( : ) kivisildnik: Kogu võim sodomiitidele!

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Mida sodomiidid tahavad? See tagasihoidlik seltskond ei tahtnud alguses midagi muud, kui et saaks aga vaikselt magamistoas oma kihu rahuldada. Progressiivsele inimkonnale see mõte meeldis, las hullavad, mis selles siis halba on. Sodomiidid muidugi ei hoidnud ennast tagasi ja magamistubades käis lõbus mürgel hommikuni.

Hommikul tuli aga härga täis sodomiidele uus ja veelgi parem mõte, läheks tänavale ja teeks paraadi. Egas siis sodomiitide paraadis ole midagi paha, vehivad tänaval lippudega, las nad olla, mõtlesid ka kodanikud ja mõte sai teoks. Sodomiidid kiskusid ennast tänaval paljaks, vehkisid kunstväntadega ja lasid lastelgi tagumikku keerutada. Kõik nagu olema peab.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Aga ega sodomiitide mõte alles hakkas jooksma. Lisaks magamistoa rõõmudele ja paraadile oli veel vaja sodomiitlike filmifestivale, laste soomuutmise nõustamist noortemajades, anaalõpet lasteaedadest ülikoolideni, kooseluseadus oli möödapääsmatult vajalik, mõistagi oli vaja ka abielu koos lapsendamisõigusega ja kõikide sodoomia kriitikute ja skeptikute vangistamiseks vihakõneseadust.

Kuidagi märkamatult oli kõigist ajalehtedset, raadio- ja telejaamadest kujunenud sodomiitide häälekandjad, kus üksmeelselt ja ühehäälselt keskenduti sodoomia eeliste ja arengute ülistamisele. Sodoomiast sai igapäevale jututeema avalikus ruumis, ainus tõeline probleem ja kõigi asjade mõõt. Sodoomiat kuulutati ka kirikukantslist.

Kõik kunstimeistrid, ettettevõtjad, poliitikud keskendusid hüsteeriliselt sodoomiale. Sodomiitide hala varjas globaalse mõõtmega rahapesuskandaali, augu parvlaevas Estonia ja Ameerika demokraatide presidendikandidaadi poja Hunter Bideni läptopist leitud sadistliku lasteporno. Meil siin on käsil sodoomia püha üritus, ärge segage oma laste vägistamise ja piinamisega, keda huvitab?

Kellele hiljem, kellele varem, aga peagi oli kõigil selge, et sodomiitidel ei saa isu kunagi täis, sööda palju tahad, ikka vaatab metsistunud pilguga Toompea poole.

Ma ei näe muud lahendust painavale sodoomia probleemile, kui anda kogu võim sodomiitidele ja kuulutada demokraatia läbitud etapiks. Sündigu hea ja parem Eesti Sodomiitlik Orgasmivabariik. Milleks takerduda valgete meeste kiuslikku ja alatusse valimisskeemi. Õilsatel sodomiitidel on õigused, väärikus ja keha, ja nad teavad ise kõige paremini, mida maksumaksja rahaga teha ja keda vangi panna.

Ei ole mingit mõtet sodomiitide inimõigusi neile jupikaupa kätte anda, see on hirmus piinamine ja alandamine. Kõik tuleb kohe nende kätte anda, korraga ja absoluutselt kõik, aga eriti riigieelarve, jõustruktuurid ja lapsed, muud asjad võivad ehk isegi oodata. On mõttetu petta ennast lootusega, et kui loovutad sodomiitidele selle, mida nad nõuavad, et nad siis rahule jäävad, siiani ei ole jäänud ja ei kavatsegi jääda.

Juriidiliselt võib võimutäiuse sodomiitidele üleandmine olla ehk raskendatud, põhiseadus sonib midagi rahvast, samas põhiseaduse järgi kehtib Eestis raha, mille nimi on kroon ja mida annab välja Mart Laarile hobidega tegelemisel võimaldav keskpank. Ometi on meil nii rahakotis kui pangaarvetel mingi suvalise naaberriigi raha, vaadakem poes hindu, seal ei ole mingeid kroone.

Sellest krooniasjandusest võime järeldada, et kui põhiseadus ei kehti ühes punktis, siis pole vaja juuksekarva lõhki ajada ka teistes punktides. Peaasi et sodomiitidel on hea, ei ole hea, kui neil on paha. Teine võimalus on kehtestada Konstantin Pätsi laadis diktatuur, kas siis presidendi või sotsiaalministri isikus, panna demokraadid vangi ja anda võimutäius sodomiitidele ainuisikuliselt üle. Kõigega nõus. K. Päts. Allkiri ja kuupäev.

Kindlasti leiab ka mõne rahvusvahelise lepingu või konventsiooni, mille järgi peavad sodomiidid igal pool võimul olema. Kui mainitud nõksud aga natside alatute sepitsuste tõttu ei peaks läbi minema, siis jääb üle variant B – Eesti Sodomiitliku Orgasmivabariigi ülesehitamine etapiviisiliselt viisaastakute kaupa.

Rasketel aegadel on progressi eestvõitlejad ikka loonud kommuune ja rännanud tõotatud maale, eesti külasid võis veel lähiminevikus leida Krimmis, Abhaasias ja Rezurumis. Pole midagi lihtsamat, kui ajada kari sodomiite kokku, kõik müüvad oma maise vara maha ja kolivad kuskile ääremaale ning alustavad seal uut ja Vanasorosele meelepärast elu.

Eestis ilmselt ongi väge raske sodomiitide kommuuniga alustada, liiga palju natse, liiga palju vihakõnet ja üldse vaatavad igalt poolt vastu ERR-is manatud sitapead ja heteroseksuaalsed värdjad. Hästi sobiksid Norra ja Rootsi polaaralad või Kanada sallivustundrad. Arvestades kliima soojenemise ohte, pole sodoomia Eesti aladel jätkusuutlik, läheb põlema.

Kindlasti on sodomiitlike kommuunide elukorraldus nii õnneküllane, salliv ja majanduslikult õitsev, et neid hüvesid lollide maamatsidega jagada oleks ebaõiglane, parm pakkuda peavarju teistele ahistatud sodomiitidele eelkõige Ungarist, Poolast ja Vatikanist, aga kui elujärg paraneb, siis ka Šveitsist, Andorrast ja Monakost.

Võibolla tõesti ei peaks sodomiidid üritama oma elu korraldada Eestis, kus kurjuse jõud ja inimlik sigadus neid kogu aeg ja igal sammul takistab. No ei lasta abielluda. Ja kui kunagi ehk lastaksegi, siis vaadatakse vastiku pilguga ja kaetatakse ära. Mis sa, hing, siis teed, kui piim jääb kinni? Midagi ei ole teha, sellepärast parem ikkagi luua oma kommuunid.

Ja kui need sodomiitide kommuunid saavad olema edukad, siis nad kasvavad linnadeks, linnad moodustavad õitsvad sodomiitide riigid, kõigepealt muidugi Eesti Sodomiitliku Orgasmivabariigi, aga seejärel kohe Sodomiitliku Euroopa Liidu maapealse paradiisi ülesannetes. Ja need lollid, kes seda õnne ei taha nautida, tapku ennast kasvõi ära.

Ma olen tõesti kindel, et heterotest rikutud ühiskonda ei saa parandada, küll aga saab üles ehitada parema sodomiitliku maailmakorra, see saab olema hea asi, ajakirjandus on juba sodomiitlik, kõigile meeldib, kõik vaatavad, loevad ja kiidavad. Ent lehtedest ja telejaamadest ei piisa, on vaja täielikku sodomiitide ülemvõimu, siis hakkab asi liikuma, siis saabub õnn.

Praegu ei ole õnnel kohta, kuhu maanduda, tehtagu aga sodomiitide kolhoos, sinna laekub õnn viivitamatult.

( : ) kivisildnik
10.30.2020
Pärnus, kommuunidest ja kolhoosidest kaugel

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused