Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

( : ) kivisildnik: Eesti Nokia ja Eesti Ceaușescu

-
18.12.2021
(:) kivisildnik

Mõõdukalt inimvaenulik genotsiidirežiim vangub savijalgadel. Julmus, elektrihind ja lauslollus söövad Kaja Kallase hirmuvalitsust seespoolt nagu vähk. Vastupanuvõitluse juht Elvis Brauer võitis kohtus süstlaeskadrone ning massiline kohvivendade liikumine ähvardab väljuda kontrolli alt.

 

Süstlalaibad kuhjuvad, ei tea, kuidas teistel, aga mul on peres matused ja üks väga hea kunstnikust sõber teadvusetult haiglas. Seega ma ei imesta, kui kuulen rahva hulgas aina tihedamalt trükimusta mittekannatavaid antikallasiitlikke väljendeid.

Siimutütre soroslikes rämpsülikoolides ajupestud agitaatorid ei oska aga muud kokku valetada, kui sogavad midagi Kaja ennenägematult kõrgest empaatiavõimest. Kui sa nii lahe empaat oled, astu siis matustelt läbi ja lase silmaveel segamatult voolata. Ma loodan väga, et sa ei tule tühjade kätega ja kuulad ära, mis peielistel sulle öelda on.

Igal juhul peab hunta mõtlema välja mõne mõjuva vastukäigu või otsima sillutatud põgenemistee. Kui juba kohtusüsteem alt ära hüppab, siis on lõpp lähedal. Väidetavalt toetavad režiimi veel ainult NATO ja euroliit.

NATO ja empaatia teevad meid muidugi veidi murelikuks, ent on ka teemaga haakuvaid üllatavaid arenguid. Venemaa avalikustas äsja oma nõuded NATO-le ja seal on selge sõnaga öeldud, et liitlasväed tohivad Baltikumi siseneda ainult Putini kirjaliku loaga.

Pole põhjust arvata, et Putin luba ei anna, kindlasti annab. Nutab ja annab. Probleemid võivad aga tekkida lombi taga, kus kolmandik sõjaväelastest on asunud ebateaduslikele seisukohtadele ja sülitavad pühale süstlaveele. Nii ei saa ju rallit sõita ja hea tükk Eesti kaitsevõimet läheb jälle peldikutorudest alla.

Euroliidu toetus on eelkõige moraalne, ent on astutud ka konkreetseid samme. Brüsseli satanistid seadustasid sitikasöömise, nii et raskel ajal võime me endal rohutirtse ja tarakane õgides hinge sees hoida, ilma et läheksime vastuollu Euroopa köögiameti rangete ettekirjutustega, ja see on suur asi.

Kui kolmandik liitlaste ärakukkunud elavjõust õnnestub kiiremas korras tarakanidega asendada, on huntal mingigi variant. Ja kui need juhtuvad veel olema ülima empaatiavõimega tarakanid, siis lüüakse kohvikunurk ka ilma kohtunike abita puhtaks. Elagu Eesti vabariik ja üldse.

Empaatiale ja eurotarakanidele toetuv hunta on aga saanud veel ühe väga raske ja otse reeturliku kaotuse osaliseks. Kroonutruu ajakirjanik Krister Paris, Manona Parise mõõdukalt austatud abikaasa, on ootamatult osutunud lamemaalaste, katoliiklaste ja putinistide käsilaseks ning seadnud laboriroti passi tõhususe kahtluse alla.

No küll on paha lugu. Tark Kaja on ilusa Parise välja vihastanud ja kui juba EPL-i lillaroosad failipilastajad huntale vastu töötavad, siis meenuvad tahes tahtmata tsaaririigi viimased päevad, kus suurvürstid oma sotsialistliku meelsuse väljendamiseks endale punase roseti rinda panid ja sel kombel ehituna ballile läksid.

Ühegi punase kirjatsura peale ei või enam kindel olla, isegi siis, kui nad erinevalt meie omadest on pururikkad. Üks nõiaraamatuid kirjutanud koduperenaine näib samuti olevat progressile jäädavalt kadunud, väga halb eeskuju nii lastele kui lapsemeelsetele ajakirjanikele. “Mehed ei ole naised,” ütles J.K. Rowling äsjases Twitteri postituses.

Seejärel kahekordistas ta oma üllatavalt tervemõistuslikku sõnumit, lisades, et “naised ei ole mehed”. Ohohohoooo. “See on vihakuritegu,” halises EL-i mitmekesisuse minister Günter Schreiber selle peale. “Kõik teavad, et naised ei ole tõeline asi, vaid pigem tuletatud olek, mis mõõnab ja voolab läbi inimese kujutlusvõime nagu maagilise haldjatolmu kübe. See on lihtsalt teadus.”

Huvitav, et kellelegi ei meenunud teadus Rowlingu lõputut lapsnõid Potteri raamatute sarja lugedes ega selle järgi tehtud filme vaadates. On viimane aeg, et faktikontroll Potteri raamatud lause lauselt maatasa teeks. See lihtsalt ei ole teadus. No ei ole teadus.

Hea on teada, et rasketel aegadel, kus isegi padupunased rowlingud ja parised on teadusele selja keeranud, võitleb kusagi oma viimast võitlust Günter Schreiber, kelle kukesuled raudmeeste vahel vilguvad, kuni nad veel vilguvad. Loodame, et Putin annab esimesel nõudmisel Schreiberile loa Baltikumi sisenemiseks ja EPL-i toimetus kutsutakse viivitamatult korrale.

Kus häda kõige suurem, seal süstal kõige lähem. Lugesin just sõltumatute apteekrite lehest, et teadlased on välja mõelnud vananemise vastase vaktsiini, seda seekord koguni katsetanud ja see pidi hästi töötama. Ma ei tea küll ühtegi vaktsiini, mis vanainimeste vastu ei aitaks, aga see selleks. Minusugused keskealisedki on tõsine probleem, mis siis veel vanadest rääkida.

Sellise positiivse süstlateaduse saavutusega tahangi lõpetada. Millegipärast meenub, et kunagi otsiti Eesti Nokiat. Kas midagi leiti, ega vist ei leitudki. Täna oleme olukorras, kus keegi kunagi ei ole otsinud Eesti Ceaușescusid, aga nad on leitud. Selles pole kõige vähematki kahtlust.

Rumeenia Ceaușescusid ei saa üheselt hukka mõista, sellest aadliperest jäi järgi silmapaistev pornograafiliste videofilmide kollektsioon. Milline monument inimõigustele! Mis jääb järgi Eesti maavillastest ceaușescudest, ei tea meie. Igal juhul on liigsuremus aastal 2021 kenasti üle 3000 ja see teeb kokku pea sama palju kui Abja-Paluojas, Karksi-Nuias ja Mõisakülas elanikke kokku.

Ehk keegi ikka jääb järgi. Kindlat ei julge lubada. Kolme linna jagu inimesi on tänaseks maa pealt pühitud. Et lõppeks see Paabel, Soodom ja Komorra, vali Sven Sildnik Riigikokku. Vali elu!

( : ) kivisildnik
Pärnus
18.12.2021