Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Olen ohuks sõnavabaduse kriminaliseerimise vabadusele

-
18.02.2023
(:) kivisildnik

Päev algas eriti tülgastavalt. Kes käskis mul selles roojaseks feispukis ringi kolada? See tuleb ära lõpetada. Ühena esimestest asjadest märkasin Varro Vooglaiu postitust, pildil oli tasuline teleküsitlus, kus 1,25 okupatsiooniraha ees sai vastata küsimusele: Kas Varro Vooglaid on ohuks Eesti vabadusele?

Idiootlik küsimus. Täiesti loll. Pole mingit eesti vabadust. Ammu enam ei ole. Vabadus on loovutatud perverssele, nõmedale ja vägivaldsele sitikasööjate suurvõimule. Me pole enam ammu vaba ega iseseisev riik. 80% seadusi tuleb Brüsselist ja nende käsulaudade järgi siin siis sitsitakse, lömitatakse ja andutakse. Lisaks telefoniõigus, korruptsioon, rahapesu, sõnavabaduse kriminaliseerimise kampaania, süvariik ja elektrivalimised. Rsk.

Kui meil on üldse mingi vabadus, siis on meil vabadus sõdida globalistide oopiumisõdades, maksta kreeklaste võlgu, vabadus homoabielu elada, lastega kaubelda, vabadus elektribörsil laostuda, vabadus palgavaesuses vireleda ja nagu tõestas Kuuuurija, viimane vabadus vanadekodus nälgida ja külmetada ja buhhenvaldi luukereks kokku kuivada.

Minu jaoks võrdub see vastik vabadus välismaalaste, külakurnajate ja suurfirmade ettekirjutus täita Siberi orjalaagris metsalangetamisvabadusega või vasekaevamisvabadusega mõne sama ebameeldivas piirkonnas. Meil oli stalinismivabadus, oli stagnatsioonivabadus ja nüüd on süstimisvabaduse järgne liigsurmavabadus, elauaealühenemisvabadus ja seninägematu sündimuslanguse vabadus.

Kui see on teie jaoks vabadus, siis olen ka mina selle vabaduse vastu, olen orjakauplemisvadaduse vastu, olen ka lastekohitsemisvabaduse vastu, võõrastes sõdades suremise vabaduse vastu, igasuguste eutanaasiavabaduste vastu – olgu selleks siis sundsüstimine või näljutamise ja külmutamisega ja alandamisega enesetapule viimine.

Iga normaalne inimene peab olema kuritegevusvabaduse vastu, reetmisvabaduse vastu ja orjastamise vabaduse vastu. Mina olen vabaduste vastu, mis on ohuks Eesti riigi, rahva ja kultuuri edasikestmisele. Sündimus langes 17 000-lt niuhti 11 000 peale, me oleme rahvana suremas, me oleme otsapidi ajaloo prügikasti ja kui surma põhjuseks on lurjuste vabadused, siis tuleb teha lõpp nii kaabakatele kui nende nn vabadustele.

Kus on minu vabadus? See pole vabadus, kui kamp lurjuseid võib teha minuga mida iganes ja ma ei tohi isegi rahulolematust väljendada. Kohe vihakõne paragrahv selga ja kongi – see on ju neil raiskadel valimisprogrammides – vaenukõne. Sõnavabaduse kriminaliseerimise paragrahv, nagu väga tabavalt defineeris Varro Vooglaid.

Sinu vabadus laamendada, kommunistikalts, lõppeb seal, kus algab minu sõnavabadus jms. Ühesõnaga, Varro ei ole oma “vabaduse” vaenamise projektis üksi, mina toetan ja kindlasti toetab keegi veel, meil peab ju olema veel mõni põhiseaduslikule korrale ustav kodanik.

Samas on suur asi, et pooltel ja mõnel veel pealegi, on kupli all kõik korras. Müüdav ajakirjanik võib küsida mida iganes, talle makstakse selle eest. Tema peab korraldusi täitma, muidu ta jääb nälga, siin on isegi mingi loogika. Mis aga ajab tuhandeid inimesi maksma hr Vooglaiu demoniseerimise eest? Mis see on?

Ehk on tegu võltsinguga? Võimalik, strateegiliste kommunikaatorite ja globalistidest suhtekorraldajate, loe propaganda madude jaoks on tegu väikeste summadega. Aga võibolla ikkagi ei ole võltsing. Ehk ongi pooled inimesed kas ajupesuga lolliks tehtud või toiduahela osad ja teavad, et kui režiim kukub, siis on ka neil minek?

Igal juhul on muretsemiseks põhjust enam kui küll – kui võltsitakse üht, siis võltsitakse ka teist ja tükki kolmandatki. Kui ei võltsita, oleme rahva ja riigina samahästi kui peldikus. Võibolla on nii, et mõistlikke inimesi on küll rohkem, aga hüsteeriasse aetud propaganda ohvrid on tegusamad ja usinamad – hullul on tedagi looma jõud.

Kuid igal jampsimisel ja närususel on ka positiivne külg. Ehk aitab see dementsuse paraad mobiliseerida seadusekuulekaid, eestimeelseid ja arukaid inimesi. Käes on selline vaimunõtruse laviin ja tsunaami, et selle tuleb vastu astuda või muidu… Või muidu läheb elu veel halvemaks, hinnad veel kõrgemaks, repressioonid veel julmemaks ja möla veel lollimaks.

Ohtlik vabadusele? Varro Vooglaid on minu tagasihoidlikule eksperthinnangul kõige targem ja ausam inimene kogu maal. Ja see argumenteerimata ja lambist võetud süüdistud tõestab eelkõige seda, et süvariigi reeturid ja vere joojad näevad temas ohtu, nüüd saab riigikokku, oioioiooioioi, vaivaivaivaivaivaivai. Saabki, see on selge ja õiglane ja kasulik ja vajalik.

Stratkomm üritab midagi teha, mingigi solgiga aus inimene üle valda, paraku ei ole fakte, ei ole argumente, ei ole midagi sisulist ette heita. No ei ole. Millisel faktil põhineb väide – on ohuks vabadusele? Null fakti. Siis hakatakse suvalist solki näost välja ajama – ohuks vabadusele – esiteks pole ohuks mitte millelegi, teiseks pole enam ammu mingit vabadust ja kolmandaks te raisad valetate kogu aeg. Valetate ka nüüd, fakt.

Vaenlase vaenlane on sõber. Kui peavoolumeedia kedagi kotib, siis on ta lahe tüüp, oma jope, annan hääle. Polegi tegelikult millesegi süvenda, kui sõimavad, siis on see sisuliselt kompliment ja garantiikiri. Ilmaasjata nad ei mölise. Seega tuleb lisaks Varro Vooglaiule valida ka riigikokku Sven Sildnik, sest Sildnik toetab Vooglaidu, põhiseaduslikku korda ja tervet mõistust. Vali elu!

( : ) kivisildnik
Pärnus 18.02.2023