Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Hunta on nõus röövsaaki süstitutega jagama

-
16.10.2021
(:) kivisildnik

Valitsusringkondades liigub idee maksta sada raha neile, kes on nõus laskma endale süstida mingit hämarat ja ohtlikku eksperimentaalollust. Aga sota on vähe, seda ma ütlen. Küsige rohkem, küll nad maksavad, rahapuudust Eesti Vabariigis ei ole. Küll nad pappi köhivad, kui natuke pigistada.

 

Kui mingil teenusel on hind, siis peab see kujunema vaba turu tingimustes, pakkumise ja nõudmise vahekorra põhjal. Sada on vähe juba selle pärast, et see sandikopikas ei kata matusekulusid, aga inimesed tahavad pidutseda, peied peavad olema rajud. Täislaks, et maa must. Minu kodumarketist saab sota seest ainult 18,52 viina. See ei tee ju ämbritki. Ja see on solkkütus muidugi ka.

Süstimistasu olgu õiglane – alla 400 000 euri ei maksa tulla üldse torkima. Selle eest peavad orvukesed saama kõrghariduse, üürid, särgid, värgid. Toitjakaotusnuts. Arvestada tuleb ka seda lolli juttu, mis käib süstimise alla ja peale. See on ju inimväärikust alandav ning tuleb samuti kompenseerida. Siit üksi viskab juba 100 000 otsa.

Minul pole ühtegi tuttavat, kes oleks nõus ennast mistahes raha eest süstima, lapsi ehk küll, aga siis antagu ikka kaks kolm miljardit. Miljoni eest süstigu oma koera või presidenti või käsundusohvitseri või mul ükskõik keda. Sellised on turuhinnad praegu, ja nemad tahavad sul sotaga tagumiku lohku lüüa. Ehk õnnestubki, mõne lihtsameelse ikka leiavad.

Kui riik kedagi nii kangesti tahab süstida, siis maksku ausat hinda. Kui pappi pole, siis on variantideks kas pankrot, uued laenud või kangekaelsete talupoegade riigistamine. Kui riik tahab mõnda maatükki, siis riigistab ära ja viskab omanikule mõne haleda veeringu. Võõraid inimesi sa ei süsti, riigista enne ära ja siis pumpa riigiorjad kasvõi petrooleumi täis. Aga kõik olgu juriidiliselt korrektne.

Üks asi on õiglane hind, mida ei ole, aga teine on võrdne kohtlemine, mida samuti ei ole. Väidetavalt on 768 000 inimest süstitud ilma rahata, mõnele lapsukesele anti ehk jäätist, aga mida laps ka teab või oskab oma õiguste eest seista. Need kolmveerand miljonit osutasid riigile tasuta katsejäneseteenust. Neile tuleb maksta tagantjärele, see on õiglane.

Kui maksate ühele, tuleb maksta ka teisele, tõmbate ministeeriumites palgafondi koomale, seletate MTÜ-tajatele ja pagulastele asja ära ja makste kõik inimkatsed kinni nii mis nahiseb. Kas te tahate, et need petta saanud 768 000 tuleksid tänavatele oma raha nõudma? Neil on õigus protesteerida ja üht teist maha põletada. Vaielda ei ole siis midagi, paarist automaaturist lihtsalt jalutatakse üle.

Võimalik, et kõik 768 000 ei püsi enam jalul ehk ei jõua meelt avaldada ega tikku tõmmata. Vahel ikka juhtub, mõistagi ei ole siin mingit seost ei kodanik Kiige, kodanik Jolleri, seltsimeheliku teadusnõukogu ega Siimu tütre inimvaenuliku poliitikaga. Aga tee sa loomastunud massidele midagi selgeks, eriti olukorras, kus laskemoon on ära varastatud, täitsa võimata asi.

Mina muidugi olen seaduskuulekas kodanik, aga kui oleks vaja põhiseaduslikku korda massimeeleavaldustega kaitsta, siis ma kasutaksin surnud ja poolsurnud laborihiiri inimkilbina. Ja kui mul endal oleks ebaõnnestunud eksperimendi tulemusel elada veel nädal või paar, siis läheksin märatsejate esimesse ritta, kasvõi käpuli ja näriksin mõnel verekoeral kõri läbi.

Kui hunta on juba nii nõrk, et on nõus röövsaaki relvastamata talupoegadega jägama, siis on tema päevad loetud. Ja nõrgalt ja reeturlikult valitsuselt tuleb kõik ära võtta. Kõik. Samm sammult järjest jultunumaid nõudmisi esitada, iga asja peale kohtusse joosta ja vähemalt korra nädalas massid tänavatele ajada.

Kui tampoonihunta juba vagade katoliiklaste ja intellektuaalidest telegrammistide meeleavaldust hüsteeriliselt kardab, mingi alatu nõksuga raadioreklaamid ja vilkuvad ekraanid ära keelab ja järjest uusi takistusi põhiseadusliku meeleavaldamisõiguse teele veeretab, siis tuleb sekkuda. Siis tuleb kindlasti massimeeleavaldusega liituda ja juba järgmist korraldama hakata. Seda nad kardavad, oi kuidas püksikud ja stringid püüli sõeluvad.

Nõudke oma pappi, süstitud! Kus on teie raha?! Olgu esialgu kasvõi sada, küll pärast nõuate juurde. Paha hakkas, anna tuhat! Veel halvem hakkas, anna kohe kümme tuhat veel! Küll nad annavad. Igal süstitul on õigus saada hea tükk riigimetsa ja tasuta odavat elektrit kuni elu lõpuni. Mets ja maa saagu süstitutele!

Ja süstitute pangalaenud tuleb ka korstnasse kirjutada. Miks peaks oma elu hinnaga maailma päästnud vahhinaator maksma laene, liisinguid või õppemaksu? See on ebaõiglane. Süstitud, tulge tänavale ja nõudke kõigist maksudest vabastamist! Kui pole raha maksta valu- ja surmaraha, siis vabastage eksperimentaalsed mutandid maksudest ja antagu neile kohe tükk metsa või hea käntsakas riigi kinnisvara.

Kõike saab, lihtsalt tuleb minna tänavatele ja nõuda oma õigust. Oma raha, oma metsa, oma maad ja oma vabadust – eelkõige maksuvabadust. Ja laenu ja liisinguvabadust. Mina nõuan välispankade riigistamist ja maksuorjade vabastamist juba täna. Kui ei saa, üldstreik! Kas me oleme lollimad kui ameerika rekkamehed? Las konteinerid kuhjuvad ja poeriiulid tühjenevad. Meie peame saama oma õiguse.

Meie oleme ameerika lendurite ja rekkameeste liitlased, meie ei allu türanniale. Eitede hirmuvalitsusele tuleb teha lõpp. Ja kõik süstimata lamemaalased süstitutele appi! Neid on rohkem ja neid tuleb aidata, las kannavad kaotusi, toetame moraalselt ja vehime lipuvarrega. Mutantidel on niikuinii tervis läbi, kaotada pole midagi peale buusteri.

Pole teada, kaua mutandid vastu peavad, kindlasti tuleb süstituid aidata ja toetada – nad on meie lihtsameelsemad vennad ja õed. Süstituid ei tohi nende viimases võitluses üksi jätta, see ei ole ilus. Inimesed tegid vea, aitame neil seda käepäraste vahenditega parandada.

Kõik, kes alluvad türanniale, on inimsusevastase kuriteo kaasosalised ja nende nimed kustutatakse kõigist nimekirjadest. Meelt avaldama, kõik 23. oktoobril meelt avaldama ja kõva häälega, kõva ja koleda häälega. Halisemise epohh on läbi.

( : ) kivisildnik
Pärnus
16.10.2021