( : ) kivisildnik: Me usume Elmar Vaherit ja Siimu tütre iga sõna

Arvamus,
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Eesti on pika ajalooga pimeda usu riik, me oleme alati uskunud kõike ja kõiki. Kas me Veerpalu uriini uskusime? Iga tilka uskusime. Kas me uskusime, et Valge laev ja kommunism tulevad? Muidugi uskusime. Ma arvan, et nad tulevadki, aga sõiduplaani on tehtud teatavaid muudatusi. Kui väga austatud Konstantin Päts, kelle peakuju püstitatakse koleda kasti taha, ütles, et eesti rahvas on haige, uskusime ka seda vähimagi kahtluseta.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Reformierakonna viie rikkama riigi hulka jõudmise juttu usuvad siiani peaaegu kõik ja kui mõni ka ei vali rahapesuerakonda, siis ainult sellepärast, et on veendunud, et me olemegi juba kosmose viie rikkama riigi hulgas. Kõige valerikkam riik oleme me igatahes ja sellele vastu ei hakka ka sooroslik meedia vastu vaidlema – no ja lehejuttu usuvad ometi absoluutselt kõik. Karjakülas süstitud ja seejärel lõbusasti nakatunud 22 hooldekodu klienti usuvad pärast haigestumist teataval määral nii meditsiini autoriteeti, vaktsiinikaupmeeste kasumit, päikesejänkude valitsust kui ka lõputut meediamõuramist.

Mulle meenub lõbus episood lähiajaloost. Oli kusagil lõunaosariikides selline linn nagu Võru ja seal toimus vabadusvõitlus, vaba sõltumatu noorukite kolonn korraldas eelmise okupatsiooni vastu miitingu ja demonstratsiooni – ennastsalgavalt vehiti rusikatega, presenteeriti sinimustvalgeid lippe ja plakateid kirjaga: “Eesti vabaks!”

Samal ajal ei uskunud aga keegi, et mingi Eesti riik tuleb või et keegi saab koguni vabaks. Masside meeleolusid väljendasid kaks noort kunstlikku Navitrolla ja Roosimölder, kes tulid tänavatele plakatiga: “Oleme täielikult ustavad valitsevale režiimile”. Kunstnikel oli õigus, Eesti riigi asemel tabas meid vanatestamentliku nuhtluse kohusetäitja Elmar Vaher ja vabaduse funktsioonid võttis enda kanda väga austatud Siimu tütar Kaja.

Ausalt öeldes ei tea ju keegi, mida lugupeetud Elmar Vaher ütles, veel vähem seda, mida ta mõtles ehk öelda tahtis. Kapo ohuhinnang, mille kohta meieni on jõudnud ainult kuulujutud, on aga hirmus salajane ja sellesse me peamegi pimesi uskuma, nagu ortodoksne vuuduu nõid mõõdukasse inimohvrisse.

Ja mis vahet seal on, kas Siimu tütar räägib tõtt või valetab – ta on ju ikkagi naine ja jääb naiseks ka siis, kui ta enam kunagi ei peaks üldse mitte midagi ütlema – naised on aga millegi poolest olulised, seda ma usun kindlalt. Valeta kas või 24/7/365, ikkagi oled Siimu tütar ja nõrgem sugu ja populaarne ja hea ja õilis ja reiting ju ka kogu aeg tõuseb.

Tehke feispukki grupp “Meie usume Elmar Vaherit” või ärge tehke, mina usun, et ta rääkis tõtt, sest tema avaldust kinnitas ka Kaja Kallas, keda usuvad ometi kõik ustavad kodanikud ja feministid. Ma ei pea oma usku kuidagi põhjendama, sest ühiskonna parem, edukam, noorem ja targem osa usub alati igasugust jama, olgu see laste soomuutmine, aafrika elude päästmine või pankade päästmine, Estonia parve põhjaminemise ametlik udujutt või karjaküla vaktsiin.

Andke mulle üks kopsikutäis seda head Karjaküla vaktsiini ja silma pilgutamata joon ma selle karika põhjani. Surm siin või Siberis, uskusid juba minu esivanemad ja nii juhtuski, ühed surid siis ja teised Siberis. Maksab uskuda, seda ma teile ütlen. Muidugi on meil natse, naistevihkajaid, põhimõttelisi teiste nakatajaid ja muud inimrämpsu, kes ei usu Elmar Vaherit, mõned on tõesti.

Olge normaalsed, kogu see põhiseadus ja põhiseaduslik kord on lihtsalt nali. Seda esiteks, pärast Lissaboni lepingut ei kehti meil enam põhiseadus, vaid mingid võõrriikide konglomeraadi bürokraatia. Fakt. vaadake mis raha meil ringleb, põhiseaduse järgi kehtib meil Eesti Panga emiteeritud kroon. Kus ja millal te viimati krooni nägite? Ilmselt Gustav Adolfi peas, kui ta Maarjamaale ülikooli asutas, eks ole.

Vaher mu meelest ütles ka, et vaatame ikka Saksamad ja Soomet ja nii kuidagi, no vaatame ja mis me näeme? Soomes ja Saksamaal valitseb de facto põhiseaduslik šariaadi kord ja väärjumalat ülistav Eesti hümn nagu ka sigala taustaga mannerg mitte ainult ei ohusta Saksa ja Soome põhiseaduslikku islamismi, vaid ka solvab pühasõdalasi südame põhjani. Vot seda ma usun.

Mis siin euroliidu põhiseadusest rääkida, eesti asja ajamine, eesti keeles rääkimine nagu ka eestlase näoga ringi vahtimine on otseseks ohuks igale globalistlikule seadusele, lepingule, mahamüügitehingule ja lastekohitsemise projektile. Mannergus ja tšellos on kehastunud kõige inimvaenulikum düstoopia ja selles küsimuses oli Vaheril kindlasti õigus.

Ülem Vaher ei ole suur kõnemees, aga tema teod, tema automaaturid ja tema koerad kõnelevad tema eest. Ja inimene peab ikka puruloll olema, kui ta automaaditorusse vaadates politseikoera ei usu. Mina usun, mulle on see usk Ansipi-aegses Tartus kirsasaabastega kontidesse pekstud ja sellepärast on mul nüüd lihtsam elada ja kõike seda ajupesumasina müra uskuda, iga viimast kui sõna ja tilka.

Politseiriik on tulemas, sest ega muud nakkusliku vanadussurma, globaalse pandemooniumi ja karjaküla vaktsiinieitajate vastu ei aita. Tark ei torma ja ei mölise politseiülemaga, ma isiklikult olen Hr Vaherile kogu südamest tänulik, et tema haldusalas menetleti minu kohta tehtud valekaebust igati mõistlikult ja alatu lurjus, kes mind alusetult laimas saadeti häbiga oma kontorisse tagasi ja suurt kirjanikku ei pandudki isikuvastase kuritöö ja lähisuhte vägivalla pärast vangi.

Mina olen igati rahul politseiülemaga ja tema jutuga, rääkigu mida tahes, peaasi et mind ilmaasjata täiesti olematu mõrva eest kongi ei topita. Ja ta ei toppinud, mis kasu oleks mul kuskil trellide taga istudes kuulata politseiülema õiget juttu – ei oleks see tõde ja õigus seal betooni peale mulle ei lohutuseks ega hingekosutuseks. Ei tea, mis edasi saab, aga täna liigun veel vaba inimesena ringi. Aga eks edaspidi tehakse targem valekaebus ja siis saab minust vast ikka lahti ka. Seniks kõike paremat ja kindlat usku. Ilma usuta on raske elada.

( : ) kivisildnik
08.05.2021
Pärnus

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused