Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Peaaegu kõigejärgne maailm

01.04.2023
(:) kivisildnik
© (:)kivisildniku Facebook

Tosina aasta eest hakati rääkima tõejärgsest poliitikast ja tõejärgsest maailmast. Sellega peeti silmas ühiskondlikku debatti, mis muidugi ei olnud enam mingil moel väitlus, vaid emotsionaalne jõuramine, kus faktide, argumentide ja väidete tõestamise asemel kasutati ühe ja sama valeväite pidevat kordamist.

Nüüd, kus Riigikohus on kõik valimiskaebused tagasi lükanud, võime rääkida õigusejärgsest Eesti Vabariigist. Kunagi oli kohtumõistmine, nüüd enam ei ole. Täna on ilma kohtumõistmiseta, ilma argumenteerimata, ilma poolt- ja vastuargumente kaalumata selge, et häälte ülelugemine ei ole oluline, pole vaja üle lugeda, tuleb pimesi uskuda – demokraatiast on saanud usuasi.

Aga mina ei usu, sest meil on põhiseaduslik usuvabadus. Küsimus on selles, kuidas saavad ühes riigis elada koos kodanikud, kellest üks osa loeb hääli ja teine osa usub hääli. Uskujatel lastakse hääli uskuda, ülelugejatel aga hääli üle lugeda ei lubata ja kohus viskab kaebused lihtsalt minema.

Kooseksisteerimine on võimatu, sest ühed elavad vastavalt põhiseadusele ja teised vastavat oma soroslik-satanistliku ususekti irratsionaalsele dogmaatikale. Ühed loevad hääli, teised usuvad hääli. Asi oleks lihtne, kui soroslastest satanistlikud kommunistid oleksid tavakodanikega võrdsed ja neid saaks kuidagi allutada seaduse jõule.

Kahjuks on uuskommunistid seadusest kõrgemal, sest nad on infiltreerinud kõik ühiskonnas olulised positsioonid, muu hulgas ka kohtud ja mõistavad õigust vastavalt oma usutõdedele või viskavad dogmale vasturääkivad ja neile ebameeldivad kaustad, kaebused ja kirjad lihtsalt minema. Alamastme kohtutes võib olla veel mõni seadustest lähtuv kohtunik, Riigikohtus on nad aga ilmselgelt vähemuses.

Nii on, ja mulle on väga raske vastu vaielda, mis muidugi ei tähenda, et valede mantra mälumine võiks lõppeda. Kindlasti hakkab keegi kuskil soiguma, et meil on õigusriik ja kohus on oma sõna öelnud ja sina ole vait. Ei jää vait, sest solksõna on öeldud, aga õigusriiki enam ei ole. Elektrikupjad võtavad endale sadu tuhandeid eurosid riigi raha ja nii jääbki.

Pole õigluse haisugi. Samas kui võtta nii, et elekter-mis-tahes-hinna-eest-poliitika on toonud riigile poolteist miljardit kasumit, siis oleks me ju oma sõjaprojektidega täiesti käpuli, kui vastutulelikud elektrikud poleks süvariigile appi tulnud. Õiglane tasu elektrikule oleks pool miljardit. Ilma molekulikurnamiseta oleks Bahmut langenud.

Sama teema jätkuks, Saksa kommarite väljaanne Politico paljastati kui kõige ilgem solgiauk ja pesuehtne infooperatsioonide pesa, aga alles siis, kui ta meie süvariigile varvaste peale astus ja veel nii tähtsas küsimuses nagu Ukraina püha sõja mahitamine. Politico käitub nagu putinistlik venekeelne Eesti ajakirjandus ja veel hulleminigi, ehk peaks neilegi maksumaksja raha saatma mõned miljonid? Sellised teenused ei ole maksumaksjale kunagi odavad olnud.

Politico valetab, Riigikohus sülitab põhiseadusele ja elektrikud varastavad seaduslikult ja elajalikult. Aga see ei ole kaugeltki kõik. Need on esimesena meelde tulevad ja silmatorkavamad näited täielikust loomastumisest. Me ilmselt peame olema õnnelikud, et pole veel nii põhja käinud kui ameeriklased.

Ameerikas pole enam huumorimeeltki, seal solvub noorem põlvkond isegi sellise leebe koomuski peale nagu seebiseriaal “Sõbrad”. Peavad solvavaks ja ahistavaks ja kallaletungivaks. Lollid. Lollid ja koledad, vähe sellest – lääne naised on nii inetud, et isegi vene mehed neid enam ei taha, sellest on hea lugu Makroskoobis. Meil on ka selles mõttes palju paremini läinud.

Neil on seal ikka täielik hullumaja, mingi kohalike seaduseväänajate kategoorias rähklev sooroslasejuss tahab Trumpi vangi panna – nagu me hästi teame, on Trumpi pidevalt valede ja valekaebustega üle külvatud, algusest peale – Vene suhted, Vene hoorad, venelaste mõjutatud valimised – see kõik on olnud vale. Küllap on järjekordsed süüdistused samuti vale. Kommunist uusi trikke ei õpi.

Ent tuleb ette ka reaalseid ja eriti jõhkraid kuritegusid, just äsja lasi üks meheks opereeritud 28aastane naine Nashville’i kristlikus koolis maha 3 last ja 3 õpetajat. Mõni päev enne seda ilgust hoiatas tagurlasest telenägu Tucker Carlson transseksuaalide vägivalla eest ja teda hurjutati eest ja tagant, nüüd on lapsed surnud.

Kes on paha inimene, kas see kes hoiatab mõrva eest või see kes lapsed maha tapab? Ma pole viitsinud relvastatud transseksuaalsete terroristide propaganda videotesse süüvida, neil näib olevat oma paramilitaarne liikumine, kas transhävituspataljonid või midagi sellist. Igal juhul on asi tõsine ja tappev.

Selle massimõrvaga on päevavalgele ilmunud igasuguseid kahtlasi asjaolusid – väidetavalt ei suuda politsei tuvastada roimari motiivi ja varjab transterroristi manifesti. On ülimalt tõenäoline, et kui on manifest, siis on seal ka motiivid kirjas, manifestid ongi oma vaadete selgitamiseks ja propageerimiseks.

Ilmselge kristlastevastane vihakuritegu jääb aga uurijatele müstiliseks saladuseks. Eesti seaduste järgi oleks nüüd, kus kristlasi tapetakse, igasugune kristlastevastane vaenu õhutamine kuritegu. Mida ja kui palju meie meedia sellest verisest transeksuaalist kirjutab, võite ise uurida.

Valge Maja pressiesindaja, lõbus kahvanägu, nagu ta on, tegi ehtkommunistliku avalduse, mille kohaselt nn transkogukonda “rünnatakse” – nagu oleks kristlikud koolilapsed transude kättemaksupäeva üritusel tule avanud. Naeruväärne, alatu ja täielikult silmakirjalik jura.

Korraliku põntsu sai komude jutupunkt, mille kohaselt koolitulistajad on valged keskealised Trumpi-pooldajatest mehed, lisaks mainitud transtapjale on avaldatud veel kolme transmassimõrvari nimed ja näod. Uus ja huvitav teema igatahes, küllap mängivad siin oma osa ravimid, ilma milleta transaasjandus jalul ei püsi, kes teab.

Ma loodan väga, et kui keegi vaevub Nashville’i tapatalgu nüanssidesse süvenema, siis ta oma last kohitsema ei kiirusta. Transaktivistidesse suhtub edaspidi adekvaatselt ja jutte sellest, kuidas libasoolisi taga kiusatakse, ahistatakse ja õigusest lapsi pilastada süsteemselt ilma jäätakse enam kunagi tõsiselt ei võta. Laste ahistamise privileegi ei tohi kellegi olla.

Ja tapatalguid ei tohi korralda ei kristlaste, laste ega ka õpetajate vastu. See on kohutavalt alatu. Et meil sellist mõistusevastast jälkust ei juhtuks, ei mahitataks, ei õigustatakse ega kinni ei mätsitaks – vali Sven Sildnik riigikokku. Vali paberil, vali elu!

( : ) kivisildnik
Pärnus 01.04.2023