( : ) kivisildnik: Pandeemia tingimustes ei saa luuludes elada

Arvamus,
- Updated
©kuvatõmmis
Koroonaviiruse leviala

Lubasime pandeemiat, tehtud. Kuid katkuteemad pole sellega veel ammendatud, kes õigel ajal poodi ei viitsinud minna ja varusid soetada, seisab nüüd koos tõbistega kolmveerandtunnistes järjekordades ja valib jääkide hulgast paremaid palu, see on igaühe enda evolutsiooniline valik. Eesti Vabariigis ellujäämise kohustust ei ole, laste eest hoolitseb selleks volitatud ametkond.

Eriolukord, meeletud inimkaotused Itaalias, lennuliikluse katkestamine euroopa ja ühendriikide vahel ning Kirkorovi kontserdi kollaps on meid ehk veennud piinlikus tõsiasjas, et optimistid ja utopistid tegid ennast taas kord korralikult lolliks, mingit saladust ega üllatust siin muidugi ei olnud. Kas keegi tõesti arvas, et ajakirjanikud ja võrkpallurid on lahedad tüübid?

Meid ootavad ees rasked ajad, euroopa arenenud riikides, siis mitte Rumeenias ega Bulgaarias, vaid Prantsusmaal ja Itaalias on lõpetatud haigusjuhtumite arvestuses surnuid vastavalt 45% ja 84%, (VAATA SIIT). Millises ulatuses Eesti ja maailma majandus kokku kukub, ei oska ma öelda, pole ekspert. Fakt on aga see, et suuremal osal eestlastest sääste ei ole, elatakse palgapäevast palgapäeva.

Mis saab kommunaalmaksudest, pangalaenudest, liisingutest ja elustandardist, kui eriolukord pikeneb, töökohad suletakse ajutiselt või koondatakse sootuks, sellest ma mõelda ei taha ja ei mõtle ka. Katku ja ikalduse hammasrataste vahele jäänud inimeste tervis, vaimne tervis, perekond ja väärikus lendavad kõrges kaares kuradile. Seda ka ilma nakkust saamata.

Ma üritan leida toimuvas ja eelseisvas positiivsest ja sedagi ei ole vähe. Meie ühiskonna kõige valusam probleem, ja nagu me nüüd ka näeme, julgeolekurisk number üks on luuludes elamine. Meie ühiskond on luuluühiskond, me ei ela tegelikkuses, vaid kinnismõtetes, soovunelmates, perverssetes erootilistes kujutelmades ja kõikvõimalikes napakates neomarksistlikes ja globalistlikes meelepetetes.

Hea näide on sotsiaalministeerium, mis selle asemel, et tegeleda vaeste ja õnnetutega, mahitab seksuaalveidrikke, feministe ja räppareid. Reaalsusest irdumine ei ole omane ainult ajupestud enesekohitsemiskihuga alaealistele, saarlased näiteks eelistavad ellujäämisele Itaalia võrkpalli. Tule taevas appi, see on väärastunud liberaalsuse, globalismi ja hullumeelsuse täielik apoteoos. Kuhu ja kui palju katk nüüd Saaremaalt levib, võiks ja peakski tuvastama juurdlus.

Meil on perearste, kes televisioonis soovitavad ülimalt ohtliku viiruse vastu võitlemiseks üksteist emmata, et sel viisil tekitada positiivset energiat. Mul ei ole sõnu selle nõdrameelsuse kirjeldamiseks, miks siis juba mitte voodoo, viirusele needuse peale panemine ja kitse- või inimohvrid? Samasse kategooriasse lähevad ka poolemeelsed multikultuuri fanaatikud, kliimahüsteerikud, soroslased, feministid ja anaalfilosoofid.

Inimesed on heast elust lolliks läinud ja kaotanud igasuguse kokkupuute reaalsusega. Siin on põhjuseks ühelt poolt politiseeritud haridus, vasakkiiksuga kultuur, täiesti üle võlli liberaalne ajakirjandus ja teiselt poolt virtuaalkeskkonnas elamine, olgu selleks tühja pilguga teleka jõllitamine või sotsiaalvõrgustikus natside küttimine. Kuidas saakski uusmarksistliku hariduse saanud, kontoris vaginaalviha projekte kirjutav ning oma vaba aega FB-s pealekaebamisega sisustav isik olla vaimselt terve?

Meil ju koolitatakse inimesi vaimuhaigeteks ja võetaks nad seejärel hulludena tööle – ma ei näe mingit vahet liberaaldemokraatlikel kontoritel ja vaimuhaigla kinnisel osakonnal. Seni kuni on raha hulle palgal hoida ja ühiskond ei ole veel dementsuse koormus all kokku varisenud on kõik hästi. Aga siis tuleb ootamatult üks kena viirus ja ongi kõik. Pandeemia tingimustes ei saa luuludes elada.

Sa kas elad terve mõistuse ja loodusseaduste järgi või sured. Veganite immuunsüsteem on nõrk. Võrkpallifundamentalistid tõmbasid endale ja kogu ühiskonnale kohutava nuhtluse kaela ja ka katkutõbiste embajatel pole samuti pikka pidu. Meil on vaba maa ja kõik võivad edasi vagiinamütsikestega ringi jalutada, kliima pärast pead vastu põrandat taguda või ebaseaduslike immigrantide pärast silmad peast nutta, tehku seda, aga kui katkuvarusid ei ole, kui karantiinist kinni ei pea, siis on variante vähe.

Kui onu Soros, sotsmin või suvaline eurokontor sulle mulli ehitab, siis sa võid selles mullis pikka aega mõnusasti elada – seni kui tuleb viirus ja su jalapealt maha võtab. Mullis elajatel ei ole ühte väga olulist võimet, puudub võime tegelikkuses orienteeruda. Kogu nende eksistentsi mõte on tõde moonutada, fakte varjata, valesid ja propagandat levitada ning iga päev oma usku globalismi väärjumalatesse sõna ja teoga kinnitada. See jätab ajule kustumatu jälje, selline aju ei kõlba enam millekski.

Minu jaoks on viirus väga huvitav projekt, nõrgad surevad, rumalad surevad, lurjused ja parasiidid kaotavad sissetulekuallika ja turvalise pesapaiga. Ma tahan näha, kuidas järjest süvenevas kriisis ja järjest enam ja enam tapvas nakkuses saavad hakkama kõik need sooneutraalid, lumehelbekesed, kliimapühilased ja brüsseliskäijad. Ma tahan nende puu- ja patsiendiembamise jura edasi kuulata.

Ma tahan näha soroslasi oma avatud ühiskonna ja inimõiguste ulgu kuu poole ulumas ja siis pikali kukkumas. Me näeme juba täna ühendriikides, kuidas marketirüsinas inimesi pussitatakse, sellised olukorrad on eriti karastavad sallivuse jutlustajatele. Ja miks see meil ei peaks nii minema. Millised variandid on lodevatel, põduratel ja argadel kontorirottidel pätistunud rüüstajate või kannibalide vastu?

Seda kõike saame me näha. Pandeemia paneb ühiskonna surve alla ja esimesena annab järgi kõige nõrgem lüli – liberaaldemokraat läheb kas ise katki või loobutakse temast kui liigsest ballastist. Nappe ja ellujäämiseks vajalikke ressursse ei hakka keegi investeerima feministidesse, soomuutmisnõustajatesse ega kliimaaktivistidesse, ise nad aga enda eest seista ei suuda, selleks oleks vaja nii kehalist, intellektuaalset kui moraalset jõudu. Puudub ka elementaarne elukogemus. Oleks vaja tegelikkuses orienteeruda, ent viirus ei ole sotsiaalne konstruktsioon, ja kui ta ongi, siis on ta konstrueeritud geeniväänajate laboris eesmärgiga tappa.

