( : )kivisildnik: Mitte keegi pole vasakmeedia jõhkra vaimse vägivalla eest kaitstud

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Aivar Mäe mõisteti kohtus õigeks ja õigeks mõisteti ka Marti Kuusik, sellised on faktid. Niinimetatud faktikontrolli teostav marutõbine soroslastest, feministidest ja muudest jälkidest kommunistidest infiltreeritud ajakirjandus rüvetas mainitud härrasmeeste maine, hävitas karjääri ja tõi kaasa üüratut majanduslikku kahju.

Ma ei taha isegi mõelda sellele, millist laastavat mõju avaldavad marutõbise ajakirjanduse alusetud rünnakud ausate inimeste ja nende lähedaste tervisele. See on sõna otseses mõttes piinamine, psühholoogiline ja füüsiline piinamine. Laimukampaania toob kaasa reaalseid kannatusi – see on ilmselge ja vastuvaidlematu tõsiasi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Erinevalt presidendist ei kavatse vasaklimukatest lehelaimajad isegi formaalselt vabandada, neil raiskadel jääb õigust ülegi – nad teevad omaarust seda demokraatia asja. Kahju küll, et nupp ikka üldse ei noki. Peaviga viib teiseni. Nende käed on verised. Seega tegu on paadunud sadistidega, kelle puudub elementaarne südametunnistus ja inimlikkus. Ajakirjanduse marutõvele ravi ei ole ja asi ise ei parane. Ainult hullemaks läheb.

Minu jaoks on kontrolli alt väljunud, müüdava ja alatu vasakajakirjanduse korrale kutsumine meie ühiskonna väärikuse, tõe ja õiguse mõõdupuu. Kui selle jama peale mitte midagi ei juhtu, siis pole tegu õigusriigiga, siis pole keegi lehelojuste omakohtu ja jõhkra vaimse vägivalla eest kaitstud. Stalinism on tagasi. Loomastunud kommunistid hävitavad taas vähimagi halastuseta oma poliitilisi vastaseid.

Ja nad ei allu mingitele seadustele, moraalireeglitele ega tervele mõistusele. See kõik on meile ajaloost tuttav, küüditamised, mõrvad ja piinamised käisid eelmise okupatsiooni ajal samuti kõrvulukustava ja ebaintelligentse meediamöla saatel. Kusjuures mulle ei meenu, et ükski kommunistist või kagebistist agitaaor oleks oma inimsusevastaste lehelugude pärast vangi pandud.

On ülim aeg, inimsusevastased kuritööd ei aegu. Kommunistid kohtu alla! Inimeste elusid hävitanud ja hävitavate vasaklurjuste koht on vangimajas. Võin kohtule esitada kümneid aastakäike Noorte Hääle, Rahva Hääle, Tapa Komministi ja muude kuritegelike ja inimsusevastaste ajakirjandusväljaannete aastakäike, arhiivraamatukogudes on kõik olemas.

Mäe ja Kuusiku solgiga üle valanud lood on ka kõik ilusti paberil ja failidena saadaval, keegi pole neid ära kustutanud, just eile kontrollisin üle. Ja kui ka kustutavad ära, lugejad on alles, tunnistajad on alles, kohtuprotsess võib jätkuda. Kurjategijad peavad saama õiglase karistuse. Omakohus ja laim ei ole silmaotsaki sallitavad.

Mina olen kehvik ja ei saa kedagi kohtusse anda, isegi siis, kui ta peaks lapse ära sööma. Aga ma olen nõus tulema tunnistajaks. Kõik laim, mis Kuusiku ja Mäe kohta kirjutati, on mul selgelt meeles, olen valmis tunnistama. Rikkad on sageli muidugi samuti südametunnistuseta kaabakad ja nende peale ei või kunagi kindel olla – kes see siis lehtedelt ja telekanalitelt reklaami ostab, ega ometi padjavabriku töölised? Ehk on siin lahenduseks kohtus käimise kooperatiiv ehk ühistu või tuleb luua koguni vasaklojuste kohtu alla andmise partei. Kõik variandid on teretulnud, aga õudus peab lõppema.

Niimoodi enam edasi elada ei saa, seadusetus, punaterror ja ausate inimeste metsik tagakiusamine peavad lõppema. Seda ei ole võimalik tolereerida ja seda ei peagi välja kannatama. Eesti riiki ei ehitatud selleks, et mingid massuurikad ja töllakad saaksid omavolitseda ja vabalt ja sõltumatult kõigile sitta keerata.

Väga palju on lihtsate inimeste enda teha – kui sa oled aus inimene ja lojaalne põhiseaduslikule korrale, siis sa ei telli vaenlase lehti, ei kuula reeturite raadiot ja ei vaata kommunistide omasooiharat propagandatelevisiooni. Meelt saab lahutada ka jalgpalli mängides või kaarte tagudes. Inimkond on leiutanud kabe, noolemängu ja doomino, ei pea lehti lugema – selleks on raamatud, eelkõige klassika.

Kuskilt mingid uudised ikka kätte saab. ERR on ka muidugi kommunistlik ja kadakaihar, aga AK-d vaadates sa vähemalt ei kandi pappi eriti nilbete eraettevõtjate taskusse. Mina soovitan uuditega kursis olemiseks uudis.net teenust, loed sealt pealkirju ja esimest lõiku, kõik valed ja meelelahutus on ilusti edetabeli kujul esitatud – loed ainult kuumemaid uudiseid ja ei kliki samas ühegi pooletoobise kommunisti rahamasina lehele.

Mitte ühtegi senti ei tohi anda punavärdjatele, nad kasutavad seda raha sinu vastu ja teiste normaalsete inimeste vastu. Nad kohitsevad su lapsed ära ja süstivad sulle mürki. Neil ei ole südant rinnus, need on hullemad kui metselajad. Vaata, mis nad Mägi ja Kuusikuga tegid, varsti teevad nad seda sinu emaga. Sa pead ennast kaitsma, marutõbine meedia on kontrolli alt väljunud. Tuleb sekkuda ja seda on lihtne teha.

Ei loe, ei maksa, ei kliki, ei kuula ja ei vaata. Mitte kunagi enam. Ja kui kuskilt kogemata kuuled, siis ei usu. Miks peaks keegi uskuma vaenlase inimvaenulikku propagandat? Ma olen nõus enne uskuma lamedat maad ja lamedat kuud, isegi lamedat presidenti, kui nuga kõrile pannakse, aga lehelojust ei usu ma tappeski mitte. Mul ei ole midagi viga. Mina olen oma osa marutõbisest meediast magama pannud, tee ka sina oma osale lõpp peale. See koletis ei vääri vähimatki halastust.

(:)kivisildnik
Pärnus
29.05.2021

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused