Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Eesti vabaduse poolt, orjastamise ja allaandmise vastu

-
25.02.2023
(:) kivisildnik

Mu meelest on täiesti amoraalne tähistada Eesti Vabariigi aastapäeva tingimustes, kus pole vabadust, pole riiki ja ka eestlastega on asi enam kui halvasti – ehk isegi halvemini kui kunagi varem. Kõigepealt tuleb välja võidelda autonoomia, kas või kultuurautonoomia ja alles siis hakata läbustama ja manustama.

 

Pole oma raha, piirid on suvalistele avatud, toimib totaalne venestamine ja süstimine ning seadused tulevad Euroopa isandatelt – see ei ole riik. See on vikerbanaani valgevoolus, mitte vabariik. Pole oma kultuuri – keegi selleks välismaal volitatud kuskil ütleb meile, mis on abielu, mis sugu me oleme, kui üldse oleme, ja narkouimas kunstimeistrite bande kinnitab, et me oleme rassistid ja kolonialistid – ehkki ajaloos pole selle kohta fakte.

Igaüks võib ise kokku lugeda, mitu korda peaminister nn aastapäeva kõnes ütleb Eesti ja mitu korda ta ütleb Euroopa, NATO ja Ukraina. Arvutamine saja piires. Me oleme lasknud läänel ennast orjastada, et ida meid ei orjastaks. Ida orjus halb, lääne orjus hea, nii näivad arvavat meie kiltrid, kupjad ja aidamehed. Teadegi, neile makstakse.

Mina nii ei arva, igasugune orjus on halb, igasugune orjameelsus on vabaduse reetmine ja kui meil on orjariik, siis tuleb seda ka nimetada Eesti Globaalseks Orjariigiks, selline on tõde. Tõde viib tarkuseni. Vale viib lolluseni. Lollus tapab.

Mina olen Eesti poolt, vabaduse poolt, orjade, orjastamise ja allaandmise vastu. Vastupanu poolt, ka meeleheitliku ja lootusetu vastupanu poolt. Lollid ja nõrgad peavad surema, see on loodusseadus ja seda ei muuda ka isandate almused ega natuke paksem lobi. Kusjuures lobi jääb kogu aeg lahjemaks – inflatsioon, intressitõus, elekter, toit jms.

Orjana Euroopa vaesemate hulgas, süstituna ajupestute karjas, täieliku idioodina väljasurejate esirinnas. Sündivus langes 17 000 pealt 11 000-ni, seda ei olnud ei Esimese maailmasõja ega Teise ilmasõja ajal – meil on käsil kolmas maailmasõda ilma pauku tegemata – polegi millegagi põmmutada.

Eluiga on lühenenud ligi kaks aastat, liigsuremus on kahe aastaga suurusjärk 5000 inimest ja müstiline kõngemine jätkub. Kedagi ei huvita, lehelugu tehakse ainult siis, kui Jüri Ratas Estonias kokku kukub. Kui sina sussid püsti viskad, ei kirjuta keegi ridagi. Kes sa selline oled? Millal tantsusaates laiasid?

Orjariigi kalaluudele rajatud projektid nagu Liivi lahe hüpertuulikud on ehtsad ja alatud lollilõksud – kui meie maksumaksjana maksame sellele eraettevõttele peale, aga see porukas pole Mandri-Eestiga isegi ühendatud ja vool läheb läbi läti otse Saksamaale – siis on see röövimine, alatu skeem, pettus. Väike Peeter nuumab Suut Peetrit. Jälk.

Ja pange mu sõnu tähele, olgu sõjata või ilma selleta, mingil hetkel panevad suurriikide suurfirmad tuuri meie metsa, fosforiidi, magevee, rauamaagi, uraani, diktüoneemakilda, molübdeeni, vanaadiumi, strontsiumi, rauamaagi, hõbeda, kulla, plaatina, graptoliitargilliidi (mille varud on 70 miljonit tonni ja mis sisaldab palju tsinki, pliid ja niklit) ja lõpuks ka põlevkivi – mida me silmad vees konnade ja siilide kaitseks südame lähedal hoiame. Miks Heiki Kortspärn teab sellest hiiglaslikust rikkusest, aga meie ei tea?

Kohalikud lurjused annavad loa ja globaal-lurjused rüüstavad, nii nagu tehakse metsaga, on plaanis Liivi lahega ja ilmselt on plaanis ka maavaradega – keegi ei jäta neid hiigelvarandusi pärismaalastele, eriti kui need hõimud on juhmid, arad ja iseäralikult püüdlikud tallalakkujad.

On hea, et me siiani pole midagi ise kaevandanud, sest selle üüratu rahaga oleksime me teinud meeletuid investeeringuid Jordaania ja Utah’ rahaväljadele ja jäänud püksata. Eesti õhk oleks saabud sada korda rohkem hõlptulu ja riigivaragad oleksid läinud lõhki. Mõnigi kersna või autorollo oleks pannud tuuri sadu miljardeid. See kõik oleks varastatud.

Mina tahan Eesti hiigel-rikkusest osa saada, sellepärast ma ei luba seda ära varastada, ära kinkida ega välja rentida ega ära võtta. See on minu oma, mulle meeldib olla ülimalt rikas ja mul on selleks reaalne ja seaduslik võimalus, maavarad on rahva omad, minu omad, sinu omad, meil on vedanud varandusega, aga meil ei ole vedanud valitsusega.

Õnneks saab valitsust muuta, õnneks on valimised kohe kohe tulemas, vali rikkus, peksa vargad valitsust minema ja naudi elu kahesajaga. Kui palju sulle siis ikka vaja on? Viis miljonit? Viisteist miljonit? Viiskümmend miljonit? Ma ise võtaks hea plaani eest endale natuke rohkem, aga keegi ei jää ilma – kõik saavad miljonärideks. Kõik, paraku ka kommunistid. Sõidame koos Naurule ja teeme kohalikele kehvikutele välja – mis nad virelevad, õppige eestlase moodi elama.

Kui mul on luulud, siis tõestage, et minul, Kortspärnil, Endel Lippmaal ja Hardo Aasmäel kruvid logisevad. Kui me aga oleme sünniõiguse järgi ülirikkad, siis saadame Euroopa kalkuni tolkanitele almused helesinisel taldrikul tagasi, inflatsioon on selle niikuinii ära söönud. Toppigu endale sinna või ostku endale midagi paremat selga.

Guccist saavad eesti rahvariided. See on minu isiklik plaan, see ei ole ühegi orgańisatsiooni plaan. Realiseerida vaikselt maavarad, osta kuskile vähem sõjakatesse piirkondadesse maad, luua vähemalt tosin uut Eesti mõõdus või suuremat Eesti riiki, hajutada eestlased nendesse riikidesse. Kui mõni ka hukkub, rahvas säilib, kultuur säilib.

Kõik on lihtne, kui on vahendeid. Osta uued eesti riigid ja maksta eestlastele laste eest kohutavalt palju raha. Rahas pole küsimus, meil saab olema viis prioriteeti – maade ostmine, eesti laste sünnitamine, eesti keele rääkimine, eesti kultuuri viljelemine ja reeturite trahvimine – põhiseadusele kuuleka kodanikuna olen globaalkultuuri eest sunnitud halastamatult trahvima.

Selle idee teostamiseks on ressursid, need on maapõues: põlevkivi on 2,3 miljardit tonni, fosforiiti on näiteks Rakvere maardlas 6 miljardit tonni – Euroopa suurim varu, diktüoneemakilta on üle 60 miljardi tonni, uraani leidub ainuüksi Toolse piirkonnas üle 27 000 tonni, strontsiumi miljon tonni ja 25 miljonit tonni transuraane Kabala piirkonnas, rauamaaki üle poole miljardi tonni Jõhvi lähedal 300 m sügavuses, kusjuures ta on kergesti rikastatav ja sisaldab 32% rauda, mis on sama hea kui rootslastel Kirunas jne jne

Ühesõnaga vali Sven Sildnik riigikokku ja see kõik on sinu, seda ei varastata ära, seda ei kingita ära, seda ei võeta ära. Hakkame inimese moodi elama. Vali elu!

( : ) kivisildnik
Pärnus 25.02.2023