( : ) kivisildnik: Käeraudade, gaasi ning torujuppidega vanadussurma ja maskivähemuse vastu

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Emaste superkangelaste valitsuse all oleme jõudnud nii kaugele, et eriväljaõppe saanud löömameestele on antud voli kaubanduskeskustes inimesi peksta ja gaasitada ning advokatuuri liikmed teevad sotsiaalmeedias avaldusi, mille kohaselt turvameetele tuleks anda meetripikkused torujupid ja õigus neid kasutada.

Ma ei tea, kas lugupeetavaid on kunagi torujuppidega pekstud? Minu elu üks meeldesööbivamaid hetki oli see, kui 1988. aastal 2. veebruaril Tartus tudengite Tartu rahu meeleavaldusel lõunaosariikidest pärit mustades mundrites sisekaitse väeosa võitlejad mu korduvalt jalust maha lõid ja siis viie kuue seitsemekesi jalgadega elajalikult peksid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kaja Kallase ja Kersti Kaljulaiu geniaalsel juhtimisel oleme me jõudnud sõna otses mõttes hirmuvalituse alla. Kus füüsiline arveteõiendamine maskivähemuse kallal on igapäevaseks nähtuseks. See ei ole vihakõne, see on ebaseaduslik represseerimine ja diskrimineerimine ja reaalne vägivald. Põhiseaduse rüvetamine. Tüüpiline liberaalide poliitika. Mitte millegi poolest vähem jälk kui ansipiaegne okupeeritud Tartu.

Pärnu surnuaia Selveri turvamees tuli mulle kätega kallale, kui ma olin talle korduvalt selgitanud, et ma ei pea maski kandma, et tema nõue maski kanda on ebaseaduslik ja et ka Selveris kehtivad Eesti vabariigi seadused, korduvalt soovitasin tal kutsuda politseid, kui ma olen rikkunud Eesti Vabariigi seadusi. Ei midagi, juriidiline diskussioon päädis füüsilise vägivallaga.

Minul ei ole midagi maadlustrenni vastu, juhul kui ma olen otsustanud minna maadlustrenni, aga kui ma olen läinud toidupoodi, siis on minuga maadlemine ilmselge seaduserikkumine ja inimõiguste piiramine ja maskivähemuse diskrimineerimine . Kas ma peaksin nüüd paluma mõnest välisriigist poliitilist varjupaika?

Meil on vaba maa ja igaüks võib kanda kasvõi gaasimaski, mina seda neil eest ära kiskuma ei hakka, mul ei ole selleks õigust. Kui ma näen kedagi loodusrajal mask ees jooksmas, ei hakka ma talle ütlema, et ta seab oma tervise ohtu, nõrgad ja lollid peavadki surema. See on minu elukogemusel ja südametunnistuse vabadusel põhinev veendumus. Põhimõttelisest on see Darwini jutt, mida mulle koolis õpetati.

Põhjendamatut hirmu nakkusliku vanadussurma ees ja usku imettegevatesse maskidesse pean ma piinlikuks ebausuks ja eidelikuks halaks. Ma küll ei oska eelmise aasta surmastatistikat kuidagi nii mõista, et meil möllas kohutavalt ohtlik ja tappev katk. Numbrid olid tavalised, gripisurmade omad ehk mitte. Vaatan regulaarselt terviseameti kodulehekülge, pilt on üheülbaline.

Terviseameti koduleheküljelt leiame 5. märtsi nakkusliku vanadussurma numbrid: ööpäeva jooksul suri 14 koroonaviirusega nakatunud inimest – 94-aastane naine, 89-aastane mees, 88-aastane mees, 85-aastane mees, 84-aastane naine, 83-aastane mees, 82-aastane naine, 80-aastane mees, 78-aastane mees, 77-aastane mees, 73-aastane mees, 71-aastane mees, 65-aastane mees ja 64-aastane naine. Kokku on Eestis surnud 637 koroonaviirusega nakatunud inimest.

Umbes sellised need näitajad on, mille peale ma küsin, kui pikk on meil naiste ja meeste keskmine eluiga? Ma arvan, et need numbrid on minu lugejatele tuttavad. Kui ma veel viitsisin surnute keskmist vanust iga päev välja arvutada, selgus, et nõnel päeval on katkusurnute keskmine vanus kõrgem kui keskmine eluiga.

Viimati olen näinud ka sellised pealkirju ajakirjanduses, mis annavad teada, et vaktsineerimise järel suri sel nädalal 31-aastane päästetöötaja ja 39-aastane inimene. Mõtlemapanevad numbrid, aga see selleks. Maskide tõhususe kohta pole piisavalt teaduslikke andmeid, lugege EURORAPORTIT.

Eurobürokraatide raport kinnitab, et maskide tõhusus on madal ja nende kandmine pelgalt soovituslik. Meie nii usinad europugejad võiks ikka mõne paberitüki vahel läbi ka lugeda, enne kui lasevad talupoegadele Selveri taga tallis gaasi ja tappa anda. Ei ole euroopalik, kodanikud eidekesed, on ebainimlik, julm ja loll. Euroopas ei diskrimineerita ega represseerita, see on kuskil kirjas.

Seadusetundjad kinnitavad, mina muidugi ei ole jurist, ei oska kommenteerida, aga olevat nii, et valitsuse määrusega seadustatakse riigiametnike tegevust, maskimäärus ei käi sinu kohta, kui sa pole riigi ametnik. Määruses on piisavalt ruumi ka maskide mittekandmiseks, kõik on terviseameti kodukal kirjas. Ja ikkagi peavad ka erivajadustega ja haiged riigiametnikud saama süüa osta.

Nii ikka ei saa olla, et tuleb erivajadusega riigiametnik Selverisse kalvadost ostma ja saab hoopis peksa, advokaadi soovitusel mõistagi torujupiga, kõrtsid on aga juba kinni pandud. Väljapääsmatu olukord. Maapealne põrgu, meil on aga kolmandik tööjõulisest elanikkonnast riigi palgal. Vähemus seegi, seega olgu tal õigus nii süüa kui juua ilma gaasi ja näopeksu saamata. Ka erivajadusega ametnik on inimene.

Kliimateadlased, sooteadlased, kirjandustedlased ja muud sellised teadlased on mind muutnud teaduse suhtes vastikult üleolevaks, ma jagan polkovniku lese seisukohta – arstid ei tea midagi. Pealegi oli polkovniku lese autor kommunist, Stalini preemia laureaat, ühesõnaga vasakäärmuslik tolgus. Seega vasakeidekestele arusaadav ja autoriteene allikas.

Igaühel, kes kardab nakkuslikku vanadussurma, soovitan istuda kodus. Pärnus on üks kange mutt, kes pole eelmise aasta märtsist peale nina toast välja pistnud ja elab nagu hernes – tehke teie ka nii, ja teiega ei juhtu midagi. Las minusugused lippavad väljas ringi ja leiavad oma armetu otsa. See on meile paras, aga teie hoike oma väärtusliku eideelu seitsme luku ja kahe maski taga.

Väljas varitseb nakkuslik vanadussurm, kõik, kes usuvad telejuttu ja kardavad surma, vaktsineerivad ennast esimesel võimalusel, vaktsineerige ka oma lapsed. Istuge kodus ja olge vait – rääkimisel liigub õhk ja see on kohutav nakkuse oht. Mina ennast vaktsineerida ei kavatse, langetan leinas 31-aastase päästja mälestuseks pea.

( : ) kivisildnik
5. märts 2021
Pärnus

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused