( : ) kivisildnik: Suurim skandaal peale Jeesuse ristilöömist

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Ma ei pea silmas paljulapselise ministri juhtumit ega õrnahingelist isa, kes ei saanud kuidagi oma seksi nõudvatele lastele ei öelda – asi on palju hullem. Neljapäeva õhtul kella kaheksa paiku õhtul meie aja järgi andis president Trumpi juristide meeskond pressikonverentsi, mille käigus paljastati kolossaalne valimispettus.

Ma kirjutan seda lugu reede lõunal, siiani ole ERR-i uudisteportaal öelnud juhtunu kohta sõnagi, Õhtuleht kirjutas nupu Trumpi advokaadi Rudy Giuliani juuksevärvist ja sõgedatest väidetest, Õhtulehe pealkiri algas sõnaga naljanumber, mis oli kirjutatud läbiva suurtähega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ka Postimees kirjutas pikema loo juuksevärvist ja nimetas Juliani väiteid kvaliteetlehele omaselt kummalisteks. Milles seisneb siis see kummaline ja sõge naljanumber, millele ERR ei vaevunud tähelepanu pööramagi? Need olid faktid, numbrid ja vande all antud tunnistused suurimast valimispettusest ameerika ajaloos.

Ma tean, et protsent on keeruline asi, aga vaimsele eliidile võiks olla arusaadav, et kui valimistel osaleb kuni 150-350% rohkem valijaid, kui neid on nimekirjas, siis on midagi väga valesti. Kui vaatlejad ei saa valimisi jälgida, on asi kahtlane. Ja kui valimispettust paljastada üritavaid advokaate ähvardatakse tappa, siis on minulegi asi juba päevselge.

Kuulake ise, leidke see üheksakümmend minutit, Giuliani räägib sadadest tunnistajatest, kes on vande all kinnitanud, et pettus on ilmselge, epideemiline, ilmselgelt koordineeritud ja sellesse on sekkunud kommunistid välisriikidest ja meilgi tuntud kontorivõlgadega maadlev homolemb Soros.

Pettused algavad häältelugemistarkvara sobi tegemise algoritmidest ja petmisvõimekusega masinatest, kuni lihtlabase ühe häältepaki korduva ülelugemiseni ja Trumpi häälte kustutamiseni, nii nagu kustutatakse suvaline fail suvalises arvutis.

Kõike seda kinnitavad tunnistajad vande all, see tähendab aga seda, et need on faktid ja kui need ei ole faktid, siis on nad valetunnistused ja selle eest karistatakse karmilt. Neid fakte aga ei kontrollita mitte Delfi tagatubades, vaid kohtutes, nii et veel veidi kannatust.

Südame tegi soojaks see, kuidas Tumpi juristid kohtlesid solkmeedia sulaseid. Neid nimetati korduvalt valeuudiste soperdajateks, kiruti seda, kuidas meedia kõik kinni mätsib ja enam kui paar korda kõlas sõna tsensuur. Vahelepõike korras olgu lisatud, et kuriteo varjaja ja kinnimätsija on kuriteo kaasosaline. Ja ometi on ameerika meedia meie omaga võrreldes puhas kuld, see tähendab seda, et seal on ka vaadatavaid ja usaldusväärseid telekanaleid.

Siin paepealsel maal on aga ajakirjandusega eriti kusised lood, avalikõiguslik suu on suhkruvett täis, teised aga räägivad paremal juhul juuksevärvist ja nimetavad vande all antud tunnistusi sõgeduseks. See on lihtsalt nii loll, et ma ei imesta, et meie lehelugejad muutuvad iga päevaga aina juhmimaks, kuni minetavad võime liikuda kahel jalal.

Olukord on jube, meie liitlane, suur demokraatlik riik on sisuliselt kaaperdamisel – kriminaalid, kommunistid ja sooroslased on demokraatia täielikult rüvetanud, ja see pole suvaline demokraatia, vaid meie sõjaline liitlane ja nagu armastatakse korrata – Eesti ainus julgeolekugarantii üleüldse.

Ja selle asemel, et kasvõi moraalselt liitlast toetada ja oma rahvast tõsioludest informeerida, mätsib meediamolkuste jõuk kõik kinni, nagu oleks tegemist mingi kõrvalise tähtsusega rahapesu või parvlaeva auguga. See ei ole auk parvlaevas, see on kogu lääne tsivilisatsiooni hukk. Aga meie magasime maha, oli tähtsamat anaalasja arutada.

Ja eks meie valimistarkvaragi kuulu väliskapitalile ja ole sarnase nimega miski Smartmatic, ehk on Ameerika petuskeemile lähedalt sugulane, ehk koguni onupoeg? Küllap sellest nimesarnasusest ka need meie raukade öised massihääletamised ja muud võikad anomaaliad ning kõvaketaste purustamine ahvikiirusel. See asi haiseb, kodanikud, vägagi tõenäoliselt on meie riik juba mingis osas kaaperdatud.

Ja kas meie isamaa isad tegelevad probleemiga. Ei noh, kaugel sellest, isamaa sooneutraalne ema eurokontori hämarustest kutsub kokku julgeolekunõupidamise, kui keegi julgeb Ameerika valimistes kahelda. Jälk. Valimispettus ei sega, küll aga sööb valimispettusele osundamine mõnel närvid täitsa ära. Siin on vaja tabletti ja süsti.

Mu meelest ainult idioot ja reetur ei kahtle Ameerika valimistes, nüüd on ka faktid esitatud – ikka ei aita. Mitte midagi ei aita, mõttetut hala kedratakse edasi ja tagasi. Juuksevärv mõlgub meelen, ahvikari. Ma soovitan Eesti peavoolumeediaga lõpparve teha, õppida mingi keel ja lugeda pärisasju. Kas just raamatuid, aga vähem valetavaid lehti küll.

See solk siin, millega meie ajusid loputatakse on eelkõige solvav – keegi peab mind nii lolliks, et võib mulle iga päev eriti labaselt ja tööstuslikus koguses valetada. Isegi kui kõik teised usuvad, siis mina ei usu. Pole vaja olla valimisekspert, meedia mis valetab kõige kohta, valetab ka valimiste kohta. Fakt.

Ja kui ilmtingimata peab telekat vaatama, siis vaadatagu www.oann.com. Palju puhtam õhk on ühe kliki kaugusel. Kui keegi ilmtingimata tahab elada vales ja naudib petiste, agitaatorite ja kuriteo kaasosalise sonimisi, siis andku minna. Mina ei ole keelaja. ERR/EPL on teie päralt, ei ole kindlamat viisi surra lollina.

Meie lehelugeja hoovi peal võib Jeesuse risti lüüa, ikka otsib häirimatus rahus kirpe.

( : ) kivisildnik
20.11.2020
Pärnus, linnas, kus kunagi tehti ise endale ajalehte

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused