Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Nõrkust ja lollust tootev haridussüsteem tuleb kuulutada terrorismi toetavaks mehhanismiks

-
18.05.2024
(:) kivisildnik

Kõigi homoseksualistide, homoaktivistide ja prohomoseksuaalsete eidekeste kurvastuseks olen sunnitud teatama, et Eesti mõõdukalt homoseksualiseeritud haridussüsteem on rünnaku all. Pehmeid väärtusi, avatust, anaalsust, vene keelt ja nokulaule edendav haridus on kuulutatud nurjunud projektiks ja see selle igati mõistliku diagnoosi on piidervärgile pannud hr kaitseväejuhata Martin Herem.

Milles on küsimus? Kas transseksualism, laste kohitsemise agitatsioon, hüsteeriline feminism ja kinnismõtteline homoseksualism ei olegi tugevused, nagu meile on räägitud. On arvatud, et on tugevused, aga elu ja sõda näitavad, et tegelikult ikka ei ole küll. Va Herem kurdab, et kooliproduktid on nõrgad ja ei vea sõjaväes välja. Füüsiline ettevalmistus on null.

Osundan totaalsele militaarsele katastroofile: “KVKT miinimumnõuded eeldavad, et sooritaja teeks kahe minuti jooksul vähemalt 40 kätekõverdust toenglamangus, sama ajaga tuleb teha ka 46 istessetõusu selililamangus ning 3,2 kilomeetri jooksu aeg peab olema kuni 15,54 minutit. “Eelmise aasta tulemuste kohaselt on teenistust alustavate kutsealuste KVKT miinimumnõuete täitmine olnud jõukohane vaid 28 protsendile sõduritest.”” Ühesõnaga selle luuseripolguga me kaotame sõja.

Mandumine ja loomastumine on meid viinud lisaks kirjaoskamatusele ka kõige labasema füsioloogilise nurjumiseni. Me ei kasvata terveid, tarku ja tugevaid lapsi, vaid mingeid kiiksuga kliimahüsteerikuid ja kärbatanud äbarikke – vaimseid ja füüsilisi luusereid. Sõda me veel ei ole kaotanud, aga lehed on loetamatud ja majandus on miinuses. Nõrkade ja lollidega ei saa majandada.

Nõrkus ja lollus on riigi vaenlased. Nõrkust ja lollust tootev haridussüsteem tuleb kuulutada terrorismi toetavaks mehhanismiks, sest me ei suuda nõrkade ja lollide hariduse jääkidega võidelda ei terrorismi ega ka sotsialismiga. Lollakad lasid meil ka elektrihinna taevasse tõsta ja viisid riigi eelarve peldikutorudest alla. Lolli tunned elektritõuksist, kastirattast ja kliimaministeeriumist.

Va Herem tõestas meie nõrkuse – meil toodetakse 72% nõrku. Lolle on ehk veidi vähem – professor Martin Ehala ehk juba veidi aegunud uuringute järgi on meil ülikoolide esmakursuslaste hulgas funktsionaalsete kirjaoskamatute protsent 50% tuuris. Ma ei imesta, kui see suhtarv oleks täna ja gümnaasiumiastmes 80%. Riigikogus näib olukord olevat veel hullem.

Nooremad põlvkonnad on vaimselt, füüsiliselt ja moraalselt nurjunud, sellele ei saa vastu vaielda. Aga kanep on neil mõistagi rohelisem kui meie ajal. Tarkusest ja jõust irdunud, laser tagumikus kliimat ja viirusi kartvad tolbajoobid ei kõlba mitte millekski. Meil ei ole tulevikku, me kaotame sõja isegi siis, kui kunagi õnnestub osta mürske ja rakette. Anna granaat idoodi kätte ja ongi kõik. Põmm.

Kuidas siis nende nõrkade ja lollidega sõda käib? Neil ei õnnestu mobilisatsiooni eest kõrvale hoida ja nad veetakse rindele. Nad ei ole võimelised mõistma patsifirmi tarka õpetust, mis annaks neile veidi ajapikendust, saavad kohe pommiga pikki pead. Ellujäänute mobiili saadab vaenlane SMSi, et NATO ja euroliit on kliimale halvad ja täis tapvat linnugrippi, seega tuleb ohvitserid maha lasta ja ennast vangi anda.

Kas nad lasta oskavad, on muidugi kahtlane. Kas lugeda oskavad? On kindel, et ei oska. Ohtlik oleks ainult audiovisuaalne propaganda, tiktoki klipijunn. Aga küllap laialt Venemaalt üks klipi tegija ikka leitakse. Ja ongi sõda läbi. Rahvusriigi hävitajad on saanud oma tahtmised, satanistlikku ilmariiki küll ei tulnud, aga Eesti Vabariik hävitati teadlikult ja süsteemselt.

Koolidest on ära kaotatud lõpukirjandid, mida ei osatud enam kirjutada. Huvitav, kas sõjaväest kaotatakse ära kehalised katsed? Või võtavad militaristid koolid lihtsalt relva jõul üle ja muudavad nad taas isamaaliseks oskuste ja teadmiste edasiandmise asutusteks? Mina muud võimalust ei näe. Tuleb alustada vabadussõda koolide ja laste päästmiseks globaalpiidrite kägistavast haardest.

Olemasolev haridussüsteem on kujundatud fataalseks ja letaalseks julgeolekuohuks. Globalistlik haridus on oht meie iseseisvusele, vabadusele ja sõltumatusele ning inimväärikusele ja kultuuri võimekusele. See saast tuleb tulise rauaga välja kõrvetada. Õpilastele tuleb teha audit. Keda saab veel päästa, see suunatakse kirjaoskamatuse- ja kehalise kasvatuse kursustele.

Ülejäänud lähevad kas polikliinikule katsete jaoks või eutaneerimisele. Selge, et kõigist ei saa elulooma ja liberaalidele eutanaasia kohe kangesti meeldib. Asi võib tunduda julm, aga olukord on lootusetu, riik hukkumas ja Putin on ikkagi veel palju julmem. Kes ei taha militaarset haridusreformi eutanaasiaga, see tahab Putinit ja tema hariduse punkte. Nõrkus on Putini kõige parem liitlane.

Lapsed on koolis tehtud nõrgaks, lolliks ja kukeks. See on kuritegu riigi ja rahva vastu. Nõrgad ja lollid peavad surma, kõngema nii sõjas kui rahus, pääsu lihtsalt ei ole. Seega tuleb valida Sven Sildnik riigikokku. Vali paberil ja vali elu!

( : ) kivisildnik
Pärnu 18.05.2024