Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Sõjaõhutajad tuleb võtta kriminaalvastutusele

19.11.2022
(:) kivisildnik

Ajad on rasked, va Kaja Kallas kurdab väikese palga üle ja valgevant Lukašenka on täiesti lootusetus olukorras, talle ei anta enam mäkdonaldsi purksi. Ei tea, mis saab. Kahju, et see globaalse rämpstoidu äravõtmise mõte varem suurtele mõtlejatele pähe ei tulnud, sõda oleks ehk juba ammu läbi saanud.

 

Poolat rünnatakse, kordan, Poolat rünnatakse. See Poola ründamise asi on ehk isegi sama hull kui meie peaministri palgavaesuse asi. Kas kaheksa tonniga elab kuidagi ära? Vaevalt. Ma ei hakka siin lugejate pead vaevama rehkendusega, mitu kannelt, pastelt, vankri aisa või mäktoonaldsi friikat saaks selle sandikopika eest osta, selge, et väga vähe ja kui, siis ainult soodukaga.

Vaatad laostunud peaministrit ja tapetud poola talupoegi ja tahaks kohe kellelgi kallale minna. Võiks olla täiemahuline NATO konflikt ja parem kui tuleks laks tuumamalakaga. Et nad teaksid. Ja õpiksid. Liitlased ja muud sellised kahtlased tüübid muidugi jahuvad Ukraina rakettidest, aga kui palju need Ukraina raketid siis Vene omadest erinevad? Tegelt ei erine üldse. Vahet pole.

Seega on venelane süüdi. Ja kui see ei olegi fakt, et süüdi, siis lurjus on ta ikkagi. Pealegi elame me ju liberaaldemokraatlikus tõejärgses epohhis ja igaühel on oma seisukoht ja oma tõde ja see iseenese tarkus on ka õige seisukoht. Kaasamine käibi nii. Ja üldse, me eelistame tõde faktidele. Fakt. Marko Mihkelson esindab ilmselgelt tõde, mitte fakte.

Ja tõde on Mihkelsoni arvates see, et Venemaa ründas rakettidega Poola talupoegi, seda on ta teinud ka minevikus – fakt. Ei ole raketid otsas, see jutt, et raketid on juba annu otsas on ka õige, aga selles mõttes, et kui pauk käib ära, siis ongi otsas, nii rakett kui talupoeg. Nii on. Keda talupoegade raske saatus huvitab, vaatab detailset analüüsi.

Minusugused tagurlased on natuke imelikud, tahavad, et asju uuritakse, nagu näiteks neid rakette. Enne uuritakse, siis räägitakse ja alles siis vehitakse rusikatega ja hakatakse sõda õhutama. Muide sõja õhutamine on kriminaalkuritegu ja seda nii enne kui pärast raketiuurimist. Kriminaalkuritegusid teha ei tohi, keelatud.

Mina isiklikult jälestan sõjaõhutajaid, sõjaõhutajaid musta tuviga. Mida sa, raibe, sest sõjast õhutad. Kui sõjaks läheb, siis ei tapeta mitte ainult talupoegi, vaid lüüakse mättasse ka mitmeid reetureid, globaliste, feministe ja kaitseuuringute peaspetsialiste, isegi ajakirjanikke. Rakett on loll ja demokraatlik – tal ükspuha kellele pähe kukkuda.

Ma saaks veel aru, kui sõda õhutaks mõni sõjaväelane, tänapäeva sõjas saavad surma põhiliselt tsiviilisikud ning sõda militariste oluliselt ei puuduta. Kes aga just staabiohvitser ei ole, peaks oma elu pärast tõsiselt hirmu tundma, juhul kui madinaks läheb mõistagi. Kui ei lähe, siis on karta ainult kovidit ja süsti, abiks ikka.

Ma muidugi jälle rehkendama ei hakka, aga mulje on jäänud selline, ja see mulje on jäänud ajakirjanduse põhjal, et sõda tapab ikkagi rohkem kui väga ohtlik ja seninägematult surmav kovid. Kovidit aga kartsid kõik ustavad ja teadlikud kodanikud ja keegi seda gripilaadset ollust ei õhutanud. Liigsuremust muidugi ei olnud ka, oleks ka olnud loll õhutada. Tulemust niikuinii pole.

Mina muidugi sõjaõhutamise vastu midagi ette võtta ei saa, paljud nendest on riigi palgal ja mul puudub hetkel võimalus neid vallandada või neile sisulist ja tööjuhendile vastavat tegevust pakkuda. Aga ma olen usin kõigi sõjaõhutajate nimesid üles kirjutama, memuaaride jaoks ja et hiljem esitada hagi. Juhul kui mul Kaja Kallase geniaalsel juhtimisel kõrvad peast kistakse või midagi sellist.

See on nüüd ehk ketserlik mõttekäik, aga nagu ütles brigaadikindral Alar Laneman, pole märganud, et Ukrainas oleks kovid sõjategevust takistanud või oleks rindelt tulnud pandeemiauudiseid. Mina selliseid uudiseid näinud ei ole. Aga loogiliselt võttes peaks olema nii, et kui sõda aitab pandeemia vastu, siis on ta ikkagi elusid päästev tegevus.

Enne sõda oli meil ka pandeemia, aga nii kui hakati mürgeldama, kohe kadus tappev haigus. Paistab nii, et see sõda mõjub ka distantsilt ja mõjub tervendavalt. Ja kui sõda on raviva toimega, kas teda ei tuleks siis ette kirjutada arsti retseptiga, nagu kangeid ja mürgiseid ravimeid? Ühesõnaga saata lähikontaktsed ja positiivse testiga tegelased rindele.

Mõttel tundub olema jumet. Ma muidugi absoluutselt ei toeta kriminaalset sõjaõhutamist ja arvan, et kurjategijad tuleb anda kohtu alla, selles pole vähimatki kahtlust. Aga, alati leitakse mingi aga, ja nüüd olen ka mina seda sunnitud tegama. Aga kui sõjal on raviv toime ja ma ütlen, et tal on. Pole siin mingeid uuringuid vaja.

Raketi asi on selge uuringuteta, maski asi on selge uuringuteta, süsti asi on selge ilma uuringuteta. Minu jaoks on ka sõja raviv mõju selge ilma uuringuteta, sest välitingimustes on korraldatud eksperiment ja eksperiment õnnestus. Tuli sõda ja kadus pandeemia ja nii edasi ja tõesti.

Mihkelsonil ei ole õigust sõda õhutada, aga perearstil on kohustus vajadusel välja kirjutada paras annus ravivat lahingutegevust või erioperatsiooni, vastavalt vajadusele ja pandeemia sümptomitele. Siin on aga veel üks aga. Kui sõda on raviv Ukrainas, siis on ta meditsiiniliselt tõhus ka siinsamas Eestis.

Arvestades kütuse kõrget hinda ja reisimise ebamugavust ja asjatut ajakulu on igati mõistusepärane alustada relvastatud ravikonflikti vabariigi territooriumil, soovitavalt mõnel napi infrastruktuuriga saarel. Seal saavad võitlejad keskenduda vaenlase isikkoosseisu likvideerimisele ning tsiviilohvrid ja taristu ei saa kannatada.

Kes kellega sõdima panna on mõistagi meedikute pädevuses. Ma ei oska muud soovitada, kui et mõõdukad Kaja Kallase sõjapoliitika pooldajad võiksid võidelda kas äärmuslike Kaja Kallase energiapoliitika pooldajatega või fundamentalistidest Kaja Kallse pooldajatega. Tulemus on igal juhul positiivne, patsient kas saab terveks või saab surma. Vange selles sõjas võtta ei ole kuigi mõistlik. Vanglal raviv toime puudub.

Igal juhul tuleb sõja fanaatikutele anda võimalus üksteist vastastikku maha nottida, muidu see probleem ei lahene. Nii nagu ravitakse ainult haigeid ja ei ravita tervet rahvast, nii tuleb ka sõtta saata ainult verejänuline ja pooletoobine vähemus, mitte terve rahvas.

Tervet rahvast ja riiki sõtta ei tõmmata, see oleks kuritegu – laamendagu see sõjardite sadistlik bande vabatahtlikkuse alusel, omaette üksikul saarel, kas oma raha eest või siis haigekasasa toel, tuleb odavam kui totaalne sõda ja lõbusam ka. Ühelgi sõjaõhutajal ei tohi keelata teiste omasuguste pihta tulistamist.

Pole mitte mingit muud võimalust sõjapropagandat lõpetada ja riigi ning rahvana edasi kesta, kui tuleb valida Sven Sildnik riigikokku. Maha mõrvarlik klikk! Vali elu!

( : ) kivisildnik
Pärnus 19.11. 2022