( : ) kivisildnik: Dementne eliit tembutab jälle

Arvamus,
- Updated
©UU
( : ) kivisildnik

Meditsiiniteemad on valdavad ka selle planeedi vaimuelus. Lisaks Saaremaal, New Yorgi getodes ja Tambovi oblasis möllavale kommunistide laboriviirusele on tõusnud ülemaailmselt probleemiks eliidi vaimse tervise ilmselge allakäik. Nii nagu meie sotside ninamehi ja meediaprogressiive, kahtlustatakse ka ameerika demokraatide juhtoinast ja presidendikanditaati Joe Bidenit juba ammu dementsuses.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

See vaene mehike eksleb sihitult, tühi pilk silmis, eralennukite vahel, lakub avalikult lapsi, nagu oleks Epsteinil külas ja ajab sellist rõlget kelbast näost välja, et ka Vilja Kiisleri hitid selle kõrval tunduvad vaata et mõistliku jutuna. Viimasel ajal on globaalne üldsus hakanud kahtlema ka vasakintellektuaalse harrastusviroloogi Bill Gates’i mõistuses.

Kas normaalne inimene paneb oma uue suure virtuaalreaalsuse toote reklaami sisse mingi suvalise kunstnikutädi? Kas teie olete varem kuulnud maailma “suurima elava kunstniku” Marina Abramovici nime? Kahju, peaksite olema kuulnud, sest juba 2013. aastal ilmus Kunst.ee ja ERR kultuuriportaali vahendusel Heidi Rosma lugu Abramovici instituudi rajamisest nn kunsti propageerimise eesmärgil.

Ehkki maailma terviseorganisatsiooni ei ole kogunenud just vaimuhiiglased, oskavad nad reklaamikampaaniat teha küll. WHO korraldab hetkel mingit totakat üleilmset telekavaatamise üritust aga kampaania on OK, seda veavad Lady Gaga, keegi ellujäänud biitlitest ja muud kas tuntud või nomenklatuursed klounid. Kampaania toimib normaalselt, menunäod töötavad – reklaam pole ju raketiteadus.

Bill Gates pidi aga oma miljoneid maksnud kampaania häbiga maha võtma, sest täiesti ootamatult sai see lisaks viiesajale püstisele pöidlale 25 000 hävitavat hinnangut – ühesõnaga negatiivset tagasisidet oli 50 korda rohkem kui friigifänne. Laiu masse häiris Abramovici isik, kelle satanistlik-kannibalistlik tegevus on vandenõulaste ja tagurlaste ringkondades varemgi kõneaineks olnud.

Kui üritada laste ja daamide seltskonnas selgitada Abramovici esteetilisi vaateid, siis see ei õnnestu. Tegemist on eriliselt rõlge friigiga, kelle suurimaks hitiks on spirit cooking, kokandusalane toode, mis seisneb selles, et ta serveerib kõrgseltskonna vägevatele sperma ja rinnapiimaga maitsestatud verd, lisaks inimese laiba laadse eseme seest mingit muud jõledat sousti. Bill Gates´i maitse üle ei vaielda, eks ole.

Eesti oludes oleks Gates´i kampaania oma meeleheitlikkuses võrreldav sellega, kui kodanik Kasela progressiivne Kalakombinaat200 ei paneks oma uute räimerullide reklaami mitte Anne Veskit ja Taukarit, kelle eesnime ma olen unustanud, vaid püüaks Pärnu Linnagaleriist kinni alasti feministi Mare Tralla kogu tema vormikuses ja loomulikus sarmis ning laseks siis reklaamid eetrisse. Ma usun, et publiku reaktsioonid oleksid sarnased ja sarnaselt ennustatavad.

Abramovici panus on siiski Tralla omast kraadi võrra kangem, ta kostitab verega ülirikkaid, tema tööd kujutavad koobastesse riputatud lapsukesi, ta poseerib ajakirjade kaanel väikeste laste ja nülitud kitse peaga ning teda on pildistatud ka Luciferi kujutava maali ees koos parun Jacob Rothschildiga – ühesõnaga satanistlikumat tädikest on raske ette kujutada.

Võimalik, et Microsofti reklaam osutus õigeusklikele satanistidele liiga lahjaks. Polnud seal ei laste ohverdamist, sarviktaati, pedofiiliat verejoomist ega laibamõnitamist – lihtsalt mingi mutt kobiseb kunstiteemadel ja grupp lihtsameelseid vahib teda läbi virtuaalprillide – selge, et täielik pettumus. Kui vana Ozzy on laval, peab ta ka nahkhiire ära sööma, fännid vähemaga ei lepi.

Pole teada, mis toimub Bill Gates´i ja tema leitnantide peades, igal juhul on asi halb. Kui keegi üritab oma toodet müüa tundmatu isiku lõustaga ja see reklaam on veel pealegi surmigav, siis on häving kindel. Palju paremad ei ole variandid ka siis, kui keegi Microsofti perakorteris arvab, et pedofiilne satanism müüb nii mis mühiseb või et seda väärastunud ilmavaadet oleks vaja ilmtingimata ja hiiglasuure raha eest mahitada.

Aga eks selliseid progressiusust kantud lolle reklaame ole ennegi tehtud ja on ka valusalt vastu pükse saadud. Meenub Gillette’i mehi mõnitav sooneutraalne raseerimisvahendite kampaania, mis läks ettevõttele miljardeid maksma. Erinevalt Gates´i jüngritest jätkus sellel tolgustekontoril siiski sooneutraalset mehisust oma jonni edasi ajada ja kinnitada, et nii oligi plaanis. Kampaania jätkus, sooneutraalsusel oli hind.

Ühesõnaga ärge enam kunagi Gillette’i junnakaid ostke, see on peakontoris nii planeeritud ja kui te ostate, siis te õigustate tarka vasakturundust. Ja kui võimalik, siis hoidke ka satanistlik-pedofiilse mainega Microsofti asjadest eemale, ma tean, et see ei ole lihtne. Aga ikkagi, kui on selgelt mõista antud, et see ja see toode on satanistidele, kannibalidele ja pedofiilidele, siis võiks sellest teha omad järeldused.

Gillette’i ja Microsofti näitel võib järeldada, et globalistide ärijuhid on ogarad nagu mägrad, ei suuda oma sooneutraalset pedofiilset satanismisajoobi ning äri kuidagi lahus hoida ja ühelt poolt kaotavad raha, teiselt poolt aga kujundavad oma väärastunud mainet ikka täiega. Kui teil varem oli kahtlusi, sis nüüd teil neid enam ei ole. Need tüübid ei ole normaalsed. Asi on selge, ühemõtteliselt selge, olukorda on kirjeldatu klassikalises kirjanduses.

Vahva Sõdur Švejki lugejatele on tuttav kõrtsiepisood, kus arutatakse keisrihärra tervise üle ja leitakse, et kuna talle peavad mitu amme tissi andma, siis on ta nõdrameelseks jäänud. Tänaseks on selle maailma vägevate menüüsse lisaks rinnapiimale segatud ka spermat ja verd, aga olukord ei ole palju parem. Dementsus valitseb, õnneks ei saa see enam kaua kesta, nõdrameelsus ei ole jätkusuutlik.

( : ) kivisildnik
20.04.2020
Pärnus, vandenõulaste lõbusas seltskonnas

 

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused