( : ) kivisildnik: Hübriidgenotsiid on tulnud selleks, et jääda

Arvamus,
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Kunagi nimetas üks kaameli näoga Eesti president euroliidu vastaseid lollideks. Oli aeg, kus orjarahvas oli Euroopast kaamelivasika vaimustuses. Raudse eesriide taga kopitanud isikud ei olnud kunagi Euroopas käinud, ent kindel usk euroopa imesse oli üldrahvalik. Öeldi, et kui ühined euroopa/aafrika rahvaste vennaliku perega, siis ei küsita enam piiril passi ja ei pea ka raha vahetama.

Raha vahetamine on mõistagi olnud miljoni vaese maa ajaloo suurim ja valusaim probleem mesoliitikumist peale. Nüüd me oleme Euroopas, aga oh üllatust – piirid on jälle kinni. Mõni sodiks süstitud riik on lihtsalt inventuuris, teised on küll justkui poolenisti lahti, aga kui sul pole vabatahtliku loomkatsetes osaleja passi, siis istu ajaloolisel kodumaal ja naudi silmapiirini laiuvat raiesmiku vaadet.

Kusjuures süstimata ja vallandatud kodanikel pole ka raha, mida, nagu lubatud, ei ole vaja taassuletud piiridel vahetada. Võrreldes eelmise okupatsiooniga on elu süstlakardina taga ikka palju kusisem. Lisaks välispiiridele on minu jaoks suletud kohvikud, kirikud ja spordisaalid jne jne. Kohvivastasete märatsemine ja vägivald on ületanud igasugused piirid.

Ühe sõbra ajasid politseinikud just kirikust välja, sest ta polnud endal ega oma lastel jumala näo järgi loodud fassaadi satanistliku rituaali kaltsuga kinni katnud. Mõistagi olid kõik õnnelikud, et trahvi ei tehtud, vangi ei viidud ja rauast nuiaga ei pekstud. Tarbijasõbralike kumminuiade asemel kasutavad meie europolitseinikud kohvijoojate represseerimiseks rauast teleskoop-tüüpi peksmisvahendeid.

On igati mõistetav, et homoseksuaalsetele globaalsatanistidele on jumala näo järgi loodud inimnäo vaatamine solvav ja sinu silmnägu tuleb sunniviisiliselt süstlaburka taha toimetada. Mask on satanistide vormiriietus. Ühelt poolt on maski kandmine muidugi jumalavastane tegevus, teiseks tagab kalts anonüümsuse inimohverdamis-rituaalidel.

Meie satanistlik eliit ei piirdu ainult jumala teotamisega, kirikutes vägivallatsemisega ega kohvikute ründamisega. Tampoonihunta valmistub totaalseks hübriidgenotsiidiks. Kodanik Kaja Kallas kobises kuskil, et katseloomapassid on tulnud selleks, et jääda. Mina lihtsameelne arvasin, et see jura on seotud köha ja nohuga.

Pole siin midagi nohu enam, see jutt on unustatud, tegu on avalikult ja kõige kõrgemal tasemel väljakuulutatud püsiväärtusega. Nõdrameelsete võimu alla langenud riikides üritatakse kehtestada sundvahhineerimist ja kriminaalse ajalooga Austraalias istuvad vaktsineerimata isikud juba vangilaagri laadsetes kinnipidamisasutustes. Mõnel on siiski õnnestunud ka põgeneda.

Meie rämpslehed Austraalias toimuvatest inimsusevastastele kuritegudele ei keskendu. Samas valmistatakse ette hübriidgenotsiidi uut ja igas mõttes inimsusevastase kuriteo tunnustega etappi. Katkend EPL-i 03.12.2021 värdjalikust juhtkirjast, osundan: “Euroopa Komisjoni president Ursula von der Leyen arvab, et EL-is tuleb alustada arutelu kohustusliku koroonavaktsineerimise üle. Oleme temaga nõus: arutada tuleb, eriti vaktsineerimissunniga seotud tegemiste omavahelist kooskõlastamist.”

Mida sina, raibe, kooskõlastad? Loe põhiseadust, osundan: “§ 41. Igaühel on õigus jääda truuks oma arvamustele ja veendumustele. Kedagi ei tohi sundida neid muutma.” Minu kindel veendumus on, et teie vahhiinid on looteraipe leotis, mis on olemuselt satanistlik, tulemuselt ebatervislik ja mõistuse seisukohalt lihtsalt vastik. Arvan ka seda, et minu geenide moonutamine on hübriidgenotsiid ja ma ei tunne enda sandistamisest ega mõrvamisest mingit mõnu nagu mõõdukalt austatud sadomasohhistid.

Sarnaselt hübriidsõjale on hübriidgenotsiid paha asi. Mõned formaalsed tunnused puuduvad aga tulemus on sama. Kui süstida inimesele midagi, mis suurendab tõenäosust viie aasta jooksul mingi räme südamehaigus saada, siis on see genotsiid. Rüvedad mRNA geeniväänajad suurendavad sinu südamehaiguserisk 11% protsendilt 25% protsendile. Nii et viie aasta jooksul valmistu halvimaks, uuring SIIN.

Osundan: “Me järeldame, et mRNA vaktsiinid suurendavad dramaatiliselt endoteeli põletikku ja südamelihase T-rakkude infiltratsiooni ning võivad olla põhjuseks suurenenud tromboosi, kardiomüopaatia ja muude vaskulaarsete haigustele pärast vaktsineerimist.” Andestage guugellik tõlge, aga mõte ehk jõuab kohale.

Teaduspõhise meditsiini keel on keeruline, lihtsale inimese ehk on arusaadavam rahvusvahelise jalgpalliföderatsiooni FIFA nending, et jalgpallurite suremus äkksurmade ja südamehaiguste tõttu on 500% suurenenud. Neid palliplatsil kokkukukkumisi ikka sotsiaalmeedia jagatakse. Need katastroofid toimuvad publiku silme all, ei saa kinni mätsida.

Ehk on see uuring Valhallasse siirdunud pallurite valguses koht, kus võiks korraks tõesti alarahastatud teadust usaldada. Aga kell tiksub ja esimene aasta viiest hakkab õhtusse jõudma. Veel neli aastat elevust ja selgus ongi käes. Käsi südamel, võin kinnitada, et olen veidi mures meie 62% loomkatsetes osalenute pumbamajanduse pärast.

Jalgpallurite pärast muretsen veidi vähem, sest nad on noored ja tugevad ja löövad paremini vastu. Ja hea oleks, kui nad sulle ainult südamepurustajat süstiksid. Sittagi. Hübriidgenotsiidi juurde kuulub viha õhutamine tervete inimeste ja kohvijoojate vastu, nende süsteemne represseerimine nagu ka ühiskonna vaesuserelvaga ründamine.

Inimtekkeline elektrihinna tõus, täpsemat idiooditekkeline elektrihinnatõus lööb valusalt vaeseid, aga kuna ka vaesed on kliendid, vähemalt elektri-, toasooja- ja toiduturul, siis saavad vastu pükse ka süstitud külakurnajad. Hinnatõus on valus miljonile vaesele, pensionäridele, maalikunstnikele ja muudele kehvikutele.

Õnneks aitab hüppelise toiduainete hinnatõusu vastu hüppeline südamehaiguste ja äkksurmade tõus ehk liigsuremus. Mõnel ikka veab. Hübriidgenotsiid on tulnud selleks, et jääda. Kui olete alandustest, piinamisest ja elektrihinnast väsinud ning te ei naudi sadomasohhistlikult teleskoopnuiaga materdamist, siis valige Sven Sildnik riigikokku.

Vali elu! Kõiki teisi variante oled sa juba proovinud.

(:)kivisildnik
Pärnus, 04.12.2021

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused