( : ) kivisildnik: Soovolinik otsib müüdavaid teadlasi, et sind lõugade laiutamise eest vangi panna

Arvamus,
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Hale on see teie globalism. Küll on ikka rapsimist ja punnitamise selle väikese asjaga. Nii nõrgal jalal püsib pankurite ja kommunistide üleilmne homoprojekt, et tuleb hakata vingujaid kinni panema.

Kohalikud satraabid ajavad sõrgu vastu ja ei taha kuidagi dissidente kongi toppida, vingerdavad. On ju teada, kui suur menu on käteväänajatel, represseerijatel ja märtrivabrikutel ja nende vabrikute peaspetsialistidel. Valimised lähenevad vuhinal. Nii keerutatakse seda vihakõnesedust nagu tulist kartulit suus. Nüüd on see kärnane kardulas jõudnud niinimetatud soovoliniku haldusalasse kusagil sotsiaalministeeriumi tagumises nurgas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

No ei edene see ülevalt poolt õnnistatud vihakõne seadus ka sotsministeeriumi viljakal pinnasel. Nagu pootsmani suvivili, ei idane ega mädane. Inimeste vangistamine peaks nagu olema siseministeeriumi või kaporatuuri või mõne muu süvariikliku jõustruktuuri pädevus. Nii on see alati olnud.

Aga otsi jõustruktuuridest lolli, paneme kinni kõik, keda käsite, isakesed. Hea meelega paneme kinni, aga alus peab olema, ei saa päris nii sama, nagu seadus või nii oleks abiks. Meil on vormiliselt ikkagi demokraatia ja õigusriik. Jube piinlik lugu, niisiis on see kinnipanemine lükatud sotsiaalministeeriumisse. Vangla on ju ainus töötav sotsialismi mudel, teadagi.

Siin ma näen loogikat, siin ma näen lõplikku lahendust kumamas. Kui sotsmin on kange seda nakkuskliku vanadussurma vaktsiini asja ajama, siis pole ükski jubedus neile võõras. Need tüübid teevad tuima näoga ära mille iganes. Kuidas oleks tasuta eutanaasia kõigile? Arutame, räägime, küllap leiame lahenduse teie probleemile, eks ta ole.

Aga ilmnes ootamatu tõrge – lapsi võime vaktsineerida, lapsed võime ka keemiliselt kastreerida ja siis soo ära muuta, see on meie igapäevane töö. Aga lambist vangi panemine? No saate isegi aru, see on delikaatne küsimus, meil on selleks soovolinik. Koridori lõppu ja vasakule.

On see soovolinik, mis ta on, aga päris lammas ei ole tema ka. Palju välismaa naftaraha on soovoliniku institutsiooni sisse investeerit ja palju laste sugusid on veel ära muuta, voliniku töö on pooleli. Ei saa lasta kontorit mingi vihakõne jama pärast laiali peksta, selge see. Aga selge on ka see, et vangi tuleb režiimi poliitilised vastased panna.

Poliitiliste vastaste hukkamine tuleb edasi delegeerida. Kust leida keegi, kes on kõigega nõus ja väga väikese raha eest? Kes on täielikult meeleheitel ja kellel pole niikuinii midagi kaotada. Kes ei hakka vastu ja teeb ära. Kindlasti kaaluti sotsmini nurgas nii kodutuid, palgamõrvareid kui narkomaane aga leiti veel parem timuka kandidaat.

Annan väikese vihje: teaduslik kommunism, teaduslik ateism, teaduslik lõssenkism. Kui on vaja lollidele massidele mingi jama pähe määrida, siis aitab alati müüdav teadlasekalts. Ega mina siin sotsmini pimedas nurgas tea muust kui ämblikuvõrkudest, vanasoorose käsulaudadest ja kargest põhjamaisest naftarahast. Aga vot teadlased, nende pea ümbermõõt on kaks meetrit ja nemad teavad kõike. Nemad räägivad musta valgeks ja kui vaja siis ka vikerkaare värviliseks – kuidas kliendid soovivad.

Tahate kliimateadust? Tahate sooteadust? Või tahate uut Eesti ajalugu, mille järgi pole eestlasi kunagi olemas olnudki, nende muistsest vabadusvõitlusest rääkimata? Hinnakiri on siin, sobib nii sulas kui ülekandega, pool granti ette. Koma kahe sidruni eest teeme sellise kõrvateaduse, et su kivikurt vanaema saab salakuulamise eest eluaegse.

Teaduse autoriteedile panustamine on igati mõistlik tegu, mida on ühel suvalisel matsil, katoliiklasel või lõpetamata kõrgharidusega heterol sotsialistlikule ühiskonnateaduse autoriteedile vastu panna? Kohtus on ka nii, et kui ekspert ütleb, et siga on kägu, siis nii ka kohtunik otsustab. Teadlane on aga ikka veel parem kui ekspert, see ei pea üldse mitte millestki aru saama ja on hulga odavam pidada.

Nii kuulutatigi ilma igasuguse valehäbita 18. juunil väga austatud soovolinik Pakosta ja sotsiaalministeeriumi poolt välja konkurss teadlaste leidmiseks, kes peavad välja mõtlema, mis asi on vihakõne. Karol Kallas on Objektiivis seda uuskommunistide juriidilise mõrva vandenõud haruldase läbinägelikkusega analüüsinud.

Lisada on vaid nii palju, et vihakõne kultuuriline kontekst on tõesti lõhki ja läbi ära uuritud, uurida ei ole siin enam midagi. Teadlased on oma töö teinud ja vihakõne on leitud olevat meie kultuuri tüvitekstide kandev osa. See on selge alates Läti Hendriku kroonikas üles tähendatud esimesest eestikeelsest lausest: “Laula, laula, pappi!” ja lõpetades August Annisti ligi tuhande leheküljelise monograafiaga “Friedrich Reinhold Kreutzwaldi “Kalevipoeg””.

Võõra usu kuulutajate piinamine ja mõnitamine, saarepiiga vägistamine, soome sepa poja tapmine raskendavatel asjaoludel ehk lakkutäis peaga ning kultuuriliselt ja rassiliselt rikastavate sortside halastamatu peksmine on leitud olevat see, mille toel me oleme jõudnud teiste euroopa kultuurrahvaste sekka ning loonud igati reetmiskõlbuliku Eesti Vabariigi.

Mida on mõnel sooroslikul sooteadlasekrantsil Annisti Kalevipoja eksegeesile lisada? Ootan huviga konkursi võitjaid ja nende panust minu vangistamise ettevalmistustöödesse. Ja küllap teadlased ka sinuni jõuavad, ära muretse, varem või hiljem kohtume betooni peal. Aga ühte ma ütlen, need režiimile ustavad teadlased saavad olema noored naised. On nii nagu Orwell kirjutas, noored naised on kõige hullemad pealekaebajad, kõige kirglikumad sooneutraalid ja kõige fanaatilisemad progressiusu järgijad.

Igal juhul on mõtteroimarite kuldsed päevad peagi loetud. Ja mitte ainult! Teadlaste kätes ei ole mitte ainult inimeste elu, sõnavabadus ja paljukiidetud väärikus, vaid ka teaduse kui institutsiooni lõplik häving. Nii siis, teadlaskonnad, mul on teile sõnum, tühi rahakott on küll hea nõuandja, aga temast ei ole palju kasu, kui peate kunagi tribunali ees inimsuse vastaste kuritööde eest vastust andma. Ei oska teaduritele muud soovitada, kui et kulutage oma juudaseeklid võimalikult kiiresti ära, korralikku advokaati selle eest niikuinii ei palka.

( : ) kivisildnik
2.07.2021
Sanga talus

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused