbassi berserkidest džigittidega.

Moosisid need tädikesed, mis nad moosisid, Putin saatis nad pikalt. Paistab, et pühal Venemaal naistepuudust ei ole. Seega on euroopalaste ja islamistide liit sõja Valgevenemaaga kaotanud ja ka meie siin peaksime kogenud olupoliitikute, pragmaatikute, realistide ja tugevama ees pugejatena taas kord poolt vahetama.

Tundub, et meie tampoonihunta ei olegi nii loll, nagu esialgu paistis. Venemaale piirilepingu pakkumine ja seega kodumaa territooriumi niisama ära andmine on võetud ette õigeaegselt. Kindlasti ei jää Putin napi Setomaa ääre ja Narva taguse võsaga rahule, aga see aitab nomenklatuuril aega võita, et skuutritega Rootsi põgeneda.

Mis võiks olla Putini järgmine samm? Baaside leping nõrgestatud Saksamaaga? Või Saksamaa jagamine kättemaksuhimulise Poolaga? Poolakad saavad Ida-Saksa ja putinistid Lääne-Saksa koos Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania ja Inglismaaga. Rumeenia ja Bulgaaria jäetakse Lukašenkole reparatsioonina sõjakulude katteks.

Elame näeme, ilmselt jääb meediakatk Putinile tehtavate atendaadikatsete varju. Kantsler Putin ent jääb ellu ja sooritab kergele põrutusele vaatamata oma rassistlikke ja ksenofoobilisi tegusid kuni aastani 2045. Saksamaa on uue füüreri geniaalsusest vaimustatud, Valgevenest pärit lahingumigrandid pannakse laagritesse ja neile süstitakse seal palju huvitavaid asju.

Eesti Liiduvabariigil saab Putini Euroopas olema väga eriline koht, suur ilus auk, kust kogu fosforiit on välja kaevatud ja mille ääre peal on turistidel kena jalgu kõlgutada. Aja jooksul täidetakse see auk eurooplaste prügiga ja kohalikest prügikollidest areneb uus, suur ja vaba eesti rahvas.

Ja kõik hakkab jälle otsast peale. Prügimäele rajatakse laulukaar, õige mitu külavabamut ja ilus plekist vaatetorn nimega Pikk Putin. Lastele räägitakse rängast euroajast, kus ei olnud prügi ega midagi ja kõik pidid käima tööl nagu lollid, selle asemel, et vajalikke ja maitsvaid asju lihtsalt maast üles tõsta.

Nõrkadele ja haigetele lastele pannakse nimeks Merkel või Immigrant, tugevad ja terved ristitakse aga Putiniteks ja Lukašenkodeks. Uue rahvuseepose tegelaseks on Päts-Laar, kes tõi auku esimese prügikoorma ja tappis viimase kärnase eurooplase, vägistas eelviimase eurooplase ja eeleelviimalsele müüs mingi täiesti mõttetu raamatu maha. Ja nüüd tuleb kõigil olla tublid, sest verine heitlus seisab ees ja võitjate nimed pannakse kirja koos Päts-Laari ja tema ema arvuga, mis on 333.

Mis ka ei juhtuks, Sven Sildnik tuleb igal juhul valida Riigikokku.

( : ) kivisildnik
Pärnus
12.11.2021