Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

( : ) kivisildnik: Rotid põgenevad uppuvalt vaktsiinilaevalt

-
27.08.2022
(:) kivisildnik

Nelja tonnisele elektrihinnale on raske midagi erutavat lisada, aga üritama peab. ERR-i otsijamootor näitab, et nimi Fauci läbis avalikõiguslikku uudistevoogu viimati 21. veebruaril, seoses ebaseaduslike inimkatsete ja sundvaktsineerimise kohuasjaga. Selle nädala uudist, et Fauci astub aasta lõpus vaktsiinikupja ametist tagasi, otsingutulemus ei näita.

Vandenõuteoreetikud juubeldavad, kinnitavad faktidele ja statistikale toetudes, et kogu katku-maski-süsti ametlik narratiiv variseb mürinal kokku, massimõrv tuleb avalikuks ja tapatalgu korraldajatel tuleb kohtu ette astuda. Nürnberg läheneb! Küllap ka Eestis, sest meie liigsuremus 2021. aastal oli Euroopa suurimaid, konkureerib vaid Portugal.

Pilt selgub, verist tõde ei saa enam kinni mätsida ja nüüd süüdistavad kõige paranoilisemad vasaklimukad vahhiinikuritegudes president Trumpi, nagu poleks Fauci talle kurikavalat nõu andnud ja nagu oleks saanud ta maniakkidest ekepertide, müüdavate teadlaste ja hüsteerilise punameedia vastu. Üksi kogu satanistliku nomenklatuuri ja süvariigi vastu?

Minu jaoks ei ole enam ammu kahtlust, et viirus töötati välja Wuhani laboris, et seda ilgust rahastasid Fauci ja Hunter Biden, suht haleda viiruse ohjamiseks võeti kasutusele ohtlik ja pahatihti surmav ravi, rikuti elajalikult inimõigusi ning tänu valedele ja propagandale kehtestati piirangud, millega laostati majandused ja postivalimisi rakendades moonutati ühendriikide valimistulemused. (Loe SIIT!)

Ma ei hakka siin veel kord üles lugema hukkunud vanakesi, lolliks ja vigaseks jäänud lapsi, arvukaid enesetapjad, kokkukukkunud tippsportlasi, hullunuid, laostunuid ning tahes või tahtmata massimõrva kaasosalisteks hakanud arste, ajakirjanikke, ettevõtjaid ja poliitikuid, nagu ka kõikvõimalikke kultuuri ja meelelahutuse kloune. Kes oli süstimise vastu?

Kordan küsimust: kes oli süstimise vastu? Väga vähesed. Avalikult julgesid oma meelsust avaldada mõned üksikud. Igaüks võtku endale viis minutit vaba aega ja mediteerigu tööpäeviti teemal: Milline on minu osa massimõrvas? Kas ma tunnen oma ohvreid isiklikult? Kas mulle meenuvad nende näod? Miks ma seda tegin? Kas ma saan kuidagi oma roima heastada?

Mõnus on mediteerida, kui käed ei ole verised. Mediteerige ja kohe hakkab hea. Kui teid survestati, siis tunnistage kõik ausalt üles ja minge politseisse, kohtusse või Uutesse Uudistesse või Objektiivi ning rääkige kõigile, mis tegelikult juhtus.

Heaks eeskujuks on onu Zuckerberg, kes käis Joe Rogani juures ja tunnistas ilusti üles, kuidas FBI soigus FB-le, et Hunter Bideni läptop on Vene desinformatsioon ja kuidas FB siis meetmed tarvitusele võttis.

Mõistagi oleks Hunteri roojane läptop tema isa, praeguse USA peast haige presidendi Joe B. valimisvõidu võimalused põrmustanud. Eriti kui oleks avalikkusele teada antud, et isa on poja mustades ärides kõrvuni sees ja trooniprija näib süsteemselt tegelevat narkomaania, prostitututsiooni, korruptsiooni ja ilmselt ka rahapesu ja pedofiiliaga. Need on õigustatud kahtlused, läptop on olemas ja selle uurimist venitati ja takistati. Nii palju siis demokraatiast, õigusriigist ja sõnavabadusest raja taga.

Alex Jones soovitas videopöördumises president Trumpil vahhinijurast lahti öelda, tunnistada oma viga ja asuda inimkonna poolele, enne kui punased ta kohutava kuriteo süüdlaseks lavastavad. Trumpi viga on arusaadav, ta ei ole viroloogia ekspert ja peab asjatundjaid kuulama. Eksperdid on aga osutunud kohutavateks lojusteks.

Trumpi olukord on raske, kuid suu vett täis taeva kaela kukkumist oodata ei maksa, paremaks see midagi ei tee. Ilmselt on tegu siiski kaine arvestusega ja on võimalik, et päris suur osa Trumpi pooldajaid on pärast vahiinipuuga pähe saamist ikka veel uimased, aga mis veel halvem, ka ise inimvaenuliku depopulatsiooni süsteemiga seotud.

Valges majas resideeruva Bideni olukord on aga veelgi raskem, maine on ka ilma läptopita sama hästi kui peldikus, seal on ka majandus. Inflatsioon teeb rekordeid, imikutoidu puudumisest oleme ilmest juba rääkinud. Afgaani talupojad tegid maailma suurima sõjamasina selja prügiseks, Ukrainasse maetakse miljardeid, aga peale Dugini tütre suuremaid saavutusi ei paista jne. Kui madalale võib üks impeerium langeda?

Mul oleks see Ameerika allakäik sügavalt savi, kui Eesti nn iseseisvus ja nn sõltumatus ei oleks kokku naelutatud Ameerika hegemooniaga. Hegemooniaga on aga õige nutused lood ja nüüd kanna seda triibulist risti nagu narr. No jah, kuidas va Kaja Kallas NATO Baltikumi kaitsmise plaani kirjeldaski – kand ja varvas ja eks pärast vaatab. Pärast vaadata on hilja, võiks üritada lihtsamaid asju ette näha.

Laseme süstida ja pärast vaatame. Laseme elektrikutel Utah’sse investeerida ja pärast vaatame. Laseme ahvikarja börsile ja pärast vaatame. Valime internetis ja pärast vaatame. Astume euroliitu ja pärast vaatame, kuidas Saksa tööstusgigant ei jõua enam vett soojendada ja nühib ennast märja kaltsuga nagu isane koer emast. Muhe huumor küll.

Mu meelest on nüüd küllalt vaadatud, võiks hakata mõtlema. Mõeldakse ajuga, aju asub peas. Mul tuli selline mõte, et me elame Utah päikeselistel liivaväljadel. Kui kõik on nagu Utah – kasulik nagu Utah, tark nagu Utah ja meie kõigi ühistes huvides nagu Utah ja prääksub nagu Utah ka veel – siis on see siin täieline Utah.

Süstla Nürnbergid tulevad, selles ma ei kahtle, aga et nad tuleksid ka Eestis ja et tribunalist ei kujuneks mingit veiderdamist nagu Estonia või rahapesu uurimisest, siis teate ise keda riigikokku valida. Ma ei hakka Sven Sildniku ega kedagi teist esile tõstma. Selleks puudub vajadus, puudub ka toimiv alternatiiv. Vali elu, kõik muu on surm!

( : ) kivisildnik
Pärnus
26. august 2022