Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Hallelujah, muisamah, hosiannah, intsallah, hareramah, bläklaivskah

-
11.05.2024
(:) kivisildnik

Riigikogu satanistid viskavad kristlased lõvide ette. Kindlasti viskavad, see on neile näkku kirjutatud. Ma räägin tulevikust. Veel ei ole kedagi lõvide ette visatud, lõvid on kallid ja tuleb kole kaugelt kohale vedada. Seega jääb oodata paremaid aegu või õpetada Maarjamaa puudlid ehk feministid lõvisid sünnitama, kui sünnitada veel üldse kedagi peaks tohtima. Kindel see igal juhul ei ole.

Meid on tabanud päikesetorm ja inglisõnumite laviin. Paistab, et see ei ole nõrgematele närvisüsteemidele kuigi hästi mõjunud. Riigikogu on rapsima hakanud, mõnele näib tiblakristlaste tagakiusamine kas Kentmanni Lõvi köhatuse, kodusõja provotseerimise või suur-eesti šovinismi järjekordse tõusulainena. Tegelikult see ei ole nii, osundan: “…patriarh Kirilli juhtimisel vastu võetud avaldust pühast sõjast Ukraina ja satanismi mõju all oleva läänemaailma vastu…” Nagu näeme on märatsushoo põhjus satanismivastases võitluses, mis meie väga austatud kuradikummardajaid koledal kombel hirmutab, eriti olukorras, kus idarinne laguneb süvakorruptiivsetele abipakettidele vaatamata. Tühiasi.

Eks see kõik ole üks sisulise põhjuseta paanikahoog. Mina riigikogu satanistide asemel küll midagi ei kardaks. Ütles ju mõõdukalt kristlik Herem ise, et me võidame sõja, kahtlemine oleks putinism. Mõni must missa Toompea katakombides ja musta kassi ohverdamine nelja tee ristil on kindlasti abiks, aga asi on juba kõrgemal pool nii ehk teisiti otsustatud. Võit on kindel.

Meil on Nursipalu harjutusplats – mida halba saab meiega juhtuda? Me valasime verd Afgaani oopiumi- ja Iraani õliväljadel, meie iseseisvus ja vabadus on rajatud kindlale vundamendile. Meil on artiklid viis, kuus, kaheksa ja pool, kolmkendkolm ning kuussada kuuskümmend kuus. Meil on kaitsetahe pusa peale kirjutatud, sellega on korras.

Mis tehtud, see tehtud. Riigikogu kuulutas esmaspäeval Moskva patriarhaadi Venemaa sõjalist agressiooni toetavaks restitutsiooniks ning mõistis hukka patriarhaalse tegevuse Ukrainas peetava püha sõja õigustamisel ja üldsõnalisel õhutamisel. Nende restitutsioonidega on muidugi kogu aeg mingi ilge jama.

Nüüd tuleb kuidagi edasi minna, vantidelt valimisõigust kindlasti mitte ära võttes ja neile lolli juttu rääkides. Kuidagi umbes nii et: “Õigeusklikel on õigus areenil ise otsustada, kas nad soovivad olla lõvide poolt nahka pandud, niisama lõhki kistud või ennast täis teha ja loota looja peale. Jumalakartlikul ei tohiks mingeid probleeme olla jumaliku sekkumisega. Riik ja keskvalitsus ei pea siin vajalikuks ise mingisuguseid imesid tegema hakata. Usuelu peab jätkuma ka areenil, nagu ta on jätkunud meie mehe Nero ajast peale ja läbi Gulagi orjalaagrite, sest inimese ja jumala suhe on reeglina täiega intiimne.”

See jutt on muidugi kõik ilus ja õige, patriarhaat on paha ja puha, eks seegi ole televaatajatele viimasel ajal selgeks saanud. No jah, ühed võitlevad satanismi vastu, teised võitlevad heteroseksualismi ja põllumajanduse ja elektri vastu, nii nagu nokk on loodud. Mina ei ütle ühtegi paha sõna. Nagu teada, olen patsifist ja vihkan seda kõike. Vihkan, põlgan, jälestan. Aga head nõu ei keela ma ka kõige võikamale sõjardile – et oleks ühiskondlik kasu, sisemine ja väline rahu, et ei hakataks lõustu lamedaks lööma.

Kindlas usus ja vankumatus tahtes teen ettepaneku kõigile Eestimaa rahvastele ja seksuaalvähemustele – nüüd tuleb teha midagi, et olukorda natukenegi stabiliseerida ja kokku kukkuva majandusega riigi usuelu kindlale jalale seada. Kuulake kõik, meil on vaja uut usku, mis ühendaks nii satanistid, globalistid, idioodid, putinistid, suur-eesti šovinistid kui kõikvõimalikud immigrandid ja perverdid. Muidu ei saa me kunagi rahu.

Mina olen käinud Rakvere Prohvetite Koolis ja näen, et tulevikus kumab isikukultuse kustumatu päike. Va K. Kallase isikukultus ei sobi, sest võrulased paneks selle kultuse pühamud põlema. On aga veel parem variant – jumalik ja taevalikult andeks Arvo Pärt, kelle mausoleumist saab võrsuma universaalne hüve, mis ühendab piidrid, võrulased, globalistid ja vandid.

Eestimaa geograafilisse keskmesse tuleb rajada Arvo Pärdi mausoleum, kus vanainimene saab rahulikult ja mugavalt klaaskirstus pikutada. Pole vaja mingit loomingut ega ringisebimist, aitab. Auga väljateenitud puhkuse aeg on käes. Mausoleumid meeldivad väga venelastele ja ka hindudele.

Pärdi muusika meeldib kõigile. Õiguslik muusika on ju ka muusika, kui ta raha, au ja kuulsust sisse toob ja kadedaks teeb nii mõnegi kitarristi. Ja maailma kõige enam müüdud moodsa helilooja vastu ei saa midagi olla ka turufundamentalistidel ja globalistidel, eriti kui mausoleum on Saatana altari kujuline, nii nagu ta on Moskvas punaväljakul.

Pärdi isikukultus sisaldab endas kõike – kultuuri, üleilmsest meelelahutust, patriarhaadi pühadust, suurt rahahunnikut, eesti asja, vene jura, juudi skeemi, õigeusu ininat, globalismi iket ja ka mõõdukalt hullust. Arvo Pärt on igas mõttes täiuslik ja sobib kõigile, seda tõestab metsik müük ja isikukultuslikud keskused siin ja seal, aga see on alles algus.

Kas saab olla midagi ilusamat kui Arvo Pärdi mausoleum, kus maestro õigeusklikele klaaskirstust lehvitab, kus kõlavad tema sulnid harmooniad, kus kõik maailma ja Eesti rahvad teda hardalt kummardavad ja kus kunst ja raha lepitavad kõik vastuolud, sest selle astmikpüramiidi tipus valvab meie üle Sauroni kõikenägev silm?

Ajasime asja teravaks – ega me paha pärast, tuli selline korraldus –, aga nüüd lepime jälle kõik ilusti ära. Siin on teile mausoleum, tunnete ennast nagu kodus, see on palju parem kui ajast arust ja remonti vajav Pühhh, mis ta nüüd oligi, klooster. Ja väljaku rajame mausoleumi ümber ühest äärest punase, teisest äärest vikerkaarevärvilise, kõigil on oma koht, kõigil on hea olla.

Pärdi kultuse preestriteks on eranditult noored piltilusad ukraina feministid ja aseksualistid. Ülistusi laulab viiruki- ja kanepisuitsu mattunud kastraatide koor. Hallelujah, muisamah, hosiannah, intsallah, hareramah, bläklaivskah jne. Ja laulupidi ei olegi enam vaja, kellele ja milleks?

Just selleks tulebki valida Sven Sildnik riigikokku, et oleks rahu. Et ei aetaks kiusu ja ei õhutataks sõda ja ei heidetaks kristlasi ja eestlasi lõvide ja fosforiidikaevurite ja tankide ette. Et saaks elada. Vali paberil, vali elu.

( : ) kivisildnik
Pärnus 11.05.2024.