Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

( : ) kivisildnik: Õudne soigumine ja hammaste kiristamine

-
10.09.2022
(:) kivisildnik

Midagi on ikka hästi ka, mis on elektri hind looduse ülevuse kõrval? Stalnuhhiniga läks natuke halvasti, aga Jaana Toomiga näib kõik endiselt hästi olevat nagu ka ETV+iga. Samas kui võrrelda kodanik Toomi päikeseloojanguga Pärnu lahel, siis pole nagu millestki rääkida.

 

Hakkasin mõtlema, kes see Stalnuhhin üldse oli, midagi ei meenu. Ilmselt keegi natsikütt, aga eks selliseid ole ennegi nähtud nii hävituspataljonis kui kirjanike liidus. Ega kuningannaga ka brittidel kõige paremini ei läinud, aga las ta olla, nüüd on neil uus paks valge kuningas, ehk saavad hakkama.

Jüri Mõisal on mingis mõttes ikkagi õigus, hädaladmist ja soigumist on liiga palju. Ma ei näe probleemi kliimaga, nakkushaigustega, naiste õigustega, Ungari transvestiitide, Ukraina homoseksuaalsete paramilitaristide ja muu sarnasega. Samas milline hala.

Ma ei ole kusagil öelnud, et probleeme ei ole, tegelikke probleeme ei ole lihtsalt meedias. Selle asemel käib mingi lõputu asendusinisemine otsitud ja sisseostetud rämpsteemadel. Kui keegi kuskil halab, on mu esimene reaktsioon, et see ei ole probleem ja tegemist on idioodiga.

Palgaliste nutunaiste nilbes kontekstis kõlab igasugune rahulolematu kõneviis debiilselt. Kuidas ma saan ühiskonna valupunkte taunivatesse lugudesse hästi suhtuda, kui nad on üldjuhul pooletoobiste naisahvide soperdised, mis räägivad meeste majanduslikust vägivallast naiste kallal – no küll on ikka naistel paha olla, kui mehed neile raha annavad.

Ära võta siis raha, tolgus, mine tööle! Kas keegi pani sulle noa kõrile ja sundis rahapakki vastu võtma? Too mulle, kui üle jääb. Ja kui ka mõni sarnane autor selles samas homolehes hakkab elektrihinnast rääkima, siis pole see tõsiseltvõetav jutt. Autor on ebausaldusväärne ja väljaanne põhiseaduslikule korrale vaenulik.

Selles mõttes on Jüri Mõisa avaldus täiesti ratsionaalselt positsioonilt tehtud, osundan: “Ainult mingi oigamine käib. Mingit energiakriisi pole.” See, et mingi töllmokk kuskil reeturite lehes elektrivingatsit laseb, on ja peabki igale normaalsele inimesele suva olema.

Kui hr Mõis oleks ok tüüp ja elus mõne raamatu vabatahtlikult läbi lugenud, siis oleks ta jutt ka igati lahe. Ütlen kohe ausalt, et kuigi Hr Mõisa moraalsed ja intellekuaalsed positsioonid ei ole leidlaps-ajakirjanike omast oluliselt tugevamad, esindab ta antud juhul siiski tervet põlgust haige hülgemöla vastu. Fakt on vale, aga suhtumine on õige.

Mina ei hakka kunagi uskuma lehehottendotti, kes on kirjutanud kümme tuhat valet, isegi siis, kui ta korra elektri asjus mõne pooltõe avaldab. Ta on ikkagi valetaja, närukael ja kahjur. Ma ei usu kommunistist ajakirjanikku isegi siis, kui ütleb, et suve järel tuleb sügis – ta mõtleb tegelikult kliimasoojenemist.

Ta on südames rohepööraja ja temasuguste pärast ongi meil elektrimajandus seal, kus ta on. Sügaval. Rohemaffia on inimkonna vaenlane ja varas pealegi. Ükski pool- ega täisroheline ei tohiks vastutusest pääseda ning peaks koos valitsustegelaste ja korruptantidega kohtupingis istuma riigivastase tegevuse eest.

Kui mõni roheline kobiseb elektri teemadel, siis peab ta oma juttu alustama ja lõpetama sõnadega: “Mina isiklikult tõstsin elektri hinda, sest siilid ja konnad on mulle tähtsamad kui Eesti riik ja rahvas ja ükskõik, mida ma ka meeltesegaduse hoos kirjutan, tegelikult ma olen kliimaaktivist ja jätkan oma õõnestustegevust. Lisage mind riiklike kurjategijate nimekirja ja ärge mind enam kunagi lugege.”

Ja kui ka rahapesupartei valijad ja aktivistid ei ole nõus rahapesupartei energiapoliitikaga, mis see minusse puutub. Selle pere tülid on nende isiklik asi. Ma ei saa üldse liberaalidest aru, nad valisid oma väikeste kätega jälle sotse, rahapesuparteid, 200 ja muud sarnast, said pasa kaela, see pidigi nii minema. Muud varianti ei olnud.

Alati oled kahjureid valinud, alati oled vastu mune saanud heleda laksuga, mis nüüd siis teistmoodi on? Kaos ja vaesus on asjade loomulik liberaal-globalistlik käik. Mõtlesid tõsiselt viie rikkama riigi piiridesse jõuda või? Selleks tuleb ikka lennukipilet osta, valimislipikuga ei jõua kuigi kaugele.

Ma saan aru, kui mina kiunuksin, mina pole neid tõhke valinud. Teie saite, mis tahtsite, olge nüüd vait, lõdvestuge ja üritage toimuvat nautida. Nautimiseks on hetkel väga sobilik kliima. Talvel on raske lõdvestuda, kui külmas ja pimedas toas külmavärinad peale tulevad ja kõht koriseb vastikult.

Kes valis külma, külmetagu kangelaslikult – maailm saab päästetud ja Putin variseb ka kohe kokku. Ega seda elektriasja ilma mõtteta pekki ei keeratud, mõte oli õilis ja seda mõtet pole keegi ära muutnud. Elektriparunid rikastuvad kõige õilsama põhimõttega – maailma päästmise nimel. Varsti hakkavad alukaid ülikonna pükste peal kandma nagu superkangelased.

Mis siis halvasti on? Muidu oleks ju kohe maailma lõpp? Seda tahate või? Üks Rootsi koolitüdruk ütles, et maailma lõpp tuleb. Tähendab tuleb, lehes ka kirjutati, kommunistid ise kirjutasid. Ammu peaks juba käes olema. Seega ongi käes. Nii et kiirustage külmetamise ja nälgimisega, viimne tund on käes. Rahu! Kui homset päeva ei tule, siis ei tule ka elektri- ega gaasiarvet.

Minul isiklikult on kõige rohkem kahju afroeurooplastest, kes peavad nüüd külmetama ja nende õigustatud sooja vee ootus on samahästi kui peldikus. Lugesin just uudist, et Šveitsis hakatakse neid lurjuseid vangi panema, kes kütavad toa soojemaks kui lubatud +19 kraadi. Ja teine uudis oli, et Saksamaal tulevad järgmisest kuust tänavatele sõjaväe terrorismivastased üksused, et ohjeldada rahulolematut pööblit.

Miljoni vaese maal on õnneks inimlikku kannatust vähem ja kongi toppimise ja terrorismi vastu võitlemise meetmeid veel ei ole välja kuulutatud. Politseinike ka nagu vähevõitu või nii. Nii et elu on meil ikka mitmes mõttes palju parem kui kuskil süvaeuroopa pangandus- või tööstusriigis. Vaata kui mõnus – kui kütad toa soojaks ja sind ei pandagi selle eest kinnimajja kolmeks aastaks. See vist ongi maapealne paradiis? Või vähemalt demokraatia.

Aga mine tea, ehk on kongid soojemad, vangidel on ju igasugused õigused, neid ei tohi külma ja näljaga piinata, selle kohta on seadus. Ega mul kade meel ei ole, istuge soojas kongis, liigutage radika paistel varbaid, vasti on teie nari all kõik need rohelised kirjatsurad, elektribandiidid ja neid mahitavad globalisid-satanistid ja kesse sooroslasigi välja jätab.

Eelnevast lähtudes järeldame, et Sven Sildnik tuleb ilmtingimata riigikokku valida. Nälja- ja külmasurm pole kunagi pärast Teist maailmasõda nii lähedal olnud kui täna. Surm halb. Elu hea. Vali elu!

( : ) kivisildnik
Pärnus 10.09.2022