Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

( : ) kivisildnik: Surmakultuur liigub ühelt võidult teisele

-
04.06.2022
(:) kivisildnik

Ära muretse valitsuse pärast. Ukrainas on kõik samuti hästi. Sotsialism on Eestile parim – nagu ütles va Herem, et ta ei usu enam heidutusse, aga kes üle piiri tuleb, see ka sureb. Ja kui see piiririkkuja surm peaks saama teoks ka sotside geniaalsel juhtimisel, mis siis ikka. Ma ei ole küll surmakultuuri kõige tulihingelisem toetaja, ent mõte piiririkkuja mõrvamisest mulle meeldib. Mehejutt.

 

Valitsused tulevad ja lähevad, see on alati nii olnud, pole mõtet isegi süveneda, kes kelle vastu vahetati. Kunagi üritasid ekreiidid rahapesu uurida, e-valimisi kahtluse alla seada ja heteroseksuaalse referendumi ellu kutsuda. Ei läinud läbi. Juhtus iseeneslik riigipööre. Nüüd üritasid kesikud paljulapselisi peresid toetada ja põletati tulise rauaga ministeeriumitest välja.

Iga mõistlik ja elementaarset üldistamisvõimet omav kodanik peaks nüüd aru saama, et Eesti jätkab homoseksuaalsel arenguteel ning ühtegi kõrvalekallet globaal-satanistlikust arengumudelist ei taluta. Ei mingit heteroabielu, ei mingeid paljulapseliste toetusi. Vastutustundetu. Vastuvõetamatu. Välistatud ja tühistatud.

Küllap näevad minu vanad silmad veel lasteostmise toetusi omasooiharatele. Kas veame kihla? Jah. Ukraina tundub küll eemalt vaadates rahvuslik ja tagurlik riik, kuid Eesti abi on jätnud oma jälje. Kuskilt nägin videot, kus näidati Ukraina sõjameeste uut käiseembleemi kavandit, enne oli mingi etnograafiline motiiv – nüüd oli siis ükssarviku pea. Ühe sarvega hobune on teadagi LKGB+ vapiloom.

Üks sarv hea, kaks sarve parem, aga ega ei saagi kohe vanakuradi lõusta ja või 666 tüüpi metsalise märki endale käisele või otsaette õmmelda. Anname aega atra seada. Nad hakkavad edasi liikuma samm sammult, sest keegi ei saa teha kahte sammu ühe korraga. Seega peaksid Ukraina arengud meie uue valitsuse pooldajaid täielikult rahuldama.

Pole kaua enam Eesti vapi leopardi disaini üle kontrollinud, ent ma ei imestaks, kui karvapuhmast leiaksime väikesed nukitsad või sarvemüksud. Ükssarvik hea, kolm sarvikut parem. Eestis on muidugi veel väga palju ära teha, sarved peavad ehk ootama – igal juhul vähemalt massiimmigratsiooni oleme täiega tööle saanud ja sellega võib rahvusriigi ja tema konstitutsiooni mõneks ajaks ära unustada.

Ja üldse, miks keegi peaks kogu aeg lapsi vorpima, kui neid saab Ukrainast sisse tuua ja Maarjamaa venekeelses koolis globaalputinistiks õpetada. Anaal- ja oraaltegevusi saab õpetada ka vene keeles, ei näe probleemi. Ameerikas on alaealistele ja päris mudilastel hakatud koolis igasugu seksinippe ja homoseksuaaalseid praktikaid õpetama.

Mis siis kui nupp matemaatikat ei noki, mingi rakenduse progressiivne haridussüsteem teie maimukesele ikka leiab ja tagumiktundide tegemine saab hoopis uue ja sisulisema tähenduse. Kõik mis toimub Ameerikas täna, juhtub meil mõne kuu või mõne aasta pärast. Veel veidi kannatust. See ei olevat pedofiilia, vaid õnn, inimõigus ja puhas rõõm.

