( : ) kivisildnik: Märatsemine ei ole parim ühiskondliku elu korraldamise viis

Arvamus,
©Scanpix
Märatsejad Atlantat rüüstamas.

Auväärsed lugejad, kõik mis ma võiksin öelda, ei suuda väljendada tunnete sügavust, mis mind valdavad. Kuulsin just köögist läbi jalutades avalikõiguslikust raadiost lausekatket: “…seksuaalabi kriisikeskuse loomine esimesena Ida-Euroopas…”

Olukord näib tõesti olevat ülimalt kriitiline. Kui kusagil Ida-Euroopas, mis on traditsiooniliselt kvaliteetse seksiteenusega varustanud kogu maailma, kui ehk Tai kuningriik välja arvata, on ise nii kuival, et vajatakse vältimatut abi, siis on kõik läbi. Lõpetatud. Öelge mulle selle hädalise nimi, ma kirjutan selle plakatile ja lähen kasvõi koos antifašistidega meelt avaldama.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seksuaalne abitus seletab mõndagi. On selge et meie meedia on kreenis, et mitte öelda jälk, kunstimeistrid on kimpus näo mustaks võõpamisega ja kirjandusteadlased räägivad Ameerikas toimuva musta valgeks, nii nagu teeb seda va Epp Annus ERR-is (kirjutada kindlasti kahe n-tähega): “Kui toimuvast midagi õppida, siis mitut. Kõigepealt, protestidel on määratu ühendav jõud, ennekõike toovad protestid inimestes esile nende parimad jooned, abivalmiduse, hoolivuse, kodanikujulguse, vastutustunde.”

Annuse kirjeldatud hoolivuse protestid on tapnud juba 15 inimest, läbi on pekstud muude hulgas ka 82 aastane sõjaveteran ning ainult Minneapolises on tehtud kahju 55 miljoni dollari eest. Ameerika linnad põlevad. Valget Maja ründas miljon kontrolli alt väljunud kommunisti, abivalmiduse tagajärjel sai viga 50 turvatöötajat ja president viidi punkrisse peitu – huvitav, kas midagi taolist juhtus ka Teise ilmasõja ajal?

Igal juhul 9/11 ajal president Bushi tehnilistel põhjustel punkrisse ei viidud, sest ta oli Floridas, kui pauk käis. Kaksiktornide ründamise ajal asepresident ja muud taolised peideti igaks juhuks maa alla. Inimestes esile tulnud parimad jooned on oma ohtlikkuselt võrreldavad Teise ilmasõja ja kaksiktornide ründamisega, ei tea, mis saab veel siis, kui ilmnevad inimeste keskmised ja halvemad jooned? Kirjandusteadus siinkohal vaikib.

Islamiterrorismi on sageli põhjendatud seksuaalse frustratsiooniga, samast loogikast lähtudes põhjendan ma seksuaalse frustratsiooniga nii kirjandusteadust kui Valge Maja ründamist ning erinevad tölpluse, valehäbi ja agressiooni väljendusvorme. Kui see teooria tundub teile seksuaalabi kriisikeskuse loomise valguses usutav, siis soovitan lugeda “Armuloo prügikasti” (kirjastus mm, Pärnu 2019), selles enam kui 400-leheküljelises teoses analüüsin ma seksuaalse frustratsiooni laastavat mõju.

Nii et ärge pahandage, kui ma pean ennast seksuaalse frustratsiooni eksperdiks, mul on monograafia mahtu ja kaalu tellis ette näidata. Erinevalt va Annusest, kellel ei ole minu teada ilmunud ühtki raamatut headuse joonte ilmsikstulekust. Isiklikku kogemust tavatarbija tasemel ei pea ma piisavaks argumendiks.

Seksuaalne frustratsioon on oma olemuselt lihtne asi, kodanik tahab kangesti seksualismiga tegeleda, ent erinevatel põhjustel, tavaliselt nõrkus, koledus ja lollus, ei ole tal võimalik seksuaalfantaasiad ellu rakendada. Veri vemmeldab, kihu kõrvetab. Tekib frustratsioon, äng, spliin, kaamos, melanhoolia ja maailmavalu ning probleemide kuhjumiseks ka tagakiusamisluulud või muud vaimutegevuse häired.

Lahendust otsitakse kas meelemürkidest, nürimeelsest töönühkimisest, sektantlikest liikumistest alates puuembajatest ja lõpetades feministide ja antifašistidega, aga ka perverssustest. Vaistlikult imbuvad seksuaalselt frustreeritud isikud seksuaalvähemlaste hulka, keda on vähem ja kellel on seetõttu vähem valikuid. Vaistlikult loodetakse, et ehk on seal latt madalamal.

Pahatihti kiputakse ahistama lapsi, kes on veelgi nõrgemad ning rumalamad, ega suuda toimuvat mõista ning ennast kaitsta. Tänapäevane liberaalne seksuaalkasvatus, soorollide tahtlik ähmastamine ning perekonna demoniseerimine teeb lapsed eriti haavatavaks. Ent ka laste ärakasutamine vajab eesmärgipärast tööd ja elementaarset konspiratsiooni.

Palju lihtsam on feispuki feminismiurgastes ja tänavatel laamendada, muuhulgas mahapõletatud politseiautole kükitada ja see vaimustatud publiku ees täis roojata. Rahuldus seegi. Pole just lihtne ja väärikas elu, ent Ameerika demokraatidest asevalitsejad on suuremeelsed ja ei sekku.

Ma pole kindel, kas Eesti meedias on kajastatud koroonaohu tõttu vahistatud ameerika juuksurite, kristlaste ja kodusistumiskeelu vastu protesteerijate kannatusi. Neid süüdistatakse surmavalt ohtliku haiguse levitamises, lausa inimsusevastases kuriteos. Miljon kommunisti Valge Maja ümber ei kujuta aga mingit koroonaohtu, kedagi ei vahistata, ei jälitata, ei alandata. On nad süüdimatud? Jätame meelde, kui on vaja keeluajal õllesummer korraldada, koguneme “Justice for George Floyd” plagu alla, see on koššer.

Mõistagi on kurb vaadata, kuidas meie liitlane muutub uue kodusõja laastatud tallermaaks. Aga olgu see meile õpetuseks ja hoiatuseks, mis juhtub inimeseloomaga, kui ta oma seksuaalse rahulduse eest hoolt ei kanna. Samas ei arva ma, et riik peaks kedagi kuidagi rahuldama, see võiks ikka igale tervele täiskasvanud inimesel olla jõukohane, siiani on see kogu inimkonna ajaloos jooksul nii olnud ja seksuaalselt abitud on surnud lihtsalt välja.

Kas ja kuidas kedagi tema väljasuremise juures aidata, see on keeruline ja piinlik küsimus. Kunagi olid kloostrid, kus seksist loobunud said oma elupäevad rahulikult õhtusse veeretada ja ühiskonnale käsikirju ümber kirjutades ja benediktiini pruulides abiks olla. Märatsemine ei ole parim ühiskondliku elu korraldamise viis, alati on suudetud midagi paremat välja mõelda.

( : ) kivisildnik
6.06.2020
Sanga talus, ürglooduse kägistavas haardes

8 commentsOn ( : ) kivisildnik: Märatsemine ei ole parim ühiskondliku elu korraldamise viis

 • Avatar
  Tõnis Siim

  VALGE VÄHEMUS VAJAB OMA MARTIN LUTHER KINGI! Sotsiaaldarvinistlik konkurentsiühiskond assimileerib, tõrjub ja suretab välja väiksema paljunemise ning kohanemisvõimega rahvad. USA-s on lühikese ajaga saanud europiidsest rahvast pöördumatult assimileerimisele ja väljasuremisele kuuluv rahvakild ja sama saatus tabab Euroopa põlisrahvaid ka Euroopas samasuguse ameerikaliku rahvuspoliitika jätkumise korral Euroopas.
  Statistika:
  “USA-s jäi valgete sündimus vähemuste omale alla
  PM, 17. mai 2012 20:37
  BNS
  Esimest korda ületas Ameerika Ühendriikides vähemuste sündide arv valgete ameeriklaste oma, teatas rahvastikubüroo täna, osutades latiinode sündimuse kasvule.
  Latiinod, mustanahalised, asiaadid, põlisrahvad ning segarahvusest või -rassist elanikud andsid 2011. aasta juuliga lõppenud 12 kuu jooksul 50,4 protsenti sündidest. 2010. aasta augustis oli nende osakaal 49,5 protsenti.
  Juhtpositsioonil on latiinod, kes on kõigist rühmadest suurim (52 miljonit) ja kiireima kasvuga.
  «Sellega tõusis latiinode osakaal kogu elanikkonnast 2011. aastal 16,7 protsendini,» teatas rahvastikubüroo. 2010. aastal oli neid 16,3 protsenti USA 311.592.000 elanikust.
  Valged moodustavad siiski endiselt suurima sündide arvuga rühma, nende osakaal kõigist sündidest on 49,6 protsenti. Ka rahvastikust on neid 63,4 protsenti.
  Rahvastikubüroo 2008. aasta prognoosi kohaselt ei ole see aga 2042. aastal enam nii.
  Hispaaniakeelse elanikkonna elujõulisuse kasuks räägib asjaolu, et nende mediaanvanus on 27 aastat.
  Absoluutarvudes on latiinosid Ühendriikides 52 miljonit, aafrikaameeriklasi 43,9 miljonit ja asiaate, kes on kasvukiiruselt teisel kohal – 18,2 miljonit.” (PM 27.mai 2012)
  NB! Tegemist oli PM-i 17. mai 2012 artikliga ja andmed kajastasid 2010 ja 2011 seisusid. Tänaseks on valged Euroopa juurtega inimesed USA-s tõenäoliselt juba vähemus! Kahjuks pole valgel vähemusel oma Martin Luther Kingi, kes oli neegrite õiguste ja olemasolu eest legendaarne võitleja. Ka valge vähemus vajab enda olemasolu ja ellu jäämise eest võitlemiseks oma Martin Luther Kingi!!!

  • Avatar
   Tõnis Siim

   Rein Taagepera näite puhul võib öelda, et mitte ainult postsovetliku Eesti kunagise ENSV territooriumil elavate suure osa eestlaste, ennekõike eurohungveipingide vaid ka väliseestlaste ajud on Läänemaailma valitsejate – USA-EU suuroligarhide domineeriva maffiagrupeeringu & võimukeskuste & ideoloogide ja neid teenindavate politrukkide-ajupesurite armee (sorosfashistide-rassistide) rahvusnihilistlike sisenduste ja hüpnoosi tagajärjel multikulti-ideoloogiaga täielikult ümber programmeeritud. Rein Taagepera jutlustas juba 1988. sellest, et tähtis on keel, mitte see, kas selle rääkija on põliseestlane või sisserändaja-uuseestlane (aasialane, aafriklane, ameeriklane).
   KA EUROOPAST (incl Eestist) EESTIST SAAB ÜKSKORD AMEERIKA! USA-s on Euroopa päritoluga inimesed muutumas seoses elujõulisemate, kohanemisvõimelisemate, suurema sigimispotentsiaaliga immigrantide – lõunaameeriklaste-latiinode, aafriklaste ja aasialaste osakaalu järsu tõusuga vähemusrahvaks. USA mitte Euroopa juurtega elanike osakaal noorte sektoris üha suureneb, europiidsete valgete inimeste arv ja osakaal rahvastikus muutub praeguste trendide jätkudes ühel hetkel marginaalseks. Põlisrahvaste suhtes vaenuliku EU ühiskatla puhul jõutakse samasuguse multikulti rahvastikupoliitika jätkudes USA-ga identsesse olukorda üsna varsti.
   Ümberrahvastamise ja assimileerimise protsessi nö longitudinaaluuringu käigus, kvantiteetide kuhjumise/kumuleerumise tagajärjel sündinud uut kvaliteeti rahvastiku koosseisus USA-s on kirjeldanud vägagi ilmekalt USA ja Eesti politoloog Rein Taagepera oma isiklike vaatluste põhjal:
   Rein Taagepera: Nahk ja keel (2)
   Toimetanud Andrus Karnau 2. juuni 2015
   “Kas immigrante on põhjust karta või hoopis oodata? Poliitikateadlane Rein Taagepera kirjutab Postimehes, et tema California Ülikoolis oleku aja vältel on seal vahetunud valdav nahavärv, ent kultuuri on see muutnud hämmastavalt vähe.
   Kui 45 aasta eest asusin õpetama California Ülikoolis, oli see valge ülikool. Valgenahksed professorid, sekretärid ja tudengid. Nüüd on nad tõmmud või pilusilmsed. Või mõlemat. Tumedad juuksed hästi sirged või hästi krässus. Valged moodustavad minu Irvine’i linnakus kõigest viiendiku tudengeist. Õppejõudude, eriti vanemate hulgas on valgeid rohkem. Mõnda aega.
   Värsked sisserändajad mõjuvad alati rumalalt. Ei tunne keelt ega kombeid. Kuidas aga on väljarändajatega? Kas nood olid omas ühiskonnas need kehvakesed, kes ei saanud hakkama ja seetõttu pidid lahkuma? Läbilõikes on vastupidi. Need Los Angelese filipiinodest lihttöölised, küllap need olid omas külas pigem agaramate hulgas.
   Ühekülgset sisserändu on raske sulandada. Tuleb siis kiusatus seda kärpida. Aga see ei toimi, seni kui endal on lapsi vähe. Tühimik täidab end. Oleks ehk tõhusam luua vastukaalu neile, kes tulevad niikuinii. See tähendaks ergutada täiendavat sisserändu mitte-islami- ja mitte-ingliskeelseilt maadelt, nii nagu Ladina-Ameerikast ja Ida-Aasiast. Saaks segu sedavõrd mitmekesistada, et ühiskeeleks jääks kohalik põliskeel. Oma nahka hoides võib seda kergemini kaotada oma keele.” (PM, 2. juuni 2015)
   Taagepera esindab Läänemaailma valitsejate – USA-EU suuroligarhide domineeriva maffiagrupeeringu & võimukeskuste & ideoloogide mentaliteeti rahvusküsimuses, kus rahvus=kodakondsusega/või elamisloaga ja mõne rahva või rassi/kohastumustüübi väljasuremine sotsiaaldarvinistliku konkurentsiühiskonna tingimustes on konkurentsiühiskonna mängureeglite juurde kuuluv loomulik nähtus. Ka Rein Taagepera selle ideoloogia kandjana ei muretse ja ei kurvastu europiidsete inimeste ega põlisrahvaste väljasuremise ja assimileerimise pärast ei USA-s ega Euroopas, vaid kui, siis ainult selle üle, et säiliks keel ning ameerikalik kultuur (massikultuur).

 • Avatar
  Murelik kodanik

  “Maailma on varustanud” ikka Eesti Naine. Mis nad tahavad nüüd vaesele eesti mehele projketirahadega avalikku maja teha? Kes seal siis teenust pakuvad? Kas kasutatakse roboteid või tuuakse tööjõud Ukrainast? Või piirdutakse lihtsalt “manuaalteraapia” propageerimisega ja jagatakse voldikuid? Püüan ette kujutada, millest käib jutt…

 • Avatar
  Kalle Lepasaar

  Väga hea! See artikkel peaks kuuluma koolide ühiskonnaõpetuse tundide õppekavasse.
  Õpilased peavad seda peast teadma!

 • Avatar
  vk . com / prooton

  Seksuaalse frustratsiooni teemasse torkan ma vahele teatud tähelepanekud. Meie riigis, kus mu vanaema kandis rätti peas tüdrukust saadik ( no ei saa aru, kas siis juus on seksuaalsuse väljendus ) on kõik tibid paljaste persetega tänavatel, kõik mukivad ja tahavad võimalikult ahvatlevad välja näha. Homoseksuaalsusest ma aru pole saanud, aga võibolla on see ülefetisheeritud ja selline üldine voog see, mis tõmbad “draivi maha”. Ma mäletan ju kui vägev oli kunagi osta muusikakeskust, ning millise emotsiooni saamine pakkus. Praegu saad sellise iga tänavanurga päti käest, tümps on sama nagu praegu, aint kassetimakk on nagu üleliigne. Võibollah see naise tegeliku ilu varjamine on see, mis peaks hoidma inimeste tervet käitumist arvestades eluaja pikkust ja seda kõigega harjuvat psüühikat. Võibolla ongi lõunamaa meheed meie neidudele kuumemad, sest nad pole saanud kogu selle asjada pidevalt vastu pead. Selle naise iluga. Et ostad endale ilusa Mustangi, aga siis tekib vajadus juba uue järgi. Ajastamise küsimus ju, sest me elame piiratud eluaja.

  Lapsenu…simise teemaks aga tookn välja sama keelatud vilja magususe. Värk on, et me oleme ju osa biosfäärist. Kui tekib suguküpsus, siis tekib ka veetlevus. Siin aint on see asi, et kõik salgavad, et nad on “pedofiilid”. Kultuuriline küsimus aga on see, et kui sa mõne noore ke4na neiuga juttu räägid, siis sa lihtsalt tajud seda vanusevahet, seda, kui lapsik mõtlemiselt on, ning vahest ka seda, kui terav ehk kui paljutõotav on tema elu võimalus. Sa lihtsalt ei riku teed. Samas kui ma mäletan oma ühte õpetajannat, siis ma ütlen tagantjärele, et must oleks saanud üks õnnelikemaid õpilasi, kui mul oleks rohkem julgust olnud, sest ta meeldis mulle, mina talle, ning vahel oli seadusevärdjas oma hirmuga.

  Ja polügaamia. Islamimaades on see ju lubatud, sa võid omada ferrarit ja muskelautot korraga, aga sa pead mõlemaid tallata suutma, ära rahuldama. Mõnes mõttes ikkagi õige. Igaljuhul parem, kui mingi tagumikulihvimine meeste vahel.

  Ja islamimaailmast. Te üldistate kogu Uute Uudistega kõike islamit kurja juureks. Alustuseks võiks nati uurida, ning vahet teha Araabia sunnismil, ning Pärsia shiia usundil. Shiiad on palju paganlikke kombeid niiöelda, üle võtnud soroastrismist, nad austavad Jeesukest, üldse, nagu sümbolismile kalduvam pool. Samas suniitlus olla selline lõdvema kummiga, ehk religioon on nagu meil see jõulupuu ja kirik jõulude aegu. Äärmuslust aga võrrelge sellega, kui te panete otsimootorisse terrorism, ning kasvõi USA enda poolt terroriorganisatsioonidena määratletud ühendused. Sealt tuleb välja umbes 1 shiia 80 sunniterroriorganisatsiooni arvele. Mingi kultuuriline erinevus see ju on. Edu õppimiseks!

 • Avatar
  vk . com / prooton

  Kas Sven ütleks seda ka Iraani reziimi kohta? Või on see USA privileeg saada säärase kriitika osaluseks? Me ju ei räägi neegritest, sest enamus on ju valged.

  Meelemürgid? Ma võtan napsu, aga paljud inimesed on saanud palju haiget just napsust põhjustatud vale doseerimise ja seltskonna tagajärjel. Ma ise olen käitunud absoluutse idioodina. Aga võtame kanepi. No mulle ei sobi, sest peale probleemide tekkimist elus, kanep toob need kuidagi ülesse, ning sa oled sunnitud sisekaemust tegema. Ei ole peo droog. Kuid lisan veel ühe aine nagu hallutsiogeenid, LSD, teadusavastused DNA kaksikheeliksi mudeli konstrueerimisest kuni mõnegi muu asjani ( uuri ise, mis see “muu”!!! on ) on avastatud just psühhedeelikumide toel, kusjuures nood, kes avastuseni jõudsid, ütlesid, et selge peaga nad pleks jõudnud sinna välja. OK, tegu oli DNA avastaja ja mudeli konstrueerijaga.
  Indiaanlastel on psühhedeelikumide tarvitamine kultuuri osa. Meil on alko, ning lõhki löödud kulmud ja verine nina.

 • Avatar
  Roman-Mati Kalde

  Donald, ainus lahend – sõjavägi tänavaile!

 • Avatar
  Liberaal-Natsionalist

  Märatsemine on demokraatia ,kord ja distsipliin on diktatuur!Eestil ka ülevõetud see Ameerika unistus ja ega siingi varsti läheb märatsemiseks ja hävitamiseks,seda see unistuste vaba ühiskond endaga kaasas kannab,mida see see Valge Laev sealt kaugelt agressor riigist tõi !

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused