Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Nad raiuvad jalad maha, et vähendada jalajälgi

22.07.2023
(:) kivisildnik

Mõned nendest, kes on koolis käinud, ehk mäletavad veel kurba lugu õnnetust Kalevipojast, kellel lõigati jalad otsast. See pole niisama tühi jutt laste hirmutamiseks. “Kalevipoeg” on kujunemas oluliseks prohvetikuulutuseks, milles Kreutzwald kirjeldab globalistide alatuid inimsusevastaseid sepitsusi.

 

Just äsja kujunes suureks hitiks USA asepresidendi Kamala Harrise kõne, milles ta kutsub üles vähendama planeedi elanikkonda, et lapsed saaksid hingata värsket õhku jne jne. Ilmselt siis hakatakse vähendama täisikka jõudnud planeedi elanikke, et lastel, siilidel ja konnadel oleks hea olla ja mõnus täiel rinnal hingata. Aga kuulake ja vaadake ise SIIT.

Muidugi ei meeldinud see jutt paljudele, kes olid kuskilt lugenud, et inimestel on õigus elule ja neid ei tohi mingil juhul vähendama hakata. Ajalugu tunneb mitmeid roimareid, kes inimkonna arvukust tuntavalt kärpisid ja kellest enamik hiljem ka hukka mõisteti, esimesena tulevad meelde Stalin, Trotski, Mao, Pol Pot ja need sigudikud, kes Artur Sirgu aknast alla viskasid.

Mingid kommunistidest töllakad korraldasid Ukrainas metsiku näljahäda, mille tõttu hukkus kuni 6 000 000 inimest. Ühed ütlevad, et neli miljonit – nagu oleks see siis tühiasi. Ka miljon ei ole tühiasi, sest eestlasi on alla miljoni. Tuletan neid vanu asju meelde selle pärast, et kommunistid ja korruptandid on ennegi inimkonda vähendanud. See on reaalne oht, sest vasakterroristide meetodid on väga verised.

Tehnika on edenenud, tänapäeval osatakse teha kavalaid viiruseid, mis hiinlasi ja aškenazi juute ei sega, ent valgeid ja musti niidavad küll ja veel. Nii kinnitas teadusuuringule toetudes liitlase presidendikandidaat Robert F. Kennedy Jr, tapetud Kennedyte suguvõsast. Nüüd on ta tunnustatud antisemiit, rassist, paha ja mõistagi ka venelaste käsilane. Ei maksa ikka teadusega vehkida ja lõugu laiutada. Võid välguga kuklasse saada.

Aga tuleme tagasi poolpresident Harrise jutu juurde, see planeedi elanikonna vähendamise asi. Ta ütles tingivas kõneviisis: kui me vähendame, siis lapsed hingavad puhast. Kes on need meie? Kuidas vähendatakse? Keda vähendatakse? Need küsimused jäid hetkel selgitamata, aga raamotsus, nagu ma näen, on langetatud. Inimkonna vähendamise jutule järgnes kestev ja tormiline kiiduavaldus. See jutt meeldis verejänulisele publikule väga.

Telepastor Rick Wiles kommenteeris seda naerdes, et nad vähendavad jalgu, et vähendada jalajälgi. Nii saan sellest ka mina aru. Vahepeal olin ilma elektrita metsas ja ei hakanud vähest akut eesti lehtede peale kulutama, aga ma loodan väga, et planeedi puhtaks rookimine liitlase geniaalsel juhtimisel kiideti üksmeelselt heaks. Kommunistide puudust Eesti vabariigis ei ole.

Mujal maailmas läks aga etteoodatult vingumiseks, ja pärast hakati seletama ja vabandma, et Kamala ajas jälle kõik sassi ja ta tahtis tegelikult vähendada pollutsioone, mitte populatsioone. Aga miks siis saal rõkkas, kui ta täiega segast peksis, on nad seal kõik mingid tobukesed või? Miks ei hõiganud keegi vahele, et miks sa, koer, juba ei vähenda. Ei midagi sellist, nii oli öeldud ja et see oli ka nii mõeldud, on mulle selge õige mitmel põhjusel.

Üks nendest põhjustest on see, et juba täna on käigus õige mitmed tõhusad jalaraiumise projektid. Triibud taevas on muidugi laste kopsurohi – pertusiin200, aga nälja tekitamise algatused on ilmselgelt inimeste arvukuse vähendamiseks. Planeedi elanikonna vähendamiseks 75% ulatuses on käima tõmmatud lämmastikväetise vastane võitlus.

Kõigest sellest kirjutab ”Makroskoop”, loed ja nutt tuleb peale. Jälle korraldavad need kaabakad näljahäda, jälle peavad paljud surema, aga mitte miljonid nagu omal ajal Ukrainas, vaid miljardid kogu planeedil. Osundan: “Ilma väetiseta oleme sunnitud tunnistama näljahädade naasemist kogu maailmas, millega peavoolu “netonulli” monomaaniasse langenud poliitikud peavad hakkama lähitulevikus tegelema. Võltsvooruslikkust väljendavad rohelised luulud “tagasi metsikusse ellu pöördumisest”, putukatest toitumisest ja mahepõllumajandusest ei suuda reaalsuses toita isegi neljandikku maailma elanikkonnast.”

Kes ei suuda toita ühte neljandikku elanikonnastki, see matab rohkem kui kolm neljandikku inimkonnast – see teeb siis 6 miljardit tapetut jämedas joones. Mina arvan, et globaalsatanistide plaanid ei õnnestu kunagi täielikult ja maha tuleb siiski kanda vaid neli-viis miljardit helesinise planeedi isikkoosseisust. Ei oska öelda, kas seda on väga palju, hullumeelsest palju või nii palju, et pane pampers alla.

Samas, kui arvestada seda, et inimene ikkagi peab sööma, seda on ajaloolased tuvastanud juba keskajast peale, ja kui ta ei saa paar nädalat isegi krõbuskeid, siis muutub ta rahutuks, paranoiliseks ning ustavus sotsialismi ideele hakkab kuhtuma. Tulemuseks on metsik laamendamine, kannibalism ja muud sellised pahandused, mis vähendavad laulurahvast ja teisigi omakorda ja mitte vähe. Läheb siia miljard või kolm rehkendusele otsa, kes teab.

Viirus muidugi ei tule alati hästi välja ja ega vaktsiin ka puhast nurka ei tee. Nälg on aga kvaliteetteenus ja see võtab ikka täiega. Seega ei korraldata globaalset näljahäda mitte ilma tagamõtteta. Lehmapeeruvastane võitlus ja muud põllumajanduse demoniseerimise alatud trikid haisevad ühishaua järgi.

Toon konkreetse näite. Kui arstid surevad nälga, siis väljuvad lampjalad kontrolli alt. Kui arsti hoitakse aga elus, siis pole neil jälle kedagi ravida, ka probleem. Kui õgimist ei ole, siis kõiki elus hoida lihtsalt ei saa – rohkem kui 75% peab suunduma näljaohvrite nimekirja. Loodan et see, kes läheb ja kes ei lähe, valitakse demokraatlikult ja vastavalt inimõiguse keskuse soovitustele.

Kuidas siis Kamala eksis, kui vähendamine juba käib? Nad tõmbavad põllumajandust koomale ja loovad sellega üleilmse näljahäda eeldused. Viitsütikuga pomm. Loll eit Annuška on õli juba maha valanud, kui klassikuid tsiteerida. Lisaks veel see paha asi, et mõnel mandril rahvastik muudkui vohab ja vohab. Toitu jääb vähemaks, inimesi tuleb aga aina juurde. Kõiki kavatsetava õuduse peensusi ei näe ette “Makroskoop” ega Nõid Nastja, mina veel kaugeltki mitte, aga ka ilma peenhääletuseta on pilt lähitulevikust enneolematult verine.

Nad teevad sulle lõpu peale. See ei ole nali. Vali Sven Sildnik riigikokku või tõmba endale valge lina ümber ja mine. Vali paberil, vali elu!

( : ) kivisildnik
Pärnus 22.07.2013