Ootan huviga uute sotsialistlike ministrite hirmutegusid. Ikkagi sõjaaeg ja selle sildi varjus annab mõndagi uut ja äärmuslikku kokku keerata. Sõda noh. Millal siis veel, kui mitte sõja viljastavates tingimustes? Millal me saame teise kaunikõlalise riigikeele, viisavabaduse Venemaaga (dissidendid vajavad varjupaika ja antiputinistide-naispunkarite elud päästmist) ja pronkssõduri klaasristi asemele Feminismi väljakule? Pakun, et hiljemalt poole aasta pärast.

Väga austatud Tanel Kiigest on eriti kahju. Kuhu ta siis nüüd läheb või kuidas saab mõne uue toreda piirangu kehtestada või kui palju ta töötu abiraha eest ikka meile vahhiine ja muud head paremat jõuab osta? Hakka või endale kartulikoori süstima. Kohus ka kiusab ja on mingid määrused või katkupiirangud põhiseaduse vastaseks kuulutanud või kuidagi nii. Mingi selline humoorikas lugu oli lehes.

Mis kohus see selline üldse on? Kui ülirikkad ja nutikad globaalsatanistid on otsustanud sulle mingit solki süstida ja meie valitsus on selle ka sulle suure surmaga lõpuks sisse sonkinud, siis olgu kohus parem vait. Ega siis naljapärast ei süstitud, ikka et oleks hea, et sa ei sureks ära või kui sureksid, siis liigsuremusse, mis on põhimõtteliselt tühiasi.

Kas siis ei saa kuidagi Annika Laatsi kohtunikuks panna või ükskõik keda. Peaks ikka olema keegi, kes oleks surmakultuuri küsimustes pädev ja maailmavalitsusele jäägitult ustav. Inimesed peavad kohut kartma ja kohus peab inimesi hirmutama ja vangi panema. Ei saa olla nii, et mingi kahtlane seltskond vaktsiiniskeptikuid ja vandenõuteoreetilisi putiniste jalutab kohtusse, ülbitseb valitsusega ja jääb veel õigeks pealegi.

Iga valitsusele ustav kodanik mõistab ka ilma riigi poolt toetatud ajakirjanduse selgituseta, et kohus eksib, et vahiin on hea ja kui ta kuskilt veel vahiini saab, siis ta ka sutsaka ära teeb. Kohus ei saa ikka keelata, kui inimene tahab oma geene peenhäälestada ja imuunsussüteemist lahti saada. Ukrainast tuli meile ka paras ports immuunsuspuudulikkuse sündroomiga inimesi, ega me neid riigist välja saada. Ravime, aitame, austame.

Ikka vahvasti edasi, kui on mingid põhimõtted ja need põhimõtted on telekast kuuldud ja raske pingutusega pähe õpitud ka feispukis igal hommikul ja õhtul üle korratud, siis on kohus jõuetu. Progress jätkub. Sotsialism ja feminism edenevad ja süvenevad. Surmakultuur liigub ühelt võidult teisele ja saatan naerab.

Ma usun kindlalt, et kohus mõtleb veel ümber, võtab aega, süveneb teemasse ja teeb otsusesse hädavajalikud korrektiivid. Ei saa ju olla, et mind on jälle ebaseaduslikult represseeritud, et mulle tuleb nüüd reparatsioone maksta, et minu ees tuleb vabandada ja ma võin linna maha põletada nagu viimane bml. Mina ei taha va Tanel Kiige, mingite ajakirjanike ja va Kaja Kallase vabandusi.

Inimesi on planeedil liiga palju, mind on planeedil liiga palju ja ka sind on planeedil liiga palju, austatud lugeja. Klaus Schwabil pole meid üldse vaja. Ja valitsus tegi minu arvu vähendamiseks, seda mis tal kästi teha, vastavalt suunistele ja ega sinu arvu ikka päris ilma rahata ka ei vähendatud – paljud teenisid ja mitte vähe. Ilma meie arvu vähendamiseta oleks majandus kokku kukkunud, riigireeturid nälga jäänud ja satanistide inimvaenulik vandenõu läbi kukkunud.

Kogu see inimvanulik, absurdne, kriminaalne ja öökimaajav jamps tuleb päevapealt lõpetada. See on elu ja surma küsimus. Kui sul on pooletoobiste dementsest jõuramisest kõrini villand, siis valis Sven Sildnik riigikokku. Vali elu!

( : ) kivisildnik
Pärnus 04.06.2022