Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Jutlus katkiste hammastega orjarahva tervisest

22.08.2021
(:) kivisildnik

Kui kellelgi on mälu, siis ta mäletab veel neid aegu, kui lehed kirjutasid sellest, et miljoni vaese maa inimestel on hambad katki. Ja kirjutati ka sellest, et katkised hambad toovad kaasa muud pahad haigused. Olid head ajad, ajakirjanikud ei olnud veel täielikult homoseksualismile keskendunud ja oli veel lootus, et tuleb uus valitsus ja parandab su hambad ära.

 

Valitsused muudkui vaheldusid ja hambad muudkui lagunesid ja vaesus aina süvenes ja ajakirjandus leidis uued huvitavamad teemad – massiimmigratsiooni õigustamise, maasikamogulite metsikud kannatused ja Stroomi ranna kivi, mille kohta politsei ütles, et no ei ole seda kivi. Immigrantide ja maasikamogulite asjus oskas politsei õnneks lõuad koomal pidada.

Huvitav, milline on teadlaste seisukoht vaba ja väärika orjarahva katkiste hammaste küsimuses täna? Kas see epideemiline häda laostab endiselt tervise või on teadus teinud vahepeal edusamme ja leidnud, et asi pole hammastes, vaid mingis hiinlaste väänatud viiruses ja hr Seedrile väga hästi tuntud vahhiinis.

Öelge ainult müüdavale teadlasenärakale, mida te tahate ja ta teeb selle ära minutitega. Ma ei imestaks, kui varsti selgub kuskil sõltumatus laboris, et vahhiinid, millest ei ole midagi kasu, aitavad katkiseid hambaid ravida. Kas valitsus ei võiks ennast süstinute vahel välja loosida ka mõned hambaparandamise vautšerid?

Mu meelest on hammaste parandamine riigi kulul geniaalne idee. Vähemalt mõni inimene saaks oma hambad korda. Need inimesed oleks isandatele tänulikud ja teeksid paremini tööd. Ma absoluutselt ei usu ühtegi rahva tervisest ja tasuta tervisest rääkivat valitsust, kes ei tegele hambasantide lõualuu probleemidega.

Kui sa ei ravi miljoni vaese hambaid, siis ole tervise asjus üldse vait. Sul pole mingit õigust tervisest kobiseda, sa ei tegele tervisega, sa ignoreerid hiiglaslikku probleemi, sa oled inimsusevastane kooner ja lojus. Keegi ei tohiks sinu poolt valida ega ühtegi sinu sõna kuulata ega lugeda.

Minu tungiv palve laiadele massidele on, kui te kunagi hakkate kedagi kuskile ametisse valima või saate kunagi mõne ametniku ajakirjaniku või anaalseksi apologeedi käest küsida, siis küsige, mida ta on teinud miljoni vaese katkiste hammaste parandamiseks. Ja kui selgub, et ta pole midagi teinud või ei saa üldse aru, millest käib jutt, siis tõuske püsti ja minge minema. Selle tölliga pole millestki rääkida.

Ja kui teil peaksid mingil hetkel hambad valutama hakkama või läheb stabiilne hambavalu täiesti väljakannatamatuks ja teis ei ole küllalt meest, et endal ise hambad näpitstangidega välja kiskuda, siis te teate, kes on piinamises süüdi. Te teate, kes see timukas ja sadist on – see on tampoonivalitsus, need on alatud teadlased, see on teie valule sülitav roojane ajakirjandus.

Ja kui teie hambaõudus läheb üle muudeks raskemateks haigusteks, siis te teate, kellele kätte maksta. Dr Margit Kiviloo kinnitab, et katkised hambad viivad neeru, maksa ja südameprobleemideni. Kas teil läheb veel kunagi maksa, neere ja südant vaja? Südant ilmselt mitte, aga maksa küll. No kuidas sa inimene alkoholi tarvitad, kui maks on läbi? Täitsa ilmvõimata asi.

Aga mida ütleb teadus, mida me kõik oleme järsku usaldama hakanud, sest astroloogilisi ilmutusi avaldav ajakirjandus on hakanud üllatuslikult teadust haipima? Mida ütleb see auväärne teadus katkiste hammaste laostava mõju kohta? Osundan: Iga krooniline infektsioon teeb organismile halba. Kahjulikud, toksilised ained vabanevad katkistest hammastest ja ladestuvad maksas ning neerudes. Kõige suurema löögi saavadki maks, neerud ja süda.

Valitsused ei suuda teie valutavaid hambaid kontrolli all hoida, ehkki neil on piisavalt raha nokulauluprojektideks, inimõiguslaste ja feministide ilgete MTÜ-de nuumamiseks ja veristeks mürgisüsti kampaaniateks. Mina ei nimeta seda mürgisüstiks, seda teevad auväärsed arstid, tegelikud teadlased ja päris eksperdid – näiteks Vladimir Zelenko, kes muide peab laste vahhineermist laste ohverdamiseks.

Ja ma ei soovita kirglikel ja progressiusklikel kommentaatoritel Zelenkot putinistiks, tib+aks ega isehakkanuks nimetada, sest ta on rahvuselt juut ja ravinud muude oluliste isikute ja presidentide kõrval ka Israeli terviseministrit – saate antisemitismi süüdistuse kaela, ma hoiatan, ma olen hea inimene, päästan elusid ja üritan vältida ka muid probleeme.

Katkised hambad kahjustavad teie immuunsüsteemi, osundan: Katkised hambad vähendavad inimese vastupanuvõimet haigustele. Konkreetne seos on näiteks hambaümbrise põletiku ja pärgarterite lubjastumise vahel. Aju- ja südameinfarktiga patsientidel esineb palju enam hambast pärit infektsioone või selle tõttu kaotatud põletikulisi hambaid jne jne

Kõigepealt määratakse teid ülevalt poolt palgavaesusse või mõnda muusse levinud ja vältimatusse viletsuse liiki, siis lagunevad teil hambad ära ja seejärel lähevad õhtale immuunsüsteem, neerud, südamed, maksad ja muu sarnane. Mis kuradi viirust meil peale elusalt mädanevate hammaste veel vaja on?

Ja need kaabakad hakkavad mulle vahhiinist sonima! Tehke inimeste hambad korda, siis on nad terved ja tugevad ja ei jää igasse marutõve ja aidsiga peenhäälestatud grippi. Nii lihtne see ongi. Meil on ainult üks reaalne pandeemia ja see on katkiste hammaste pandeemia, te armetud onkiloonid.

Miks meie liitlane teie ülikallid testid aasta lõpul kasutuselt ära võtab? Need annavad liiga palju valepositiivseid, tulemuseks valeravi ja valeravi tulemuseks on surm ja invaliidus ja meeletud kannatused. Nii on lood, ärge vaielge minuga, vaielge liitlase terviseametiga.

Lõpetuseks, see, kes räägib tervisest, aga ei räägi tervetest hammastest, tuleks kohtusse tarida ja inimsusevastaste kuritegude eest elu lõpuni kongi toppida. Olgu nad neetud ja süstigu ennast surnuks ja põlegu põrgus. Nende lojuste hingele koguneb iga päevaga rohkem laipu, on aeg see lihakombinaat kinni panna.

( : ) kivisildnik
Pärnus
21.08.2021