Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Sajad tuhanded potentsiaalsed mõrvarid on endiselt vabaduses

-
26.06.2021
(:) kivisildnik

Väidetavalt tabati Eesti teedel äsja 58 roolijoodikut ehk siis teoreetilist mõrvarit. Tüüpiline ajakirjaniku ila, tänapäeval on üldse väga raske leida kedagi, kes ei oleks teoreetiline mõrvar. Toon mõned konkreetsed näited.

Segab ullike mingit ökojälkust bensiini sisse, auto läheb pekki ja inimesed hukkuvad. Ehk veetakse selle autoga koguni mõnda looma – selle loomakese kannatused on teadagi otse metsikud. Pärast ilget jama ja ikaldust muidugi lõpetatakse ökojälkuse bensiini sisse toppimine, aga siis saavad jälle madalalaubalised looduskaitsjad infarkti ja surevad ära.

Oli ilus maailmapäästmise mõte, aga vaata, kui palju ohvreid on rohelisi ja õilsaid ökomantraid heietaval jopskil. Arvestame siia juurde talupojad, kes on liisinud mitme miljonilise kombaini ja see läheb ökopasast pekki – insult ja minek. Kindlustusega klaarimisest jääb iga normaalne inimene vigaseks, see on fakt.

Või võtame teise ullikese, see segab toidu sisse mingeid konservante, värvainet ja tont teab mis mürgiseid lisandeid. Ullike ahmib endale selle saasta sisse ja kõngeb. Laip viiakse lahkamisele, lõigatakse lõhki, mürk pritsib laiali ja kõik läheduses vahtivad logardid saavad otsa.

On teada juhtum, kus keegi kioskimutt müüs mööduvale kodanikule paki suitsu, see sai järgmisel aastal kopsuvähi, ja head aega! Tuleme nüüd roolijoodiku ja autoteedel hukkunute juurest vähki surnute juurde. Vähki põhjustavat solki on toidus, kodukeemias, toidunõudes, ravimites, sealhulgas vaktsiinides, ehitusmaterjalides, taimemürkides, õllepurkides ja muudes pakendites.

Kui me hakkame nüüd kõiki vähitekitajate müüjaid, riiulile ladujaid, edasimüüjaid, maaletoojaid, küpsetajaid, transportijaid, reklaamijaid, tootepositsioneerijaid ja maksustajaid teoreetilise mõrva eest taga ajama, siis jään ma vist küll üksi vabadusse või siis koos mõne tagaotsitava kurjategija ja hulgusega.

Kui ma küsin teilt: kellel on rohkem ohvreid hingel, kas mõnel suvalisel tüübil, kes on jaanipäeval kasti õlut rindu tõmmanud või sotsiaalministril ja tema vaktsiinimahitajatel, siis on vastus ilma pikemalt mõtlemata selge. Kelle hingel on terve kari laps-enesetapjaid? Ja muid pandeemiahüsteeriast lolliks läinud isikuid?

Ehk on need sassi kamminud ja endale lõpu peale teinud lapsed ääripidi ka meie valgetest vananevatest naistest peaministri ja presidendi haldusalas? Ja kui ei ole, kelle haldusalas nad siis on? Kas enesetapjad arvestatakse automaatselt Putini alamate hulka? Kes vastutab laipade eest? Kes vastutab mürgitatute eest? Kes vastutab laostunute ja vaesuses virelejate eest?

Tore on kinni püüda mõned roolijoodikud ja siis lõbusasti huilata. Tulebki püüda, ma ei vaidle vastu, kuid kinni tuleb püüda ka muud teoreetilised mõrtsukad ja kongi toppida. Kinni ei püüta loomulikult kedagi. Kui juba triljoni pesijad vabalt ringi lippavad, siis on mõnesaja ääremaa asuka mürgitajate ja enesetapule viijate küttimine isegi naeruväärne.

Kui palju häda, viletsust, inimliku kannatust ja mõrvasid on triljoni kuritegeliku rahaühiku taga, selle võiks mõni lojusest uuriv ajakirjanikunäru välja rehkendada. Nagu ka selle, kui palju sellest hädast ja tapmisest võiks rahapesijate kraesse inkrimineerida. Kuriteo kaasosaline on ju samuti kurjategija, nii nagu ka kuriteo varjaja, seda juttu räägin ma igal võimalusel rõõmuga ja kõva häälega.

Oleme siis ikka õige roosilises olukorras, terve kari rahapesijaid, riigireetureid, mürgisüstijaid ja neid igati abistavaid vanamutte lippab karistamatult ringi, aga laia massi manipuleeriv müüdav meedia taob sõjatrummi, kui keegi roolijoodik kätte saadakse. See meenutab mulle eelmise okupatsiooni aegset pilkelehte “Pikker”, kus heideti nalja kojamehe üle, aga parteid ja valitsust ei mainitud mitte kordagi.

Mainitud partei ja valitsus on tänaseks kuulutatud inimsusevastasteks kurjategijateks. Inimsusevastasteks kurjategijaks kuulutamise järel liikusid kommunistid sujuvalt suurde ärisse ja tänasesse räpasesse poliitikasse. Olgu see tänastele inimsusevastastele kurjategijatele lohutuseks, nagu ka nende arvukatele puupäistele valijatele julgustuseks.

Kusjuures on oluline endale teadvustada, et roolijoodik võib ka ise otsa saada, kus juures nii haledalt, et isegi mõnda jalgratturit ei õnnestu teispoolsusesse kaasa võtta. Roolijoodikut distsiplineerib teoreetiline enesetapu võimalus. Mis distsiplineerib aga mürgisüstijast arstitädi, lojusest ministrit või roboti-iharusest pakatavat presidenti? Neid ei ohja mitte midagi ja sellepärast on nad väga ohtlikud.

Milline ametnik, punaajakirjanik või poliitiline tolgus vastutab immigrandi vägistatud tüdruku eest? Kogu see progressiivide bande ei ole mitte ainult teoreetilised mõrtsukad, nad on ka teoreetilised vägistajad. Aga keegi ei mõtle sellele, et kui lapsi süstima hakatakse, siis pole ju mooramaa spetsialistidel varsti enam kedagi vägistada.

Lõpetan selle loo positiivse noodiga – meie autoteedel on ainult mõnikümmend potentsiaalset mõrvarit – teed on suhteliselt ohutud. Ajakirjanduses, meditsiinis, poliitikas, põllumajanduses ja televisioonis on potentsiaalseid mõrtsukaid aga karjade kaupa. Tehke telekas lahti, igalt kanalist irvitab potentsiaalne massimõrvar vastu. Sama asi apteegis, kodumarketis ja mistahes ministeeriumis.

Maanteedel on teoreetiline võimalus ellu jääda, mujal pole asi sugugi nii kindel.

( : ) kivisildnik
Pärnus
25.06.2021