Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Natsi- ja nõiaküttimine on alanud

-
26.02.2022
(:) kivisildnik

Kui keegi peaks mäletama veel Efraim Zuroffi, tuntud natsikütti, kes ka Eesti aladel skalpe üritas võtta, siis tuleb talle Ukrainas toimuv õige tuttav ette. Putin läks ju Ukrainat denatsifitseerima ja demilitariseerima, nii ta ise ütles. Samas ega Putini jutupunke tohi järgi korrata, kui kordad, siis on sul kohe progressiivne Postimees saabastega seljas.

 

Natsiküttimine on nii kommunistliku kui ka sionistliku ideoloogia alustala ja selle eitamine tuleks mu arvates võrdsustada holokausti ja eurolaulu eitamisega. Seega ma jaatan siinkohal natsiküttimist tungivalt, peetagu siis nende natside all silmas Ukraina valitsust või patriootlikke dissidente, vahet pole – mürsud sajavad kõigile selga.

Olgu see meie natsidele õpetuseks, kuuled, va Kaja Kallas, lõpeta oma natslikud koroona piirangud või muidu… Üldse on koroona ja sundsüstimine jäänud koos kliimasoojenemise ja transgenderasjandusega kaunikesti üldsõnaliste ja väheütlevate rindeuudiste varju. Sellest on muidugi kahju. Olid nagu põhiväärtused, aga enam ei ole.

Õnneks olevat vähemalt Briti luure mehemeele säilitanud ja sõja ajal ikka usinasti edasi LKGB sooneutraal-transvaal asja ajanud. Nii võidetakse sõdu, õppige, armetud heterod. Eestis pole natsiküttimist veel ametlikult välja kuulutatud, aga ootused on kõrgel. Seevastu on käivitatud suuremahuline nõiaküttimise operatsioon.

Varro Vooglaid on näoli mutta surutud selle eest, nagu soosivat ta Vene okupatsiooni eestis. Kohutav ketser, tuleriidale sellised. Mainitud nõiaküttimine oli peavoolu meedias massiivne, valelik ja vastik. Meedia-allergiaga isikutele selgituseks – Varro ei ole Vene okupatsiooni soosinud, mahitanud ega ülistanud – see on tüüpiline kommunistide propagandavale.

Aga eks see Varro nõiaküttimise asi lähe peagi kohtusse ja seal siis selgub, mida keegi tegelikult ütles ja keda oleks vaja tegelikult küttida. Mina olen sama meelt kui Varro, et putinistid on need, kes on Eesti iseseisvuse loovutanud, meie kaitsevõimet nõrgendanud ja meid hädisest transliitlastest ohtlikult sõltuvaks teinud.

Putinist ei ole ka see, kes muretseb rüvetatud kaitsevõime ja kadunud iseseisvuse ehk türanliku valitsuse pärast. Maha K. Kallase hirmuvalitsus! Eelmise okuptasiooni ajal tohtisin ma kohvikus käia ja ka kirjanike majja lasti sisse. Sellised on arengud, apartheid on teaduslik fakt.

Mul on raske mõista ja jälgida mõttekäike, mille kohaselt tuleb hetkel tampoonihuntaga rahu teha ja koos sundsüstijatega vaenlase vastu võidelda. Mina ei tea ühtegi juhtumit Eesti ajaloost, kus metsavennad koos hävituspataljoniga oleksid kommunistide vastu võidelnud. See ei ole loogiline, reaalne ega normaalne. Massimõrvaritega mingit koostööd ei tehta.

Ma võrdsustan Kallase toetamise Putini toetamisega, ühed Eesti riigi ja rahva vaenlased kõik, pealegi kommunistid. Aga mis on normaalsel täiskasvanud tervemõistuslikul eestlasel kommaritega tegemist? Kommunism on nõrkadele. Tulevik on tugevate päralt, kas ukrainlased halisevad? NATO neid ei toeta, lääs on nad hüljanud, Balti kirjanike toetuskirjast ei piisa kaugeltki mitte, aga nad võitlevad Kiievi loomaaia ümbruses vahvasti edasi.

Ka mõttetu sõda on parem kui mõttetu ila, mida meil suust välja aetakse. Kes on tõeline demokraat, turufundamentalist ja anaalfilosoofia eest võitleja, haaraku automaat ja kerigu Kiievisse või olgu vait. Eestlased said Hispaania kodusõtta minna, mis siis nüüd takistab? Mis siis nüüd takistab, võitle kummal pool süda käsib või kes rohkem maksab.

Aga tee midagi, kui sa nii kange sõjard oled. Kes on sõja poolt, nendelt ma ootan tegusid. Kui me aga oleme piirideta maailma poolt, Trumpi müüri vastu ja oleme rändeleppe heaks kiitnud, las siis venelased rändavad – nende asi kas tankidega, kopteritega või soomusrongidega.

Vene elud loevad vähemalt sama palju kui mustad elud! Kunagi kui ma aastate eest Visbys resideerusin – see on Gotlandi saarel, Rootsi kuningriigis – valitses seal samuti sõjahüsteeria, kopterid ja lahingulaevad panid ringi, tanke veel tänavatel ei olnud. Aga nalja sai ka ilma rasketehnikata küll ja veel.

Naiskirjanikud kandsid märke kirjaga “Mustad elud loevad”. Üritasin neile selgitada, et ka vene elud loevad. Ei olnud lihtne selgitada, et kui venelased tulevad, siis on nad ju abivajajad ja pagulased, nende elud on ohus, ei tohi nende pihta tulistada, see ei ole salliv, on ksenofoobia, on väga paha. Tühja pilguga jäid vahtima.

Viige oma Venemaa viisavabaduse projekt lõpuks ometi ellu, limukad. Või tehke uus piirilepe kuidagi nii, et Eesti piir tiirutab sügaval Eesti territoriaalvetes Läänemere põhjamudas ja maismaa ei puutu enam kuidagi asjasse. Mina mingit ohtu hetkel eestlaste tervisele ja varale ei näe, meil on hääletu alistumise traditsioon, dikatatuur ja vaikiv olek meil juba on. See annab lootust.

Olukord idarindel on segane, keegi nagu tungiks peale ja keegi nagu hakkaks vastu. Kui lähtuda globalistlikest positsioonidest, siis on see hea sõda, olenemata sellest, kes võidab. Ukraina on ikkagi rahvusriik, Putini definitsiooni järgi natslik, globalistlikult paha ja Jevgeni Ossinovski filosoofilistest arutlustest lähtuvalt ebainimlik düstoopia.

Mis selles siis halba on, kui ebainimlikku düstoopiat pommitatakse? Küsige ise Ossinovski noorema käest, kui te mind ei usu. Globalisti kõikenägeva silmaga vaadates on hea seegi, kui Ukrainat ei vallutata, vaid ainult nõrgestatakse, ikkagi kahju rahvusriigile, ehk võtavad aru lõhkilöödud pähe ja unustavad kogu loo. Kui Ukraina võidab, siis tuleb see muidugi ossinovskilik-soroslikult hukka mõista. Düstoopia ei lähe läbi, no pasaran!

Mõistagi ei ole Peipsi rahvaste ühendus globalistide jaoks parim lahendus, aga see on ikkagi globaalsem ja multikultuursem kui mõni palju kirutud rukkilillepurune pastla-rahvusriik. Selles mõttes peaks iga liberaal, globalist ja satanist toetama Putinit – pealegi, kui palju inimohvreid! Saatan naerab ja silitab feministil peakest.

Loodame, et valimiste ajaks oleme me kõik oma NATO, globalismi, sallivuse, piiride avamise ja lääne väärtuste õppetunnid kätte saanud ning mõistame, et on ainult kolm tähtsat asja, need on eesti rahvas, eesti keel ja eesti kultuur. Kõik muu on riigireetmine. Vali Sven Sildnik riigikokku! Vali elu!

( : ) kivisildnik
Pärnus 26.02.2022