Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Antifašistid, kliimaaktivistid, sotsid ja veganid, loobuge valge mehe tehnoloogiatest!

-
14.11.2019
( : ) kivisildnik
© Scanpix

( : ) kivisildnik soovitab antifašistidel, kliimaaktivistidel, feministidel, sotsialistidel, veganitel ja muudel headuse sõdalastel loobuda kõigist valge mehe tehnoloogiatest.

Susan Sontag, feminist ja literaat on kirjutanud: “Valge rass on inimajaloo vähk, valge rass on oma ideoloogiate ja leiutistega hävitanud kõik teised tsivilisatsioonid ja rikkunud planeedi ökoloogilise tasakaalu igal pool, kuhu ta on siginenud ning nüüd ohustab ta kõige elava olemasolu.”  (The white race is the cancer of human history, it is the white race, and it alone – its ideologies and inventions – which eradicates autonomous civilizations wherever it spreads, which has upset the ecological balance of the planet, which now threatens the very existence of life itself.)

Sontagiga tuleb mitmes küsimuses nõustuda, ta on väga tark, nagu feministid viimasel ajal üldse kipuvad olema. Tõesti, valge rass on igale poole siginenud, see on ajalooline fakt, Scott koos kaasosalistega vedas ennast isegi poolusele, millisele, on tänaseks juba unustatud.

Kahvanäod on indiaanlased kotti ajanud, nad on täiseduga pommitanud jaapanlasi, korealasi, vietnamlasi, khmeere, afgaane, iraaklasi, liibüalasi, süürlasi ja kui vaja siis ka kõrvalise tähtsusega valgeid nagu serblased, sakslased ja orjapidajatest lõunaosariikide demokraadid. Jube piinlik muidugi.

Nagu näeme, on Sontag silmapaistev mõtleja, kes selle asemel, et kaasaegsete naisõiguslaste kombel hüsteeritseda ja maretrallalik striptiisietendus korraldada, tabab intellektuaalset naelapead. Valgete keskealiste meeste hirmutegude ja alaväärsuse irratsionaalne manamine on ära tüüdanud. Sontagil on argument: valge rassi ideoloogiad ja tehnoloogiad annavad talle konkurentsieelise nii teiste tsivilisatsioonide kui kogu eluslooduse ees.

See on igati mõistlik jutt, mitte sisulise katteta plära sellest, et kõik rassid on võrdsed, kõik kultuurid on võrdsed ja võrdselt väärtusetud. Ajalugu näitab midagi muud. Isegi feminist saab aru, et valgete tehnoloogia on efektiivsem kui teistel. See ei ole muidugi alati nii olnud, Hiina impeerium rajati tõhusate seeria viisil toodetud ambudega ja mongolid kehtestasid ennast siiani ületamatute laskeomadustega vibude abil.

Ma ei peatu pikemalt roomlaste ja kreeklaste tehnilistel saavutustel, sest see oleks vasakäärmuslaste arvates rassistlik. Iga ajaloohuviline võib suurema vaevata nimetada mittevalgeid tsivilisatsioone, kes kõik elava ja vähemtehnoloogilise enda ümber hävitasid ning seejärel välja surid. Valged ei alustanud, aga võitsid.

Kui suures ohus on kogu elavloodus inimtekkelise kliimasoojenemise tagajärjel, ei hakka mina teile seletama, selles küsimuses pöördutagu rahvusvaheliselt tunnustatud ja laialdaselt tsiteeritud kliimaeksperdi Jaak Leeri poole, kes teeb rasket kui tänuväärset maailmapäästmise tööd Tallinna Kodukirurgia Ülikoolis.

Mul on hea meel, et Sontag on teinud selgeks reaalse ja tapva ohu – tehnilise innovatsiooni. Ideoloogiad jätame kõrvale, sest ka feminism on ideoloogia ja ilmselgelt mitte Edela-Aafrika ega Kagu-Aasia algupära. Pealegi on mul alust arvata, et 90% maailmamerre paisatavast plastikust satub sinna ilma feministliku ideoloogia abita. On asju, mis ei kõlba isegi looduse reostamiseks.

Pole tarvis manada saastavat tootmist, rumalat tarbimist ega CO2 surmavat mõju. Ilma tehnilise innovatsioonita ja keemiliste ideoloogiateta ei teaks ma mitte midagi ei CO2 ega ka mitte taignarullist, ning feministeeriumites ei huugaks sooneutraalse kähriku tüüpi intellektuaalide kimedahäälne hord. Neil poleks ei internetti ega ka mitte heldekäelist sotsiaalministeeriumi, seda kõike poleks lihtsalt välja mõeldud.

Soovitan kõigil antifašistidel, kliimaaktivistidel, feministidel, sotsialistidel, veganitel ja muudel headuse sõdalastel loobuda kõigist valge mehe tehnoloogiatest. Nii pääseb loodus ja pääsevad ka mõned veel järelejäänud sõltumatud tsivilisatsioonid nagu Putini Venemaa ja Kuuba kommunistide maapealne paradiis.

Teaduslik maailmavaade eeldab eksperimenti, edukat eksperimenti. Nõrkade poolehoidjad peavad toetama nõrgemaid eluvorme sel teel, et loobuvad ise kõigist valge mehe pahelistest innovatsioonidest nagu näiteks elekter, plastmass, antibiootikumid, asfalt, destilleeritud alkohol, alumiinium ja abordid (üks ilgemaid ja inimvaenulikumaid valge keskealise mehe leiutisi üleüldse).

Lihtsustatult, tuleb loobuda elektrirahast ja üldse kõigest, mis käib elektriga: arvutid, mobiilid, autod, lennukid, ka jalgrattad, sest sellel peavad olema tuled ja need käivad elektriga ja on plastmassist ja LED-idega. Ja tuleb loobuda plasstmassist ja üldse kõigest keemilisest – jalanõud olgu nahast ja nahast taldadega (nahk tegelt ei sobi, sest see on loomade keha ja see on loomade oma, jäävad siis puukingad või vildid ilma kalossideta).

Riided olgu naturaalsed ja mittemoodsad, mood on valge mehe leiutis, puupöörade või kivinööpidega linased või takused undrukud, püksid on keelatud, sest mehed sundisid naisi pükse kandma, et nad näeksid välja nagu klounid. Puuvill on muistsete puuvillanoppijate pärast solvav ja rassistlik.

Kaasaegsed linnad on valgete meeste ahistamise instrument ja rõhumiskeskkond, linnast ei saa olla inimõigust, väärikust, sotsiaalset õiglust ega loodust, linnades on valged mehed looduse juba ära tapnud. Langetagem leinas pea.

Üldse tuleks elada nagu amishid, sõita hobusega ja peksta kaigastega rehte, amishitest eristumiseks tuleb kaela riputada kas pentagaramm või tagurpidi rist ehk joonistada undrukule massimõrvar Che pilt.

Süüa tuleb mõistagi taimetoitu, mis pole fossiilide abil küpsetatud, kasvatatud ega transporditud, mõistlik valik on korjata marju, seeni ja käbisid ning neist toorelt süüa, sest see teeb tugevaks ja vähendab CO2 paiskumist. Kõik välismaine toit on lubatud ainult siis, kui see on ise kas seljas või kaamelikaravaniga kohale toodud, igasugune tehnoloogiline transport on fossiililagastamine. Ka eesti veini ja õlle järel tuleb ise jalutada või saata seda tegema keegi alluvatest.

Kindlasti ei tohiks käia tööl, sest kõik töötajad maksavad makse ja need maksud lähevad natsivalitsusele. Ühes lühikeses jutus ei ole võimalik anda kõiki nõrkade päästmiseks vajalikke näpunäiteid, piirdun napisõnaliste suunistega. Kogu teooria on kasutu ja propaganda hambutu, kui nõrkade kaitsjad ei näita isikliku eeskujuga, et nende ideed elavad ja võidavad.

Aetagu kokku kasvõi ainult kaksteist kartmatut headusejüngrit ja pandagu nende jõul käima mõni kibutsi, kolhoosi või kloostri laadne erakla, kus nad saavad meile kõigile eeskujuks olla. Kui üks vahva jääb puudu, olen nõus kampa lööma, oskan ahju kütta ja olen maal elanud, tean mõndagi lumerookimisest ja munakeetmisest.

Üksi ma ei ole nõus seda eksperimenti korraldama, see on ikka teie võitlus, ja kui te ka tosinat teovõimelist inimest ei leia, siis pole üldse mitte millestki rääkida ja headus kaob koos elavlooduse ja tehnoloogiliselt algeliste tsivilisatsioonidega. Ida Virumaa on niikuinii pekkis, seal saaksite te oma headuse ja maailmapäästmise projekti alustada. Mis saaks seal minna halvasti?

Natsid ja valged mehed ja vihkajad teevad kogu aeg oma vihkamise, matemaatika ja rõhumise asja, miks teie midagi ei tee? Minu hüpotees on, et headuse sõdalased on laisad, mugavad, lodevad ja silmakirjalikud, ning üritavad kõigile peale suruda eluviisi, mida nad ise elada ei suuda ega tahagi.

Tõestagem, et teie tehnoloogia on üldse olemas, siis vaatame, kuidas see töötab ja kas see üldse töötab. Praktika on siiani näidanud, et peale valge mehe tehnoloogia ei tööta sellel planeedil küll mitte midagi. Ja kui see muu töötaks, miks me seda siis ei kasuta? Kas me oleme totakad või mis?

( : ) kivisildnik
14.11.2019