( : ) kivisildnik: Elektrilurjused on väljunud kontrolli alt – tuleb tegutseda

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Üleskutsed närukaelte valitsust survestada ja rahumeelselt, ent resoluutselt meelt avaldada on igati põhjendatud. Elektrilurjused on väljunud kontrolli alt. Kes ei taha laostuda, kes tahab elada elektrivalguses, pesta pesu ja ehk koguni sooja tuba nautida, peab midagi otsustavalt ette võtma – 4000 elektri hind võiks olla ka debiilikutele arusaadav argument.

 

Valitsus ise norib seda. Eriti lõbus on rahumeelselt laamendada iseenda valitud elektrilojuste vastu: soovitan avaldada meelt plakatiga: “Olin loll, valisin kaabakad, vabandan” või “Valin ikka neid sigu, aga olen nördinud” või “Kannatan edasi, midagi öelda ei julge” nagu ka “Kardan repressioone rohkem kui külma- ja näljasurma”.

Aga keegi ei keela ka avaldada meelt valitsuse poolt, on ju populaarne sõjavalitsus, kes annab relvi ja abi venelaste tapmiseks, miks mitte toetada. Kui ikka Putin üldse ei meeldi, siis tuleb Kallast toetada – loogiline? Loogiline! Tulge siis plakatitega välja: “Plekin elektrit tuima näoga, siis tibla nutab” ja “Kallas hea, Putin halb” ehk “Elektri eest veelgi rohkem makstes edendan homõigust Donbassis” ning “Kurnaja on vaba”.

Mina isiklikult olen selle haisvate elukate kamba vastu. Mind kui loovkehvikut lööb hinnatõus ehk isegi valusamalt kui pensionäre, Ukraina immigrante, feministe või transkloune. See kuritegelik ja inimvaenulik inflatsiooni ja hinnapoliitika piinab, alandab ja seab mu eksistentsi reaalsesse ohtu. Mul ei jää muud üle kui meeleavaldajatega liituda.

Avaldan meelt Oskar Lutsu sõnadega “Sure, koer!”, klassiku tsitaadi alla kirjutan väikeselt “Kõnge rahumeelselt ja seaduse raames”, et keegi ei saaks mind süüdistada üleskutses vägivallale või millele iganes. Mina isiklikult surma ja vägivalla vahel mingit seost ei näe, enamik surmi on kas arstide vead, vanadus või mingi julm eksperiment.

Muidugi on meil hetkel rõhuv enamus kodanikest ja illegaalidest valitsuse elektripoliitika poolt, seda näitavad nii uuringud kui ka tühja pilguga lupardid tänavatel. Kindlasti on arvuka ja režiimile ustava kontingendi hulgas neidki, kelle jaoks elektrihind ei ole piisav – tahaks rohkem maksta, aga valitsus ei julge küsida.

Sellise juhul pole muidugi vaja hakata politseid peksma, autosid põletama ja kauplusi rüüstama, nagu tegi seda peamiselt rahumeelne BLM. Pole vaja linnu maha põletada, piisab sellest, kui oma säästud pikemalt mõtlemata väga austatud Kaja Kallase eraarvele kanda – siis saab see raudne naiskant valitsusest ja parlamendist sõltumatult laekunud vahendeid maailma päästmiseks kasutada.

Soovitan korraldada elektriketi, kus kõik suuremad Eesti linnad on ühendatud katkematu inimkolonniga – tõrvikute valguses. Soovitan ka üldstreiki. Milleks töötada, kui papp läheb niikuinii mingitele röövparunitele ja börsihaidele? Kindlasti tuleb boikoteerida valitsusmeelseid meediaväljaandeid ja suurfirmasid – nende toetamine on põhiseaduse vastane tegevus.

Valitsus kasutab elektripiitsa relvana oma rahva vastu – kuidas rahvas sellele vastab, on igaühe lugemuse ja südametunnistuse küsimus – Igaks juhuks võiks põhiseadusest kodanikuallumatuse teema üle vaadata. Kindlasti tuleb alustada massiliselt kollektiivseid kohtuasju elektriröövlite vastu, õnneks on midagi juba ka tehtud.

Kes on tõesti nii arg, et ei julge tänavale tulla, võib teha valitsuse roimasid paljastavad ässitustööd oma pere ja sõprade ringis. Igaüks võib kriidiga kõnniteele kirjutada mõne põhiseaduse vaimust kantud lause. Naabrite postkasti saab panna lendlehti, mõndagi võib saata laiali meiliga ja levitada sotsiaalmeedias.

Mina küll tahaksin teada, kes minu 5000 feispukisõbrast on valitsuse elektripoliitika toetadjad ja puupäised rohepöörajad? Andke aga kommentaaris teada, teen kohe vastava postituse. Soovitan seda teha kõigi, väga huvitav on teada, kes on need vahvad elektrifännid. Ja kui neid ei peaks olema, kelle valitsus meil siis on?

Tõenäoliselt ongi tegu demokraatlikesse institutsioonidesse imbunud lojustega, kes riigiaparaadi ja valitud erafirmade nuumamiseks, kasutavad kõiki süvariiklikke nõkse ja rikastuvad kriminaalselt ka isiklikult. Nad tuleb anda kohtu alla, omakohus on seadusega keelatud.

Hullumeelne kaaskodanike nöörimine ja alandamine viib taas mõttele, et Sven Sildnik tuleb valida riigikokku, ma olen 200% elektriröövimise vastu. Vali valgus, soojus ja puhas pesu. Vali elu! Vaesus ja orjameelsus ei ole lahendus.

( : ) kivisildnik
Pärnus
20.08.2022

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused