Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

( : ) kivisildnik: Sajad tuhanded isikud kadusid Eestist jälgegi jätmata

-
28.05.2022
(:) kivisildnik

Ma alustan hea uudisega, otse suurepärase uudisega, vaimustava uudisega. Väga austatud peaminister Kaja Kallase andmetel – kusjuures andmeid on kontrollinud ka Postimehe faktikontroll ning pole väidet ühemõtteliselt ja selgelt ümber lükanud – on meie elanikkonna konsistents viidud kooskõlla põhiseadusega ja eestlaste protsent on tõstetud 85% tasemele.

Aitäh, va Kaja Kallas, eestlast tarvis. No oli alles äsja 68%, saime ka kuidagi hakkama, keegi ei kurtnud, nüüd on hakatud vinguma, et tulevad sõjapõgenikud ja eestlaste osa elanikkonnast väheneb veelgi. Vale, alatu laim, ei vähene, hoopis suureneb. Ja kohe päris korralikult suureneb. Kontrollitud fakt, pigem ikka nii kui naa.

Matemaatiliselt on asi selge. Kui viina lahjendada, siis alkoholi protsent langeb, vabandage see brutaalne võrdlus, aga tulemuseks on kusine kokteil, mida aus inimene suu sissegi ei võta, nimetatagu seda siis vahekorraks mererannas või veriseks krossiks. Krossigi pole väärt see lake, lurr, solk, see jalapesuvesi.

Matemaatiliselt ei ole eestlaste suhtarvu suurenemine elanikkonnast võimatu ka olukorras, kus mitte-eestlasi tuleb sõjakoldest juurde. Seda muidugi juhul, kui mitte-eestlasi kokteilist rohkem ära võtta kui juurde panna. Sest eestlasi kuskilt kiiresti ja suures koguses lisaks hankida ei ole võimalik. Hiinas ei toodeta, Hiina valmistub sõjaks, tal pole aega.

Seega tuleb va Kaja Kallase avaldust tõlgendada ratsionaalselt: kuigi Ukrainast tuleb orvukesi juurde, kaob osa mitte-eesti elanikkonnast kuskile väga kiiresti ära. Ongi hea, et ära kaovad, sest peaministril pole raha energiatoetuste maksmiseks – ilma toetuseta ootab ees aga talv ja külmasurm.

Äsja avaldati ajakirjanduses andmed, et Euroopas külmub igal aastal surnuks 100 000 inimest. Surnuks külmumist nimetatakse ametlikus retoorikas energiavaesuseks, ja Euroopa on teatavasti soojem ja rikkam koht kui Eesti, vähemalt vanasti oli.

Meie ohvrid on energiakerjuse seisundis eeldatavasti eurokeskmisest suuremad. Külmumisandmete valguses ongi parem, kui eestlasi on rohkem, siis ei külmu ära immigrandid, pagulased, sõjapõgenikud ja muud multikultuurse rikkuse maaletoojad. Metsik rikkus samas muidugi mingil määral väheneb, hea seegi.

Üks protsent 1,4 miljonist on 14 000 mitte-eestlast. Kui 85% ja 68% vahe on 17%, nii palju on siis multikultuuri vähemaks jäänud, 14 000 korda 17 vihjab aga 238 000 teadmata kadunud isikule. Kuhu kadus paarsada tuhat mitte-eestlast? Seda peab küsima väga austatud Kaja Kallaselt, sest allakirjutanul andmed puuduvad, pole teada massihaudu, pole teada mitte midagi. Ehk abort?

Jube lugu, kuulutan teadmata kadunuks ja teen ettepaneku kehtestada vastav memoriaalkompleks, mõistagi puhtast klaasist. Kellel on see võimalus, tõstab nüüd pitsikese teadmata kadunud sadade tuhandete isikute terviseks. Vaesed isikud! Mis on neist küll saanud?

Kuid elu ei koosne ainult headest uudistest ja halbadest uudistest. On ka väga halbu uudiseid, neile vähestele kes veel napisõnalisi ja kiretuid rinduudiseid loevad, ei ole arengud üllatavad, laiadele massidele ent olgu teada antud, et Donbassis on asi halb, osundan: “Venemaa saavutab Donbassis üha suurenevat edumaad.”

Vabalt võib ajada näost välja 85% mulli, see ei häiri kedagi, asi on ju ainult eestlastes, ei huvita. Viimse ukrainlaseni võitlev president Volodõmõr Viimane on hakanud heietama rahunarratiivi ja kiruma olematut Euroopa ühtsust, mis väljendub selles, et relvi ei anta. Pole relvi, pole ühtsust. Oh jah.

Alles äsja tõi Ukraina pealetung kaasa Vene retoorika muutuse. Vandid muudkui taganesid, taganedes mõistagi vägistasid ja nüüd üleöö saavutavad need alatud nadikaelad edumaad veelgi. Kust see kärnane edumaa nüüd järsku välja kargas ja takkaotsa veel suurenemagi hakkas? Vene armee on ju maailma naerualune.

Nii see ei tohi jätkuda, mingit Vene edumaad, pealegi veel suurenevat ei ole, ei ole kunagi olnud ega tohigi olla. Ja kui mingi marginaalne sigadus ka mingi arusaamatuse tõttu peaks ajutiselt ja kohati ette tulema, siis tuleb see maha vaikida. Kui asjad ei lähe hästi, siis tuleb kõik kohe kinni mätsida.

Mäletate, kunagi me asusime kapitalistliku arengu teele, Eestis rajati börs, nähtavale ilmusid vaimustavad börsiuudised ja Talse. Lisaks sõltumatutele ja vabadele spordiuudistele tekkisid ERR-i lainepikkusele ka äriuudised uue ja huvitava saatena – väga piinlik oli jälgida.

Siis aga juhtusid Lehmani vennad ja majanduskollaps ja kriis ja häda ja viletsus, mis ei sobinud üldise vaba turu nähtamatu käe ja õitsengu martlaarilikku narratiivi. Juhtuda võib kõike, aga sellest ei pea kohe jahuma hakkama. Äriuudised pandi kinni, Talse unustati ära ja mindi eluga edasi. Ikkagi parem mulje ja nähtamatu käsi.

Pange need kuradi sõjauudised kinni, ma ütlen. Täitsa hulluks ajab. Kõik tahavad, et Venemaa sõda lääne degenerantide vastu oleks üks lõputu taganemine ja häbi ja katastroof. Kas on siis nii raske mingid lollid uudised kinni keerata? Lõpetame sõjauudised ja säilitame terve mõistuse. Kas seda on siis palju tahetud?

No täitsa pekkis ja ega siin maises hädaorus muud ei oskagi soovitada, kui valida Sven Sildnik riigikokku. Luban, vannun ja tõotan kõige nimel, mis mulle Kultuurkapitalist osaks on saanud, et minu valitsemise all ei kao Eestist sajad tuhanded isikud jälgegi jätmata ära. Ja kui ka kaovad, siis leitakse juhtunule usutav ja mõistusepärane selgitus. Süüdlased antakse kohtu alla. Vali elu.

( : ) kivisildnik
Pärnu 28.05.2022