( : ) kivisildnik: On mõistlik valmistuda eluaegseks koduarestiks

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Kui ma ütlen, et katkupiirangud ei lõppe enam kunagi ära ja meid ootab eluaegne koduarest, koos lõputu süstimise, maskikandmise, vaesuse, nöökimise ja alandamisega, siis maksab mind uskuda. Esiteks sellepärast, et mul on alati õigus, teiseks sellepärast, et seda juttu räägivad ka globaliste siseringi kuuluvad valeprohvetid.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Hea näide on Jacques Attali, prantsuse presidendi erinõunik, väljapaistev anaalfilosoof ja rüvetatud ühiskonna teoreetik, keda peetakse tippsatanistide siseringi kuuluvaks massuurikaks ning kelle väljaütlemistel hoiavad vandenõuteoreetikud hoolega silma peal – sest tema ettekuulutused kipuvad pahatihti täide minema.

Eesti keeles on saadav Attali raamat pooletuhande leheküljeline “Juudid, maailm ja raha” (kirjastus Olion, 2005) ning uus ja selgepilguline portaal “Makroskoop” vahendas just Attali eluaegse koduaresti profeteeringut, osundan: “Jacques Attali väidab, et eriolukordade käigus kehtestatud ühiskonna kontrollmeetmed on tulnud selleks, et jääda alatiseks ning kujundada ümber kogu senituntud elukorraldus.”

Soovitan lugeda, Makroskoopi majandab Adrian Bachmann, kes pole suvaline põhulõug marutõbise päevalehe talitusest, vaid asjalik inimene, kes on töötanud kümme aastat luureanalüütikuna välisluureametis ja NATO peakorteris. Pean tunnistama, et pärast Attali düstoopia lugemist Makroskoobi vahendusel tõusis minu usaldus NATO vastu oluliselt.

Bachmann asetab Attali tuleviku Gulagi visiooni suure lähtestamise konteksti ja küsib, kes on need “meie”, kes “peavad” sinu ja minu elu ära rikkuma igavesest ajast igavesti. Kelle huvides on riikide ja firmade laostamine, paranoilise hirmuõhkonna loomine müüdava solkmeedia vahendusel ja kes keelitavad su lapsi mesikeelselt mürgisüsti tegema ning vastab:

“Kes on need „nemad“, kes „suurt lähtestamist“ edendavad? Peale vaadates paistab, et tegemist on tavapäraste kahtlusalustega: maailma tippkapitalistid, ajalooliselt jõukad dünastiad maailma eri piirkondadest, ilmalike ja vaimulike õukondade liikmed, miljardärid ja muu seesugune rahvas. Ehk teisisõnu, inimesed, kellel on piisavalt raha, et arvata, et maailm kuulub neile.”

Kas meil on fakte, mis kinnitavad Attali ilget tulevikunägemus? Muidugi on, maskid ei aita, ikka tuleb süstida, süstid ei aita, ikka nakatuvad vanurid ja kõige vaktsineeritumad riigid suletakse taas, Siimu tütar ähvardab, et suve ei tule ja kuskilt Lõhnastatud Pudeliharja ministeeriumist imbub välja info, et Eesti läheb suvel jälle lukku, täpsemalt kuueteistkümnendal, lisaks sellele sepitsetakse meil igavest eriolukorra seadust – ja sepitsejad on ebaseaduslikult võimu haaranud rahapesijad ja muud korruptandid.

Mõistagi rikkad kolka korruptandid, seega “meie”, kes kohe “peab” ja ka teeb. Kui peab, siis peab. Kes saab rikastunud rahandusministrit takistada või endise peaministri tütart mõistusele kutsuda või seksiroboteid maaletoovat presidenti ohjata – ei ole kedagi, kes oleks võimeline presidendil ja tema seksiterminaatoritel kasvõi natukenegi hoogu maha võtma – nii rikas on ta. Mis meil vaestel ikka teha?

