Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Laastud lendavad, puupeaministrit langetatakse

-
26.08.2023
(:) kivisildnik

Peaministri peas põleb narrimüts õige heleda leegiga. Sellist klounaadi pole enne näind. Rahvasuus kui Emajõe sõjahüsteerik, raudne röövlitütar, rahumeelne elektrimolekul ja ukrainlaste vere pärast kannataja (kuritegelikes ringkondades tuntud ka ebasündsamate hüüdnimede all) va Kaja Kallas on mässitud valede, pettuste, vassimiste, hämara ja ebaeetilise vene äri verisesse mülkasse, kust vaatab vastu massimõrva kaassüü ja empaativaba psühhopaatia nagu ka patoloogiline ahnus.

Mida me teame? Meie va peaminister ja tema juriidiline seksuaalpartner on teinud Venemaaga äri ning teeninud ebatavaliselt suuri kasumeid. Seda sõja ajal, sanktsioonide tingimustes ja olukorras, kus kõik Venemaaga mingeidki asju ajavad isikud tühistatakse ning demoniseeritakse, olgu ta teenelime moosekant või reketiga vehkiv tädi. Kõigile tehakse ärtust ära. Aetakse tuima näoga kotti ja esimesel võimalusel.

Mida me veel teame? Meile on valetatud, on vassitud ja on aetud kleepuvat oravafekaali näost välja. Pole nagu vedand, ei tea ja ei saa midagi aru ja šaakal hammustas tagumikust ja kui ongi midagi vedand, siis natuke ja vanu ja katkiseid asju ja laojääke või kuidagi nii. Vale. Veetud on eiteamida, aga suurtes kogustes, ligi 500 koormat ja teenitud koorma pealt keskeltläbi 3000. Kusjuures Venemaale on veetud seda, mida Venemaa veab ise välja, justkui mingit suvaplekki. Ei usu.

Va K. Kallas on oma juriidilise seksuaalpartneri firmale laenanud palju raha, mõistagi sõja ajal, vene äri ajavale ettevõttele ja lõdva randmega. Kust aga on peaminister saanud 370 000, ei selgu ametlikest paberitest. Viimase kolme aastaga on ta teeninud oluliselt vähem. Ka see asi on kahtlane ja ebameeldiv. Näeb välja nagu klassikaline mustas äris musta raha kasvatamine, kiire ja suur kasum.

Mingite poolikute plekkpurkide vedamine ei tundu loogiline, pigem hädavale, nagu neid on sellele teemal tulnud varemgi ja mitte vähe. Kasumeid arvestades on mõistlik oletada, et pigem tegu salakaubaga. Millise salakaubaga, võime samuti raskusteta oletada, ilmselgelt sõjalisega, jõustruktuurid pole siiani midagi märganud või pole soovinud märgata. Ajakirjandus aga on kukkunud laamendama ja kahtlustama, seekord igati õigustatult.

Fakte on vähe, aga nendest piisab, et peaministeerium puhtaks lüüa. Kahtustusi on palju, kahtluste ja kõhkluste hajutamine aga ei ole siiani õnnestunud, iga tund toob uusi paljastusi ja süüdistusi või vähemalt paljastub mõni vana vale. See asi on suur, piinlik ja verine, rahvusvaheline ja sügavalt ebainimlik. Peaminister peab tagasi astuma, alustada tuleb juurdlust.

Tõsiasi, et peaminister osaleb pereinvestorina enam kui kahtlases vene äris, on arvestades tema isikuomadusi ja geneetilist pagasit igati ootuspärane. Et ta valetab, on igapäevane rutiin. Ajad ühe suupoolega õilsat sõjajuttu ja teisega libistad vene äri hõlptulu eest ostetud vahuviina, õlut ja veini – see ikka ei lähe. Meie sõjakas rahvas sellist asja ei andesta. Huvitav, mida arvab priskest kasumist kohalik ukraina kogukond ehk mõni siia kanti sattunud droonilennutamise kogemusega vapper asovlasest võitleja?

Mina isiklikult ei ole eesti rahva süstijalt oodanud kunagi midagi muud kui uusi hirmutegusid ja järjekordseid lolle valesid. Aga ma kujutan ette, et see üdini kallaslik vene jant on ka kõige lambapäisemale globalistide valijale täiesti vastuvõetamatu. Olukord on lõbus ja plahvatusohtlik, eks ole, meie suur naisgeenius, NATO valküür, konnade ja siilide päästja, ekreiitide hirm ja abieluealiste homode ristiema osutub tegelikkuses haledeks putinistiks ja Vene sõjamasina hästiõlitatud hammasrattaks.

Kas natolendur tahabki enam meie taevas pillerkaaritada? Ei, ei, ei, teie va peaminister sahkerdab venelastega, kaitske ennast ise plekkpurgiga. Kas artikkel 5 üldse enam käima lähebki? Mida ütleb lääne ajakirjandus? Kas afro-euroopa spetsialistid, sõjaorvukesed ja soomuutjad tunnevad ennast Eesti Vabariigis kindlalt ja kaitstuna? Milline on Emmanuel Sorose seisukoht? Millised Kentmanni tänava suunised?

Kas keegi poob ennast aia ja heki vahel üles? Või kukub trepist alla? Ei seda kindlasti ei juhtu, sest firma, millel Vene kamm kuklas, lubati ju maha müüa. Ilmselt müüaksegi, aga kes ostab? Kui see oli keelatud äri, siis ei saa ju osta. Kui oli hea äri, siis on ju väga rumal müüa, eriti täitsa võõrale inimesele. Nii on, kui jääd lapsorja pidamisega vahele, müü ta lihakombinaadile ja kõik ongi korras. Rumal keerutamine.

Kõik see on muidugi väga kena, va Kaja Kallase moraalne pale on ajakirjanduse abil paljastatud, ilmselt ta läheb kõige Lehtme teed. Miks ma nii arvan? Tundes meie ajakirjandust, siis see liberaalne jõuk ei ole kunagi tippblobalistile kõri kallale läinud, olgu siis tegu mõne pedofiilse harastusfotograafi või rahapesijaga. Hetkel toimub midagi seletamatut ja uskumatut, punameedia nii ei tee ja ei tohigi teha.

Kui aga ajakirjandus on kord juba keti otsast lahti lastud, siis on selleks ka antud korraldus ja välja kirjutatud jahiluba. Sellised massiivsed kampaaniad ei teki iseenesest. Ülevalt on tulnud korraldus see tüüp ära koristada, muud seletust seninägematule anomaaliale ma ei oska leida.

Aga miks peab va Kaja Kallas kaduma? Küllap on kellelegi ette jäänud. Ma ei usu, et tegu on kohaliku süvariikliku arveteõiendamisega. Ilmselgelt on globalistidel siin meie maanurgas käivitamisel mingi oluline ja väga võigas projekt, muid nad teatavasti ei harrasta. Peaminister näib olevat maailma isandate silmis kaotanud usaldusväärsuse. Ehk on väljunud kontrolli alt, on läinud liiga õhku täis ja hakanud endast ei tea mida mõtlema ja ei tea keda kujutama?

Ühesõnaga on marus ja tuleb magama panna. Seda siis ka tehakse, mõistagi kohalike väiksemate vasallide kätega. Aga Kaja ütles ju, et ta ei plaani tagasi astuda? Tema käest ei küsita, ei ole kunagi küsitud. See ei käi niimoodi. Igal juhul on huvitav olukord, mis saab minna ainult halvemaks. Uus sõda, uus katk, uued kaevandused. Katka lastakse kindlasti jälle lahti, pull lombitaga juba käib.
Ma isiklikult ei näe mingit vahet, kas Kallas võetakse maha või ei. Ühe globalisti asemele määratakse teine ja veel hullem, veel kuulekam, veel püüdlikum, tõenäoliselt suurema luukerega öökapis, paremal juhul samasugune ja ka see on väga halb variant. Muidugi on elevust, lööb välku ja kuuleb mürisevaid kõhutuuli. Tühi kõik. See süsteem ei muutu, see tuleb maani maha lammutada.

Kõik ametkonnad sulgeda, nad kõik on korrumpeerunud, kõik ametnikud vallandada ja alustada Eesti Vabariigi ülesehitamist nullist, sest praegu oleme me sügavas põhiseaduslikus miinuses. Peenhäälestus on luul, see ei aita. Kaja Kallase asendamine Siim Kallase või Kristina Kallasega ei muuda mitte midagi.

Vali Sven Sildnik riigikokku. Planeedi omanikud ei halasta isegi Kallasele, saati siis sulle. Vali paberil, vali elu!

( : ) kivisildnik
Sanga talus 26.08.2023