Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

( : ) kivisildnik: Me oleme sõjas hullusega, nõdrameelne ründab

-
12.03.2022
(:) kivisildnik

Ajakirjanduses ilmunud andmetel on va presidendihärra Putin hulluks läinud ja lisaks sellele ka üleni paiste läinud. Kumb neist haigustest on Eesti demokraatiale ohtlikum, on selgitamisel. Kui aga üritada omakäeliselt diagnoosi panna ning võrrelda Putini ja Bideni avaldusi, siis selgub, et Putin ei ole kordagi väitnud, et Putin on Venemaale kallale tunginud. Biden on seda öelnud ja palju muudki ja sama lolli.

 

Nagu meile on korduvalt kinnitatud, on NATO ja iseäranis transatlantiline liitlane, kellega meil on salajane baaside leping, Eesti iseseisvuse ja homoõiguste ainus garantii ja kaljukindel tagatis. Euroliidu hambunirelvastatud transdiviisidele ja kosmosearmeele ei looda enam vist isegi Marko Mihkelson. Mina isiklikult loodan ikka veel.

Täpsustan, et mina pole kuskil öelnud, et va Putin ei ole hulluks läinud ja ei ole ka paiste läinud. Kui ma seda teinud oleksin, siis oleks vaimselt täiesti terved inimesed mulle tänaval kallale tulnud ja allakirjutanud elavalt lõhki kiskunud ja ilma soolata ära söönud. Ja ilmselt oleks nad ka kohtus õigeks mõistetud, sest sotsiaalmeedias olevat nüüd veneviha ja russofoobia õhutamine ajutiselt lubatud. Ei ole järgi kontrollinud, sain just virtuaalvanglast välja.

Nõdrameelsus on ohtlik, see on teaduslik fakt. Fakt on ka see, et meie liitlase va hr Bideni vaimne olukord on meditsiiniline, intellektuaalne ja mainekujunduslik katastroof. Kommunistidest lehesomaalid seda probleemi mõistagi ei märka, sest neile vaatab peeglist samasugune tuhm pilk vastu. Tuttav tunne, eks ole?

Samas ei saa ameeriklasi nõukogude inimese mõõdupuuga võtta, keskmine ameeriklane ei ole geograafiat selgeks saanud ning Iraan, Ungari, Venemaa, Saksamaa ja Ukraina on tal kõik lootusetult segi nagu pudru ja kanep. Selles punktis ei saa haridussüsteemi puudujääke ja meditsiiniliste probleemidge segi ajada – põhjused on erinevad, tulemus on sama.

Ma üldse ei imestaks, kui liitlane otsustab lõpuks Ukrainale appi minna, aga saadab osa vägesid Iraani, osa Ungarisse ja lõviosa mõnda sõbralikku Saksamaa liiduvabariikiriiki ja tambib kõik segi. See ei ole hullumeelsus, see on sooneutraalne geograafiaõpetaja. Eelnevast ei saa muidugi järeldada, et va Biden oleks peast igati ok. No ei ole.

Kuid tähtis ei ole see, kui nõdrameelne kass on, vaid see, kui hästi ta hiiri püüab. Sõjakunsti ajaloost on teada, et kui üks armee võtab kasutusele uue ja tõhusa relvasüsteemi, olgu selleks siis ammud, faalanks või eestlaetavad musketid, siis teistel on kaks valikut – kas võtta kasutusele midagi sama tõhusat või kõngeda.

Hullul on ju teatavasti looma jõud ja tema mahamurdmiseks ei piisa sageli neljast hästitreenitud sanitaristki. Seega on meil vaja hullunud Putini vastu vähemalt sama hullunud väepealikut, parem kui meie mees oleks segi nagu kährik. Ukraina presidendist, kes ilmutab silmapaistvat isiklikku vaprust, ei ole psühhoosis vaimuhaigele mingit vastast.

Euroliidus ja tema kosmosearmees leidub küll piisavalt haigutavaid tühisusi ja kirglikke homoentusiaste, kuid Putinile võrdset hullu ei ole ega ole ka näha tulemas. Ma selgitan lihtsalt seda meditsiinilist probleemi, hullumeelsus on aju haigus, pole aju, pole ka hullust, ega saagi olla.

Progresiivse inimkonna ja Eesti patriootide väljavaated ühises hullumeelsuse-vastases heitluses ei ole just hiilgavad. Vaatad Sven Mikserit, kellel on kiiver uhkelt kuklas ja millegipärast kangastub rohtunud ühishaud. Loen Leo Kunnase romaani “Sõda 2023”, ilmunud aastal 2016 ja halvad eelaimdused haihtuvad ainult 12% ulatuses.

Millele meil on loota globaalses kinnises palatis? Akna ees on trellid, uksel ei ole käepidet, tehakse süsti ja veel kord süsti ja siis jälle süsti. Biden on küll nupust nikastanud, aga kas sellest piisab? Paarikümne tuhande afgaani talupoja kotti ajamiseks sellest abi ei olnud. Fakt. Paanikas taganev Vene armee on jõudnud juba Kiievi eeslinnadesse. Käivad lahingud. Eks ta ole.

Kiiev on kaugel, aga Biden on kaugemal veel. Ameerika on kogu aeg sõdinud ja läheb kohe jälle kellelegi kallale, selles ei ole vähimatki kahtlust, aga kas just Venemaale? Vastust teab vaid tuul. Siiani meie liitlane tuumariike demokratiseerinud ei ole ja see teeb melanhoolseks, võtavad võimust spliin, morbiidsed meeleolud ja äng.

Mina loodan hetkel ainult Ukraina nahkhiirtele ja tervise laboritele, mille kohta Valge maja pressiesindaja ütles, et need on valefaktid ja vandenõuteooria. Seda öeldes ei olnud ta vande all, kokaiini kohta ei tea. Ent liitlase riigidepartemangu tädi ütles vande all, et Ukraina laborid on olemas ja rõhustas, et tervis ei tohi sattuda venelaste kätte. Probleemiga tegeletakse. Mõistlik, tervis on ohtlik relv.

Tervis hullumeelse käes on eriti hirmuäratav. Kui juba hull nii kangesti lammutab, mis siis veel terve teha võib? Mõeldagi ei taha. Mind ei huvita, kas need Ukraina tervise laborid on olemas, igal juhul andmed nende kohta liitlase Ukraina saatkonna lehel enam ei ole. Pole oluline, kas kass on olemas, peaasi et ta hiiri pilastab.

Üks pedofiilist lastekirjanik kirjutas kunagi irvik-kassist, kiisut polnud enam, aga tema irvitus laiutas taevalaotuses ikka veel. Olematutest liitlase biorelvalaboritest on kirjutanud liitlase peavooluajakirjandus, muude hulgas ka meie natsionalistidele tuttav “Rahvuslik geograafiline” ja seega ei asu laborid ei Kasahstanis, Gruusias ega Usbekistanis. Küllap neid siis ei ole ka Ukraina haljastel lagendikel.

Kui aga kolmekümnest olematust Ukraina nahkhiirte, biotervise ja keemiatervise laborist ikkagi mingi massihävitustervis välja imbub, siis Putini sõjardid surevad ära. Juhuuuu! Peaksid ikka ära surema, vähemalt siis, kui nad on kaheksakümneaastased, see hiina nahkhiirte asi tegi ju ka päris mitu vanaksest vagaseks. Kolme vene kindralite surmast on juba teatatud, pildi järgi vanad mehed, nahkhiire ja tervise riskigrupp, teadagi.

Küllap on Vene sõjardid ikka korralikult Sputniku solgiga süstitud ning pole neil pikka iga ega kõrget pensioni loota. See sõda peaks õige ruttu ära lõppema tervislikel põhjustel. Kurjuse jõud näitavad mingeid Ukraina nahkhiirte ja terviselaborite pabereid ning nõuavad hullumeelselt, et ÜRO neid uuriks. Aga nad ei uuri, ÜRO-s on meie omad, kliimaaktivistid, globalistid ja satanistid.

Me ei saa küll kõik koos kohe tormata Ukraina sõtta, bussis pole ruumi ega poes padruneid, kuid me võime valida Sven Sildniku riigikokku. Me ei saa demokraatlikult elektrivalimistel valida võitu, kuid me võime valida elu. Vali elu! Vali vaimne tervis!

( : ) kivisildnik
Pärnus 12.03.2022