Ehk läheks Toompeale protesteerima ja vaataks koertega tõtt ning kiikaks automaadi torusse, et mis seal ka huvitavat on? Nägin saadet protesteerijaga, oli tore tegelane, endine jalgpallur, mitte mingi sorosliku kontori omasooihar eideke. Jalgpallur rääkis asjalikku juttu, kinnitas, et protesteerib viis meest ja kari naisi ja lapsi. Jutu mõte oli see, et meestest pole nagu asja.

Aga kas mehed on selle jama kokku keeranud? Kas peaminister on valge paks mees? Kas president on valge keskealine ja õel onuke? Kas keegi meeskodanik varastas ministeeriumist kohvimasina ära? Kas Vilja Kiisler on toksiliselt maskuliinne? Need on valusad küsimused. Ma ei mäleta, kas ma üldse viimasel ajal mõnes kontoris meest olen näinud.

Mehed oleks justkui minevikku jäänud. Mul just kaks sõpra surid ära, on tänaseks jäänud minevikku. Hämmastav kokkusattumus, mõlemad olid mehed. Võib öelda, et nii üks kui teine tapsid ennast ise ära. Kui sa sööd ja jood mürgiseid asju, siis sa sured ja kui sa sööd mürki, siis sa oled enesetapja. Sellest ei räägita, aga nii see on.

Jah, piinlik on, ei taha sellest rääkida. Olid kaks erinevat inimest, üks uskus kõike, mida Vikeraadio räägib ja süstis ennast ja võttis tablette peale ja läks. Teine vihkas kõike seda, mida lehes kirjutatakse ja jälestas lehelugejaid ja võttis rohkem vedelat ja läks. Mina pean mõlemat katkuparanoia ohvriteks.

Väga raske on elada, kui sa usud Attali ja tema käsilaste juttu ja pead nende lähtestamisplaani õigeks. Ei kannata välja – liiga palju paranoiat, lootusetust ja õudust. Aga väga raske on elada ka siis, kui sa ei usu propagandavalesid ja pettud kroonu-usku sõprades ja lähedastes, kes on Attali usu vastu võtnud – liiga palju lauslollust, loomalikkust ja reetmist. Ega ei kannata välja.

Aga küllap on seegi plaani osa, Attali on kuskil ka depopulatsiooni vajalikkusest kirjutanud, depopulatsioon on ilusa kõlaga sõna, aga tähendab planeedi elanikkonna vähendamist. Ma arvan, et vähendamist tuleb alustada nendest, kes seda vähendamise juttu räägivad, usuvad ja takka kiidavad. See on õiglane.

Head sõbrad, kes depopuleerub järgmisena? Tehke depopulistidele seda meelehead, sööge tablette ja jooge aga kangemat peale. Ja kui tabletti ei taha, siis rohkem kangemat, see võtab luuni välja. Veel parem, kui manustate kõike, süsti, tabletti ja teravamat, no kõike. Sinu keha, sinu valik. Mina saan ka vähemate sõpradega kuidagi hakkama, minu pärast küll ei maksa midagi söömata ja süstimata jätta.

Ma oletan, et eluisu äravõtmine on depopulistide põhiline relv inimkonna vastu – kui sa oled depressioonis, ängis, masenduses ja paranoilisestes meedialuuludes, siis sa enam ei taha elada. Pole mõtet. Sind vaevavad üksindus, vaesus, lehest loetud kinnisideed ja inimliku rumaluse triumf. Sellest hakkab tervis jukerdama, ehk on teilgi juba une- ja paanikahäired? Kui on, siis see on depopulistide plaan, soovige neile palju õnne. Nad on oma tööd hästi teinud.

Ja ega meil muud ei olegi teha, kui Attali plaani järgi hääbuda, laostuda, manduda ja kõngeda, kas vaikselt või suure pauguga. Plaan B, valmistuda eluaegseks koduarestiks, kinnitada oma vaimu, teha trenni, tunda elust rõõmu ja sülitada globaalvärdjate ajupesule. Minu aju, minu otsus.

( : ) kivisildnik
Pärnus
22.05.2021

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused