Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Müstilisele vaktsiinikultusele pole mõistlikku seletust

-
25.07.2021
(:) kivisildnik

Kristlik televisioon TruNews tõi laiade masside ette peapiiskop Carlo Maria Viganò mõttekäigu, et vaktsineerimine on inimohver Saatanale. Kahjuks pole meie ajakirjandus inimeste ohverdamise teemat mäluma hakanud, sest on ilmselge, et vaktsineerimata isikute represseerimise õigustamine ja laste seksualiseerimise teemad on kogu meediavõimsuse täielikult ammendanud.

Ent inimohvriteema on erutav ja pakub teatavat vaheldust lõputule monotoonsele jõuramisele tselluloositehase, presidendi määramise ja kliimapaketi ülistamise küsimuses. Mulle meeldib ka soe kliima väga, aga mida siin kirjutada – päevita loom ja kiida Jumalat, see suvi läks õnneks ja selliseid on vähe. Kuidas president ja kliima siia puutuvad? Kriisi ja reisimispiirangute ajal pole midagi paremat väga heast ilmast.

Esiteks, kes on peapiiskop Carlo Maria Viganò? Tegemist on kõrge katoliku kiriku vaimulikuga, kes on globalistliku paavstirakatsi üks suurimaid kritiseerijaid ja kes seetõttu kardab oma elu pärast. Ta on teinud arvukalt selgemõistuslikke avaldusi ning temast on korduvalt kirjutatud Objektiivi portaalis. Meenub lugu pealkirjaga “Peapiiskop Viganò: Covidi agenda eesmärgiks on rahvusriikide ja kiriku jumaliku missiooni hävitamine”

Kui viinapoed on lahti, aga kirikud kinni, siis on see ilmselgelt jumaliku missiooni hävitamine, faktikontroll läbitud. Kas satanistid ohverdavad inimesi? Formaalselt jah, olen kuulnud Saatana preestri intervjuud, kus ta kinnitab, et satanistlike rituaalide osaks on abordi tegemine, seega mõrv. Abordi sooritab arst, ent preester määrib oma käed verega, ja seega on ta mõrtsukale esitatavad nõuded täitnud.

Kes guugeldab, leiab ka andmeid selle kohta, et satanistid ostavad pereplaneerijate aborditööstuselt loodete laipu. Seega seos ühe usulahu ja inimohverdamise vahel on ilmne. Huvi on, ent tapmine üritatakse mahutada seaduse painduvatesse raamidesse ning abort annab legaalseks mõrvaks kuldse võimaluse, mida ka kasutatakse.

Milline on abordi ja vaktsiinide seos? Kas tegemist on haiglase luuluga? Kindlasti mitte, vaktsiinitööstus kasutab abordijäänuseid ja minu jaoks on seega tegu saatana kiriku filiaaliga. Üks huvitav uurimus seostab vaktsiinid raseduse katkemisega, uuringu tulemus kinnitab, et viiest vaktsineeritud rasedast lõpeb neljal süstimine nn iseenesliku abordiga. Iseeneslikust saab rääkida muidugi ainult siis, kui rasedatele tõeseerumeid ei süstita.

Viganò rõhutab, et Saatanale ohverdatakse eelkõige süütuid lapsukesi, sest minusuguse vana patukoti teise ilma saatmine ei anna kuigi palju satanistlikke boonuspunkte. Tõeseerumi süstimine on globalistide prioriteet ja globalistide usk on väidetavalt lutsiferianism, üks satanismi sektidest. Selle väite tõestuseks võime tuua kas või selle, et meie liitlase lõbus president Biden eitas just äsja laste vere joomist.

Otsustage siis nüüd ära, kas see tüüp on dementne või lutsiferiaanlik vampiir. Tõde on ilmselt kusagil vahepeal. Kas te olete kunagi kuulnud, et mõni normaalne inimene hakkaks lambist laste vere joomist eitama? Kes sellistele asjadele üldse mõtleb? Aga näed, meie liitlane mõtleb, ja mitte ainult ei mõtle, vaid ka ütleb. Avalikult, kaamera ees. Mõtlemapanev fakt.

Lisaks verejoomisele on meil globaalne aborditööstuse eelisarendamine, nokulaulud lasteiaias ja muud laste seksualiseerimise eriti võikad moodused kohitsemiseni välja, nagu ka Epstein, Keith Renier, Lawrence E. “Larry” King, Jr. ja muude sarnaste jälgandite eliiti rahuldavad lastebordellid joonistava välja ilge mustri, mida ei saa kuidagi pidada üksikjuhumiteks. Kingi homoseksuaalne lastekupeldamisettevõte oli seotud ka satanismi ja mõrvadega. Lugege, selle kohta on ilmunud mitu raamatut.

Kuid liigume edasi algallika juurde, Viganò võttis inimohvrid Saatanale jutuks oma raamatus Mors Tua Vita Mea (Sinu surm on minu elu), teose eessõnas ütleb ta, et vaktsiin on globalistide “inimvaenuliku, religioonivastase ja antikristliku” ideoloogia rakendamise tööriist, samas kinnitab ta ka, et “abort on ehe ja tõeline satanistlik rituaal” ja väidab, et abordijäänuste süstimisega muudetakse inimesed Saatana koguduse liikmeteks.

Loodame, et abordientusiastlik itaalia keele tõlk Maarja Kangro selle bestselleri võimekusega raamatu esimesel võimalusel maakeelde ümber paneb. Eesti on küll üks maailma ateistlikumaid riike, kuid satanism ja abordid meil veel keelatud ei ole, küllap võib siis ka Vigano raamatu läbi lugeda. Ingliskeelset tõlget huviga ootama jäädes.

See peapiiskopi inimohvri jutt võib tunduda imelik, aga ka minu juhusliku lugemuse põhjal leidub piisavalt fakte ja hüpoteese, mis tema teooriaga sobivad. Mina ei soovita midagi ega kedagi pimesi uskuda, olgu ta või peapiiskop ise. Jätame meelde ja jälgime arenguid, loeme allikaid, ja kui lisandub fakte, mis Viganò õpetust toetavad, siis saadame fännikirja Vatikani poole teele, ehk annavad edasi.

Siiani pole mingit mõistliku seletust sellele müstilisele vaktsiinikultusele. Mis oli vaja seda rüvedust Tõnu Aarele süstida? Ohvreid on selletagi juba 45 000 kandis. Miks on seda vaja süstida lastele, kes nakkuslikku vanadussurma ei sure ja kui surevad, siis üks miljonist ehk. Miks vaktsineeritud peavad kandma maske ja nakatuvad massiliselt?

Inimohvri teooria seletab mõndagi. Absurdse ja seosetuna näivad faktid asetuvad ilusti oma kohale. Kuid ärgem tõtakem arengutest ette. Seni kuni meil süstitute laipu tänavatel ei vedele, on ju kõik peaaegu hästi. Eriti ilm ja kliima. Mul on sõber Lauri, kes loodab, et kõik tõeseerumi kliendid surevad varsti maha, hiljemalt mõne aasta jooksul.

Ma loodan ka, aga samas kardan, et ka see üritus läheb globalistlikel-satanistide ikkagi kuidagi pekki. See oleks masendav pettumus, milline õnnestunud ajupesu – inimesed on nõus tassi kohvi eest endale mida tahes süstima. Kogu planeedi raha, võim ja lisaks ka põrgu väehulgad on maailma direktorite selja taga. Ole aga mees ja anna mürki ette, vabatahtlikud seisavad järjekorras ja küsivad aina lisa.

Lambakari usub kõike, mida telekas mölisetakse ja ikka ei sure maha. Juhtub mingi ime. Keegi teeb kuskil andestamatu vea. Mingi külmik läheb jälle pooleks. See lihtsalt ei ole õiglane. Nad peavad surema, telepühilaste sektil pole ühtegi ellujäämiseks vajalikku eeldust, oskust, teadmist ega ka vähimatki põhjust.

Ometi kahtlus jääb, kahtlus närib hinge.

(:)kivisildnik
Pärnus
25.07.2021