Luuluühiskonna lõpp on vältimatu, seniks nautigem mängu, lisaks võrkpallile pakub tänane päev mõndagi meeliköitvat ja hingeülendavat. Peagi näeme me aga, kuidas parasiit lusika nurka viskab, aga enne rapsib ta looma moodi ja ma ei imestaks, kui see ajab naerma.

(:)kivisildnik
13.03.2020
Pärnus, vandenõulaste lõbusas seltskonnas

Kommentaarid

15 commentsOn ( : ) kivisildnik: Pandeemia tingimustes ei saa luuludes elada

 • Avatar

  Nagu alati sõim ja süüdistused, pandeemia autoritest ja eesmärkidest mitte sõnagi.

 • Avatar
  (:)kivisildnik

  lp Realist
  olen nii varem kui hiljem Uutes Uudistes tapjaviirusest kirjutanud, kuu aega tagasi kirjutasin selle loo:
  ( : ) kivisildnik koroonaviirusest: reaalse ohu varjamine on võrdne mõrvaga
  ARVAMUS, 15.02.2020
  https://uueduudised.ee/arvamus/kivisildnik-koroonaviirusest-reaalse-ohu-varjamine-on-vordne-morvaga/

  tänan tähelepanu eest (:)

 • Avatar
  Meelis Orassaar

  Miks president ei räägi nüüd haiget tegemisest. Eesti Võrkpalli Liidu presidendi eestvedamisel toodi viirus Eestisse. Kas võtab vastutada, et rahvas nakatatud? Selline tegu hullem kui riigireetmine. Kui paljudele saarlastele ja mandrieestlastele selline teguviis haiget tegi? Nüüd küll võiksid juba mõned “pead” lennata.

 • Avatar

  Kus Sa kuu aega tagasi olid sellise postitusega? Praeguses valguses kõlab see tagantjärgi tarkusena ja olukorra tõdemisega. Ma oskan seda sama humoorikalt teha, ja kanakari jälle kiidab takka. Meie üritasime täpselt samamoodi, aga vähem ilukirjanduslikus vormis inimesi FB-s üles äratada jaanuari lõpus-veebruari alguses ja mis oli vastuseks – naer. Reisipildid. Corona õllepildid – hävitame koronat. Kommentaarid stiilis aidsi, grippi, autoavariidesse suremisest.
  Tegelikkuses kui suur osa moodsatest linnastunud inimestest ei pääse kasvõi paariks päevaks poodi, internetti, ja bensiinijaama kohvi+saiakest ostma – siis jäävad nad haigeks ilma koroonatagi.
  Õnneks on praeguses olukorras peaaegu kõik tehtud, aga kuuajalise hilinemisega. Pomm plahvatab nagunii, aga keegi veel ei tea, kui kõvasti ja millal.

  • Avatar

   Mis kuust sa räägid- tropid võrkpallurid võiks täna seina ääree panna- kui viiruse juurde minna ei saa siis toome viiruse endale külla. Enamuse eesti tänase haigestumise võib vabalt kirjutada nende jobude kaela. Loodan, et võrkpalli liidust ka päid hakkab lendama ning veel parem kui nad ise selles haiguses kodus siplevad.
   Meedia on täna see kes poodides haigutavate tuhjade lettide taga seisab. Tekitada paanikat iga minut. Samas meie napakas noor Helme’st ministri hakatis kes ainult kraaksus- kohe maailma lõpp ja mahanduse langus käes. Saab rahulikult aga tõhusalt samuti asju ajada. Kui eelnevalt võtsid iga päev sõna president, peaminister, siseminister, sotsiaalminister igapäevaste teemade ümber siis täna sosistab ainult peaminister- teised kuhugi kadunud või mõtlevad öeldu üle järele. Kokkuvõtteks- kui tuleb see haigus siis tuleb, elame üle ja läheb elu edasi, millisest faasist me uuesti edasi läheme seda näeme tulevikus. Palve on aga kõigile- ärge tekitage paanikat inimestes!

 • Avatar

  Koroonaviirus on juutide ja hiinlaste loodud, et hävitada valge rass, Iisraelis on juba vaksiin ootamas ja USA juuditeadlased tegid koostööd Wuhani Ülikooliga.
  https://alt-right.com/2020/03/14/greedy-goyim-hating-jews-scrambling-to-create-a-coronavirus-vaccine-they-can-make-a-killing-from/

 • Avatar

  Tige, kättemaksuhimuline ja õige. Mitte tingimata selles järjestuses.

 • Avatar

  Karm, aga tõsi ja tundub, et rapsib kõvasti. Kaine mõistus kulub marjaks ära, saab siis näha, palju seda veel jäänud on. Aga Kivisildnikule ikka vahedat huumorit segatuna elu tõsiasjadega!

 • Avatar
  Tea Laanpere

  Praegu ei ole küll aeg sellise vihkamise külvamisele,valitsus tegutseb korralikult.Inimesed järgige soovitusi,et tervena sellest olukorrast välja tulla,eestlasena hoia oma rahvast ja jäta jabur tigetsemine!

 • Avatar

  Aitäh, Karl, et tulid siia “ühiskonnast ja teistest” hoolima.

  • Avatar

   Karl Kivil – kui sa vaatad küsitlusi (olulistel teemadel), siis sa näed, et neid “piruka-ootajaid” pole mitte enamus, vaid rahva suur enamus…, kellelt väike kamp “õiget usku” olevaid “hoolijaid” on selle (täitsa demokraatlikult) kaaperdanud…
   See sinu “normaalne aeg” tähendab vasakliberaalset mass-ajupesu – ja inimestel on sellest kõrini ja rahvas hakkab ärkama (kui sa veel pole märganud).

 • Avatar

  Uskumatu lugu, President on keele alla neelanud. 10 peaga lohet mängides, ringi tuisates, on äkki VABA SÕNA ära kaotanud…või lihtsalt ei saa, sest valitsus on tõhusat tööd teinud, keel ei paindu seda ütlema. Samas, ega puudust sellest küll ei tunne aga liberid on kimbatuses, kes neid lohutaks, kui mitte nende endi pealik. Ehk väike Paris läheks vaataks, mis tal viga on, lohutaks Manonat ka. Veelkord…ausõna, ei tunne puudust kahepalgeliste liba õnnistustest, hoidku need igavesti omale.

 • Avatar

  Üks fakt, Eestis on tänase seisuga 12 elaniku kohta 1 haigestunud, Hiinas aga 17 elaniku kohta, seega on Corona Eestis juba ületanud Hiina haigestumuse.

 • Avatar
  muusika rahva kõrvadele

  Täitsa tõe kriteerium, seda artiklit peaks nüüd küll kõik ajalehed ära trükkima, miks nad seda FB-s nuuskimise asemel ei tee, aru ma ei saa. Sealt nopitakse muidu iga ligilaste appikarje suure kella külge. Aga jah, eks endast kirjutada, ja veel tõde, olegi raske. Jälle otse kümnesse sallijatele, tubli!

 • Avatar

  Aga mida me siis ootasime/lootsime?!
  Rohkem või vähem kõrvalseisjatena ja pealtvaatajatena oleme ju ise selle arengu süüdlased, tunnistajad.
  Keegi ei pane meie eest liberastiale päitseid pähe, see minnalaskmine ikka liiga heast elust,
  sest nii on mugavam. Mulle meeldis, kuidas Gräzin tuletas meelde pisut rohkem kui inimpõlve
  tagust tsiviilkaitset, mitte et ma seda aega taga nutaks aga toimis kõik, mida täna peab
  taas leiutama hakkama – ennetus, valmisolek, piirid, tervishoid…

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused