Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Eestluse hävingust Keskerakonna näitel

-
06.01.2024
(:) kivisildnik

Olen varemgi mõelnud Keskerakonna peale, et kas ja kui palju homoaktivistide hääli kogub Y. Toom või et kas va Kõlvart on Hamasi või Likudi poolt. Kindlaid vastuseid pole olnud kerge leida, ent õnneks pole taolisteks mõtteharjutusteks varsti enam vajadust. E-demokraatiaga lömastatud, süstlaaktivismist puretud ja limukate poolt üles ostetud slaavi projekt näib olevat teel ajaloo prügikasti.

Aga mine tea, sellel vene parteil Eestis konkurentsi ei ole. Kõik muud üritused eelmise okupatsiooni inimjääke poliitiliselt organiseerida on süvalompi uputatud, meenub kuskil konginurgas virelev Krõlov. Tee veel vene parteid eestis, töll. Ei ole muidugi ilus ega tark tunda rõõmu islami kaalikate ja muude sibulate hämaravõitu represseerimisest, aga inimene on nõrk.

Teiselt poolt vaadates on tegemist vene partei etnilise puhastusega. Aru- ja põhimõttelagedad eesti soost kaasajooksikud lahkuvad vabatahtlikult, sest ei näe selles muulaste kätte libisevas rosoljeahelas endale kohta. Lõpp hea, kõik hea. Sotsid ikka aitavad, nemad ongi rõhutute ja vähemuste kaitsjad, seekord tehti siis ka mõnele valgele keskealisele heteromehele erand.

Seega ongi hea, kui eestlastest saab vähemus omal maal, vähemusel on mingidki õigused ja kerge kaastunne. Loodan selles vähemuseks kujunemise küsimuses tuge ja abi etniliselt monoliitselt ja toomilik-euroopalikult Keskerakonnalt. Soovin teile edu teel helgesse tulevikku. Ehk tõuseb eesti ballastist vabanenud vene partei ühtsena, ennast leidnuna ja tugevamana tähtede poole.

See ei ole üldse võimatu, ehk umbvene valija ei anna oma häält pooleesti ja poolvene parteile, aga 100% vene parteid võib ta toetada küll. Parteieliit ei pea enam simuleerima, et va Toom on kuidagi erandlik ja soovimatu nähtus. Tomismist saagu partei ideoloogia ja kohalike putinistide hääled tulevad mürinal kõik. Võib tulla ka valimisvõit.

Eestlaste hääled on killustunud mitmete globalistlike ja ühe eesti partei vahel, vene hääled on aga ühtsed, st on loodud eeldused, et nad oleksid tulevikus ühtsed. Eks partei juht muidugi vastutab selle eest, kuidas soodne olukord ära kasutatakse ja oma kasuks pööratakse. Võimalus on igal juhul kuldne.

Ja venelased on ilmselgelt rahvuslikumad kui eestlased. Vene noored kuulavad vene räppi, eesti omad aga neegriroppusi. Kellel on tulevikku, küsin ma teilt? Pealegi on meil tugev orjageen ja kange tahtmine hoida tugevama poole. Kui Putin peaks mingi arusaamatuse tõttu võitma mõne sõja, siis ma ei imesta, kui paljudest eesti limukatest saavad Keskerakonna valijad, liikmed ja ustavad fanaatikud.

Meie põhimõttelagedus on väga hästi näha nii kesikutest ülejooksikute kui nende ülesostjate näol. Keegi ju andis nii häälte müüjatele kui häälte ostjatele oma hääle. Ma ütlen otse välja, ehkki see mõte ei ole ilmselt ülemäära populaarne, et valimised tuleb asendada legaliseeritud häältemüügiga, sest müüki lähevad hääled niikuinii.

Kui te ütlete, et häälte müük ei ole demokraatlik või euroopalik või põhiseaduslik, siis riigikohus on kindlasti eriarvamusel. On ju ka natuke julge hakata ütlema, et nii kesikud, sotsid, oravad kui jukud ei ole demokraatlikud jne, ometi on häälte müük ilmselge fakt, müüjad käivad mööda ostjaid ja kauplevad paremat hinda, nii kirjutavad lehed.

Kindlasti tuleb häältega kauplemiseks luua omaette turg, et poleks mingit suvalist susserdamist, et maksud saaksid makstud ja vahendajad korraliku noosi. Eesti demokraatia vajab häälte börsi, ent me teame, et digitiiger ei ole odav lemmikloom. Patsiga poiss sööb palju ja hästi. Seega teen ettepaneku ehitada kirik keset Nord Pooli.

Elektribörs on meil olemas ja see on kliimale väga hea. Positiivseid kliimaarenguid kinnitavad surnuks külmunud kodanikud meie linnade tänavatel. See on väike hind maailma päästmise eest. Kui nüüd saaks teha sinna elektrimolekulide vahele mahebörsile ka ühe toreda häälte vahendamise osakonna, siis oleks läbimurre homoabieluga võrreldavas suurusjärgus ja kulud oleksid kontrolli all.

Kasu oleks häälte börsist kõigil, sest hetkel meie – valijad – ei saa mitte midagi. See on ekspluateerimine, sest hääled on meie omad ja meie tahame ka raha saada. Hetkel on tegemist puha röövimisega. Ühe hääle hind on alati olnud pudel odavat viina ja see tuleb ka valijatele ausalt välja maksta. Kuus-seitse euri siis.

Mina muidugi teeksin selle uuenduse ja paranduse, et hääle omanik saab lõpphinnast poole endale, olgu sees siis kas või tuhat raha. Kõik ikka seda odavat viina ei võta ja mõnel on ehk isegi rohkem leiba ja kartuleid vaja. Kes teab, hulle on igasuguseid. See on hea mõte, sest kõik valimiskampaania ja reklaamirahad liiguksid börsile, sealt aga otse valija taskusse. Demokraatia tooks kaasa õitsengu.

Kindlasti peaks valijal olema õigus panna oma hääl müüki nii kõrge alghinnaga, kui ta tahab. Ostja asi, võtab või jätab. Kui see äri käima läheb, siis kindlasti hakkavad inimesed toetama ka referendumeid, kui olulist lisasissetuleku allikat. Mõistliku majandamise ja obstruktiivsete referendumitega saab kõik parteide rahastajad puupaljaks teha.

Tööl ei peaks enam keegi käima, teeme uue referendumi ja kommunaalid ongi makstud. Päevas kas või kolm tükki. Selge, et kolmekäigulise lõuna referendum oleks kallim kui kontinentaalne hommikureferendum. On lihtne seda asja nii korraldada, et kogu külakurnajate raha kulub demokraatiale ja häälte ostmisele või muidu tuleb rahvavõim.

Mis neil raiskadel teha on, see on kahvel, osta hääli ja laostu, või ära osta ja kaota kogu korruptiivne süvariiklik võim. Raha liiguks ikka lademetes, sest kindlasti saavad ka sajad tuhanded olevad ja tulevad Ukraina põgenikud valimisõiguse, kuidas siis muidu. Ja need hääled läheksid vene parteile, kuhu siis mujale.

E-häälte turg oleks aus asi, keegi ikka ei lase oma raha suvalises suunas kantida. Kontroll oleks nii ostjate kui müüjate huvides ja skeemitamisele tehtaks kiire lõpp. Ja selle tänuväärse ja ülimalt demokraatliku idee sünnile oleme me tänu võlgu Keskerakonnale ja va Kõlvartile, eriti just temale. Aitäh, ole meheks. Kaja pärast ei maksa muretseda, idaäri toob piisavalt sisse, et osta kuitahes palju hääli.

Me hakkame oma häälte müügist hästi elame, me saame rikkaks, selleks vali Sven Sildnik riigikokku. Väldi nälja- ja külmasurma! Vali paberil, vali elu!

( : ) kivisildnik
Viljandis 06.01.2024